Connect with us

Інтернет

Творці TikTok запустять музичний стрімінговий сервіс по типу Apple Music

Опубліковано

Китайська компанія ByteDance, яка володіє популярною соціальною мережею TikTok, збирається випустити фірмовий музичний стрімінговий сервіс. Про це повідомляє Financial Times.

За словами журналістів, на даний момент фірма веде переговори з найбільшими звукозаписними корпораціями – Universal Music, Sony Music і Warner Music. Прем’єрний запуск повинен відбутися на ринках, що розвиваються, серед яких Індія, Бразилія або Індонезія. Потім планується вихід на американські та європейські арени, де основну частку утримують Apple Music або Spotify.

Розраховується, що основну частку передплатників новому сервісу складуть активні користувачі TikTok, яких насьогодні налічується більше 500 млн.

Основний нахил розробники роблять на контент, створюваний самими користувачами. Поряд зі звичайним прослуховуванням композицій, творці впровадять можливість обміну творами. Також, користувачі зможуть переглядати та додавати в особисту бібліотеку короткі відеоролики і накладати на них обрані треки. Усе це посприяє додатковій віральності контенту, яка властива TikTok. Такою інформацією поділилися деякі музиканти, яким в числі перших надали доступ до демо-версії платформи.

Вартість передплати поки невідома. Очікується, що вона буде менше, ніж у Apple Music, Amazon Music Unlimited або Spotify.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

У Twitter тепер можна публікувати Live Photos у форматі GIF

Опубліковано

Функція Live Photos або «Живі фотографії» в iOS дозволяє відобразити момент до знімка, тим самим ожививши його. Але, якщо ви захочете опублікувати отриманий файл у Twitter, то отримаєте звичайне фото. Так було раніше.

Оновлення Twitter, що вийшло 12 грудня, додало нову функцію – можливість автоматичного конвертування Live Photos в GIF. Раніше для цього необхідно було використовувати сторонні додатки.

Подібна функція є і на Android-смартфонах, але чи додадуть їх підтримку – не повідомляється.

За останні кілька тижнів Twitter активно займається вдосконаленням програми. Так, 29 листопада стало відомо, що сервіс активно тестує новий дизайн відповідей на твіти. Також, у компанії планують видаляти неактивні акаунти.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ігровий браузер Opera GX став доступний для macOS

Опубліковано

Opera випустила версію ігрового браузера Opera GX для операційної системи macOS.

Opera GX пропонує користувачам інструменти для оптимізації системи. Згідно з опитуванням компанії, 46% гравців постійно стикаються з проблемами під час гри. У браузері є ряд опцій під назвою GX Control, які дозволяють мінімізувати споживання ресурсів системи.

До складу Opera GX включений спеціальний розділ GX Corner, в якому представлені новини та найближчі релізи ігрового світу, є інтеграція з сервісом Twitch і можливості для кастомізації зовнішнього вигляду браузера.

Поки Opera GX доступна в ранньому доступі. Завантажити браузер можна на офіційному сайті компанії. Версія для Windows випущена раніше, влітку 2019 року.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

У Twitter тепер можна завантажувати фотографії без втрати якості

Опубліковано

Сервіс мікроблогів Twitter вніс зміни в процес завантаження зображень. Тепер можна завантажувати фотографії без втрати якості.

За словами інженера Нолана О’Брайена, сервіс не буде транскодувати зображення у форматі JPEG при завантаженні через веб-версію Twitter.

Нолан також поділився прикладом фотографії, завантаженої без стиснення. Варто зазначити, що Twitter як і раніше видаляє дані EXIF з фотографій.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.