Connect with us

Інтернет

Disney опублікувала графік виходів багатьох фільмів до 2023 року

Опубліковано

Американська кіностудія The Walt Disney опублікувала дати виходів декількох фільмів від Marvel, Pixar і Fox аж до кінця 2023 року. У графіку спостерігаються деякі зміни у порівнянні з ранніми планами компанії.

Наприклад, «King’s Man: Початок» перенесли з 14 лютого на 18 вересня 2020 року. Те ж стосується і фільму «Рон з’їхав з котушок», який змістиои з 6 листопада 2020 року на 26 лютого 2021 року. На кожен рік заплановано дуже багато дат, але більшість з них поки просто зарезервовані без вказівок проектів.

Список без порожніх слотів виглядає наступним чином:

2020 рік

 • 1 травня – «Чорна вдова»
 • 18 вересня – «King’s Man: Початок»
 • 6 листопада – «Вічні»
 • 13 листопада – «Глибока вода»
 • 25 грудня – «Остання дуель»
 • без дати – «Без жалю»

2021 рік

 • 12 лютого – «Шанг-Чі і легенда десяти кілець»
 • 26 лютого – «Рон з’їхав з котушок» (мультфільм)
 • 7 травня – «Доктор Стрендж: В мультивселенной божевілля»
 • 9 липня – «Індіана Джонс»
 • 5 листопада – «Тор 4: Любов і грім»
 • 17 грудня – «Аватар 2»

2022 рік

 • 14 січня – «Німона»
 • 6 травня – «Чорна Пантера 2»
 • 16 грудня – невідома робота зі всесвіту «Зоряних воєн»

2023 рік

 •  22 грудня – «Аватар 3»

У першій половині листопада Disney запустила власну стрімінговую платформу Disney +. На тлі її успішного старту акції конкурента Netflix почали втрачати в ціні.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

У Twitter тепер можна публікувати Live Photos у форматі GIF

Опубліковано

Функція Live Photos або «Живі фотографії» в iOS дозволяє відобразити момент до знімка, тим самим ожививши його. Але, якщо ви захочете опублікувати отриманий файл у Twitter, то отримаєте звичайне фото. Так було раніше.

Оновлення Twitter, що вийшло 12 грудня, додало нову функцію – можливість автоматичного конвертування Live Photos в GIF. Раніше для цього необхідно було використовувати сторонні додатки.

Подібна функція є і на Android-смартфонах, але чи додадуть їх підтримку – не повідомляється.

За останні кілька тижнів Twitter активно займається вдосконаленням програми. Так, 29 листопада стало відомо, що сервіс активно тестує новий дизайн відповідей на твіти. Також, у компанії планують видаляти неактивні акаунти.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ігровий браузер Opera GX став доступний для macOS

Опубліковано

Opera випустила версію ігрового браузера Opera GX для операційної системи macOS.

Opera GX пропонує користувачам інструменти для оптимізації системи. Згідно з опитуванням компанії, 46% гравців постійно стикаються з проблемами під час гри. У браузері є ряд опцій під назвою GX Control, які дозволяють мінімізувати споживання ресурсів системи.

До складу Opera GX включений спеціальний розділ GX Corner, в якому представлені новини та найближчі релізи ігрового світу, є інтеграція з сервісом Twitch і можливості для кастомізації зовнішнього вигляду браузера.

Поки Opera GX доступна в ранньому доступі. Завантажити браузер можна на офіційному сайті компанії. Версія для Windows випущена раніше, влітку 2019 року.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

У Twitter тепер можна завантажувати фотографії без втрати якості

Опубліковано

Сервіс мікроблогів Twitter вніс зміни в процес завантаження зображень. Тепер можна завантажувати фотографії без втрати якості.

За словами інженера Нолана О’Брайена, сервіс не буде транскодувати зображення у форматі JPEG при завантаженні через веб-версію Twitter.

Нолан також поділився прикладом фотографії, завантаженої без стиснення. Варто зазначити, що Twitter як і раніше видаляє дані EXIF з фотографій.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.