Connect with us

Софт

Кінець епохи: Windows 7 настав кінець

Опубліковано

Все більше людей з кожним днем використовувують різного роду електронні пристрої. Хтось робить це заради виконання робочих завдань, хтось проходить навчання, а кому-то просто подобається розважатися будь-яким чином з їх допомогою, граючи в ігри або ж переглядаючи фільми. В даний час найбільш поширеною ОС для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв є Windows 10, в випущена компанією Microsoft вона була ще влітку 2015 року. З тих самих пір творці даної платформи прагнуть зробити її якомога більш популярною. Саме тому, щоб домогтися приросту аудиторії у десятої «вінди», було вирішено «вбити» доступну в даний час Windows 7, реліз якої відбувся ще в 2009 році. Багато користувачів їй більш ніж задоволені, але це нічого не означає для розробників.

На думку Microsoft, всі власники будь-яких гаджетів повинні завжди використовувати новітнє програмне забезпечення, причому саме таке, яке компанія сама вважає вдалим. В даний час Windows 10 є новітньою ОС цієї корпорації, а встановлена ​​така на більш ніж 900 млн електронних пристроїв. Щоб дана платформа ставала все більш популярною з кожним днем ​​розробники впроваджують в неї найрізноманітніші нововведення, а разом з тим вставляють палиці в колеса старіших, тим самим знижуючи їх привабливість в очах користувачів будь-яких комп’ютерів, ноутбуків, моноблоків, планшетів та інших гаджетів . На цей раз під роздачу потрапила Windows 7, хоча зачепило також і Windows XP.

Так, вже починаючи з 22 січня 2020 року підтримка Windows 7 і Windows XP повністю припиниться, в зв’язку з чим використовувати дані операційні системи в повній мірі більш не вийде. Вони не тільки втратять сумісність з усіма новітніми комплектуючими, але ще і виявляться повністю позбавлені захисту перед шкідливим програмним забезпеченням. Більш того, якщо раптом в цих ОС виявляться виявлені якісь недоліки або баги, виправляти їх Microsoft вже навмисно не буде, пропонуючи всім користувачам перейти на Windows 10. З припиненням будь-якої підтримки старих ОС відбудеться якийсь кінець епохи, при якому звична всім платформа просто помре, в зв’язку з чим використовувати її в подальшому виявиться неможливо.

Звичайно, вона як і раніше буде працювати, але користуватися комп’ютером на базі такої виявиться в повній мірі небезпечно, так як в будь-який момент в його роботі можуть виникнути неполадки, і вирішити такі самостійно без участі Microsoft вже зовсім ніяк не вийде. При цьому зараз американська корпорація не пропонує ніяких пільг для тих, хто хоче оновитися з Windows 7 на Windows 10, а ліцензія для останньої, на секундочку, варто цілих $ 200. Здавалося б, за такі гроші операційна система повинна бути просто ідеальною в усіх відношеннях, але нічого подібного на ділі і близько не відбувається, тому що в доступній зараз десятої «винде» маса недоліків, які заважають використовувати будь-які гаджети під її управління і отримувати задоволення від цього процесу.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Apple розширить можливості iCloud Keychain в iOS 14

Опубліковано

Виданню 9to5Mac, яке досліджувало ранню збірку iOS 14, вдалося дізнатися, що Apple працює над розширенням можливостей фірмового менеджера паролів і даних кредитних карт iCloud Keychain ( «Зв’язка ключів iCloud»). 

З оновленням системи, утиліта повинна обзавестися функціями, вже доступними у таких конкурентів, як LastPass або 1Password.

При збереженні нового пароля iCloud Keychain повідомить користувача про повторне використання коду, якщо в його базі зберігається ідентична комбінація. Це допоможе посилити безпеку: отримавши пароль, зловмисники відчувають його відразу у великій кількості поштових сервісів і соціальних мереж жертви. 

Ще одним важливим нововведенням стане можливість запам’ятовування кодів двофакторної аутентифікації. Це посприяє збільшенню популярності даного методу входу, так як багато хто відмовляється від нього через часозатратність і необхідність мати окремий додаток для генерації. 

Експерти вважають, що нововведення зможуть розширити клієнтську базу Apple, так як iCloud Keychain, на відміну від конкурентів, безкоштовний при схожій функціональності. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Витік: перші приклади роботи MIUI 12

Опубліковано

На китайському форумі Xiaomi один із розробників опублікував зображення і анімації, що демонструють зовнішній вигляд і принцип роботи оболонки MIUI 12. Оновлення обіцяє відзначитися безліччю змін і нововведень. 

Навігація за допомогою жестів стане максимально схожою на вже реалізовану в чистій версії Android 10. Щоб згорнути програму, необхідно торкнутися тонкої смуги в самому низу екрана. А для перемикання на сусіднє відкрите вікно, потрібно свайпнути по цій смузі в бік. Зміниться дизайн і анімація меню багатозадачності. 

Істотні зміни зазнає інтерфейс фірмового додатка «Камера», розширивши функціональні можливості для користувачів. Крім того, обіцяють доопрацьований темний режим. Він уже впроваджений в MIUI 11, але не завжди працює коректно.

Помітні зміни чекають і розділ з push-повідомленнями. Простір буде організовано в стилі меню багатозадачності MIUI, щоб користувач міг простіше читати повідомлення і бачити більше контенту.

 

Джерело нагадує, що дані приклади не є офіційними і не гарантують того, що виробник не змінить MIUI 12 до моменту релізу. Очікується, що її стабільна версія з’явиться в кінці поточного року. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Прихована настройка в Windows 10 підвищує швидкість роботи ОС в два рази

Опубліковано

З моменту релізу операційної системи Windows 10 в фінальному стабільному вигляді пройшло вже майже п’ять років, так як вона стала доступна ще влітку 2015 року, тобто дуже і дуже давно. З тих самих пір це програмне забезпечення знайшло неймовірно велику популярність по всьому світу, так як зараз воно встановлено на більш ніж 1 млрд електронних пристроїв з різних самих різних цінових категорій, починаючи з недорогих планшетів китайського походження і закінчуючи потужними станціями для створення спецефектів, продуктивність яких є рекордно високою. Проте, яким би потужним не було електронний пристрій, воно все одно буде працювати на базі десятої «вінди» не надто швидко, і у цього звичайно ж є причина.

Виною всьому є складна і заплутана платформа в особі десятої «вінди», яка містить в собі вкрай багато недоліків. Користувачі при її використанні постійної регулярно стикаються з різними неполадками, що заважають використовувати електронний пристрій і отримувати від цього процесу саме задоволення, а не купу проблем, на вирішення яких доводиться витрачати свій час, сили і гроші. На радість всіх тих, кому вже набридла низька швидкість роботи, особливо на слабких комп’ютерах і планшетах, тепер цю проблему можна виправити. Справа в тому, що в операційній системі Windows 10 міститься прихована від очей простих користувачів настройка, яка підвищує швидкість роботи ОС в два рази, тобто неймовірно сильно.

 

Розраховувати на такий приріст можна в ряді випадків, а відчуватися він буде при включенні операційної системи, під час запуску додатків, при роботі з будь-якими програмами і в багатьох інших завдань. Щоб підвищити швидкість роботи комп’ютера, ноутбука, планшета, моноблока або якогось іншого пристрою на базі платформи Windows 10 потрібно просто зробити відразу кілька дію, причому встановлювати для цього будь-яке стороннє програмне забезпечення зовсім не потрібно, що, в свою чергу, дозволяє НЕ захаращувати платформу додатковими додатками. Для підвищення швидкості роботи ОС потрібно відкрити меню «Пуск», після чого в графі пошуку ввести «Диспетчер завдань», і провести слідом за цим його запуск.


Цей додаток можна запустити і будь-яким іншим способом – ніякої різниці немає. Коли ця програма запущена потрібно відкрити розділ «Автозавантаження» і уважно такий оглянути. В ідеалі, так повинно бути не більше двох-трьох програм, однак, як показує практика, у деяких їх більше десяти. Всі програми з цього розділу включаються разом з Windows 10 і працюють на постійній основі разом з електронним пристроєм, тим самим сповільнюючи її роботу. Саме тому потрібно відключити абсолютно всі, крім хіба що якихось драйверів. Коли все зроблено, потрібно зберегти зміни і перезавантажити. Уже відразу після цього вдасться відчути неймовірно сильний приріст в швидкості роботи.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.