Connect with us

Софт

Операційна система Windows 11 зможе знищити Windows 10

Опубліковано

Випущена влітку 2015 року операційна система Windows 10 зараз встановлена ​​на більш ніж 900 млн електронних пристроїв, а вже в кінці цього року, найімовірніше, буде досягнута відмітка в 1 млрд гаджетів, які працюють під управлінням даної ОС. Втім, навіть не дивлячись на таку велику популярність даної платформи, вона гарантовано незабаром стане частиною історії, тому що її знищить нова Windows 11, презентація якої відбудеться вже в першій половині 2020 року, а проведе її звичайно ж Microsoft, яка в даний час займається її активною розробкою, нехай така і перейшла в останню заключну стадію. Користувачів чекає безліч вкрай важливих і корисних нововведень.

Всі такі нововведення зроблять це програмне забезпечення краще, ніж Windows 10, яка зараз доступна на ринку. Якщо проаналізувати поведінку Microsoft на ринку операційних систем для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, а також інших електронних пристроїв, то можна легко помітити, що вона випускає нові ОС один раз в 3 – 5 років, в залежності від успішності останньої випущеної платформи. Так як десята «вінда» виявилася більш-менш нормальної, вона стала популярною у всьому світі, але вже в наступному 2020 році їй виповниться цілих п’ять років, а значить варто чекати появи на ринку нового програмного забезпечення, яке поліпшить користувальницький досвід використання мобільних пристроїв бренду , а також, крім того, принесе з собою значні нововведення.

Windows 11 зможе знищити Windows 10

Хоч поки що Windows 11 ще й не представили офіційно, але вже відомо, що саме вона зможе порадувати всіх покупців, готових її собі придбати. Так, користувачі можуть розраховувати на підвищену швидкість роботи, на установку всіх оновлень у фоновому режимі без постійних перезавантажень, на збільшення автономності, на більш надійну систему захисту, на абсолютно новий інтерфейс і перероблений дизайн всіх елементів меню, а також на масу інших нововведень, які зроблять це програмне забезпечення кращим в своєму класі, що дозволить йому без праці знищити доступну зараз Windows 10. Простіше кажучи, користувачів чекає покращена в усіх відношеннях версія доступною зараз десятої «Вінди».

Новітнє програмне забезпечення зможе без будь-яких складнощів запускати додатки в форматах PWA, UWP і Win32, а це, поза будь-якими сумнівами, вкрай сильно порадує всіх користувачів, адже за рахунок цього вже випущені раніше програми та ігри зможуть повною мірою працювати без проблем. Очікується, що Windows 11 анонсують на початку 2020 року, після чого почнеться її публічне тестування, а прийняти в такому випадку зможуть без бажаючі без будь-яких складнощів. Що стосується релізу фінальної стабільної версії нової ОС, то такий очікується влітку, тобто до 5-річного ювілею Windows 10. Є всі підстави вважати, що всім користувачам ліцензійної десятої «вінди» оновлення до нової нададуть абсолютно безкоштовно, а це дозволить заощадити велику суму грошей.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Приголомшливий концепт редизайну Windows

Опубліковано

Філіпінський дизайнер Дженрол Каспе опублікував на своїй сторінці в Behance детальний концепт редизайну Windows.

Ідея плиток знайшла новий стиль завдяки пропозиції дизайнера. Гострі кути стали округленими, меню «Пуск» стало більш інформативним, а нижня панель поділилася на блоки. Усі свої ідеї Дженрол також відобразив у короткому анімованому відео. 

Шпалери з концепту

 

Для тих, кому сподобалися шпалери на робочому столі концепту, дизайнер залишив посилання на скачування зображення в оригінальному розширенні.

Раніше концепт Windows 11 представляв турецький дизайнер Камер Каан Авдан. Він же пізніше випустив концепт macOS 11. Нажаль, Microsoft, як і Apple, не часто звертають увагу на подібні ідеї. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова ОС Windows 10 працює в два рази швидше

Опубліковано

Компанія Microsoft ще влітку 2015 року створила і випустила на ринок операційну систему Windows 10, яка вкрай швидко знайшла широку популярність по всьому світу. З тих самих пір пройшло вже практично п’ять років, і за такий період часу для десятої «вінди» випустили цілу масу різних оновлень, проте стати по-справжньому краще їй так і не вдалося, тому що користувачі персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і інших електронних пристроїв, як і раніше вкрай активно стикаються з різними неполадками і несправностями, які заважають виконувати робочий завдання, займатися навчанням або просто розважатися. Все це доповнюється ще й іншими неприємними особливостями, до числа яких належить «криве» масштабування інтерфейсу і заплутаність всього інтерфейсу.

На радість всіх тих, хто вже втомився від доступної в даний час Windows 10, незабаром все зміниться, так як вийде нова платформа для електроніки, а виявиться вона краще в усіх відношеннях, що, в свою чергу, позитивно позначиться на її привабливості. За наявними зараз даними, користувачі можуть розраховувати на новий інтерфейс, на посилену систему захисту, на підвищену стабільність, на більш високу швидкість роботи, на перероблені з нуля зі стандартними програмами, а також на цілу масу інших особливостей, здатних зробити цю ОС неймовірно просунутої в усіх відносинах. Вона виявиться кращою в серії, а її виробництво ведеться вже багато років, тоді як презентація відбудеться в найближчі місяці.

 

Журналісти дізналися про те, що така платформа створюється, з офіційних технічних документів компанії Microsoft, які потрапили у вільний доступ. Нова операційна система являє собою не клон сумнозвісної Windows RT, а саме повністю незалежну самостійну ОС, яка здатна запускати додатки UWP, PWA і Win32, роблячи все це без зайвих складнощів і обмежень. На практиці це означає, що нова операційна система може запускати будь-які доступні зараз програми та ігри для Windows 10, тому встановити її на електронний пристрій можна буде відразу після релізу, зробивши це без шкоди для функціональних можливостей всього електронного пристрою.

Є дані про те, що нова ОС Windows 10 працює в два рази швидше, проте не завжди, а лише в певних завданнях. Яких саме – невідомо, але такого роду інформація повинна з’явитися на офіційній повноцінної презентації нової платформи, відбутися яка повинна в найближчі місяці. Як запевняють інсайдери, нова операційна система може стати не повністю нової та незалежної, а покращеною версією десятої «вінди», але з величезною кількістю відмінностей, тому фактично вона буде зовсім інший. Реліз її фінальної стабільної версії повинен статися в кінці цього 2020 року, коли її зможуть завантажити і встановити на свої електронні пристрої всі бажаючі, зробивши це без будь-яких ускладнень.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Операційна система Windows 11 від Microsoft знищить Windows 10

Опубліковано

Безкоштовна Windows 11 «вбила» Windows 10

В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато різних електронних пристроїв з самих різних цінових категорій, однак незалежно від технічного оснащення обов’язково необхідна наявність будь-якої операційної системи, яких зараз, в даний час, на ринку не дуже багато. Однією з найпопулярніших серед всіх таких є Windows 10, яка сумарно встановлена ​​на більш ніж 1 млрд електронних пристроїв, тобто на комп’ютери, планшети, ноутбуки, моноблоки і багато інших гаджети. Втім, нехай цій платформі і вдалося знайти неймовірно велику популярність, але вона все одно є просто жахливою за сукупністю якостей, утримуючи в собі безліч недоліків, від яких вже повною мірою втомився весь світ.

На радість тих, кому набридли постійні проблеми в роботі операційної системи Windows 10, вже незабаром про всі такі можна буде раз і назавжди забути, тому що вийде безкоштовна Windows 11, і вона ризикує стати кращою платформою для величезної кількості електронних пристроїв з самих різних категорій. Навіть не дивлячись на те, що цю платформу ще не представили офіційно, вже відомо про те, чим саме вона зможе приємно порадувати всіх, хто чекає її релізу. Їй приписують цілу масу приємних особливостей, за рахунок яких вона ризикує стати кращою ОС від компанії Microsoft за всю історію цього бренду. Користувачів чекає безліч дійсно важливих і корисних нововведень, якими все залишаться задоволені.

Безкоштовна Windows 11 «вбила» Windows 10

Не варто думати, що Windows 11 повторить долю Windows RT або якийсь інший платформи, так як цього гарантовано не трапиться, адже абсолютно всі доступні зараз для платформи Windows 10 додатки зможуть в повній мірі працювати на новій. Користувачі можуть розраховувати на сумісність з такими додатками, як UWP, PWA і Win32, тому абсолютно будь-яка програма або гра зможе повноцінно працювати, хоча в цілях кращої роботи розробникам все ж рекомендують адаптувати своє ПО нод новітню платформу. Вона, в свою чергу, принесе з собою нову систему захисту, повністю перероблені стандартні програми, розширені функціональні можливості, багаторазово підвищену стабільність, новий інтерфейс, а також, крім того, безліч інших приємних особливостей.

 

Користувачі можуть розраховувати на цілу масу різних приємних особливостей, які зроблять цю операційну систему по-справжньому кращої і дуже привабливою, а одним з найголовніших її перевазі стануть «безшовні» оновлення, за рахунок яких Windows 11 зможе оновлюватися у фоновому режимі, а перезавантажувати при це комп’ютер для того, щоб зміни вступили в силу, гарантовано абсолютно точно не буде потрібно. Більш того, якщо джерела праві, то нова ОС стане першою в історії Microsoft, поширюватися яка буде безкоштовно, тобто встановити її ліцензійну версію зможуть всі бажаючі без зайвих складнощів. З урахуванням такої особливості, а також безлічі інших, нова операційна система гарантовано зможе приємно порадувати всіх користувачів, а її реліз, за ​​чутками, трапиться вже в кінці цього 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.