Connect with us

Статті

Sony тизерить новий сенсор IMX686

Опубліковано

Sony опублікувала ролик, що демонструє можливості датчика зображення IMX686 – спадкоємця популярного у виробників смартфонів Sony IMX586 із розширенням 48 Мп.

Тизер не розкриває розширення та інші специфікації IMX686, але чутки говорять про 60-64 Мп. Відео показує приклади знімків, які зроблені на новий сенсор. Для демонстрації можливостей Sony підключила датчик до комп’ютера – демонстрований у ролику смартфон насправді є макетом.

Підпис до відео свідчить, що Sony IMX686 буде використовуватися у смартфонах 2020 року.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статті

Qualcomm представила платформу розширеної реальності Snapdragon XR2

Опубліковано

Компанія Qualcomm представила нове покоління платформи розширеної реальності Snapdragon XR2. Вона об’єднує можливості штучного інтелекту і зв’язку 5G.

Пристрій істотно допрацьовано у порівнянні з попередником: вдвічі зросла продуктивність CPU і GPU, вчетверо розширилася смуга пропускання відео, в 6 разів збільшилося розширення. Snapdragon XR2 може працювати з сімома камерами одночасно, а також зі спеціалізованим процесором комп’ютерного зору.

Крім того, це перша XR-платформа, що забезпечує змішану реальність завдяки камері з низькою затримкою в режимі прозорості. Це дозволяє користувачеві з VR-гарнітурою створювати гібрид віртуального і реального світів, бачити його і взаємодіяти з ним за допомогою голосу.

Дисплейна панель Snapdragon XR2 має розширення 3K для кожного ока при частоті 90 к/c. Є підтримка відео у форматі 8K при частоті 60 к/c. Щоб зменшити загальносистемні затримки і підтримувати ефект AR-занурення, застосований спеціалізований чіп для унікальних AR-дисплеїв.

Snapdragon XR2 стане основою для окулярів доповненої реальності, які компанія розробляє спільно з Niantic, творцем популярної мобільної гри Pokémon Go. Про те, коли з’явиться пристрій, обидва виробники не повідомляють.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Sony розпродає преміальні видання Death Stranding, NFS Heat, Hitman 2 і Rage 2 для PS4

Опубліковано

Компанія Sony активно поповнює колекцію ігор великого «Новорічного розпродажу» для PlayStation 4, яка стартувала 2 грудня.

На цей раз учасниками акції стали новітні ААА-проекти, реліз більшості яких відбувся тільки в цьому році. У їх число, наприклад, увійшла і Death Stranding.

Ось кілька нових акційних позицій:

  • Death Stranding: «Цифрове розширене вижання»
  • Rage 2 Standard Edition
  • Rage 2 Deluxe Edition
  • Need for Speed Heat Deluxe Edition
  • MediEvil Digital Deluxe Edition
  • Hitman 2: «Золоте видання».

Facebook Comments
Читати далі

Відео

Новий трейлер кіноадаптації «Мулан» від Disney

Опубліковано

Офіційний канал Disney в YouTube опублікував новий трейлер майбутньої кіноадаптації мультфільму «Мулан». Головну роль виконує Лю Іфей, а імператора зіграє Джет Лі ( «Поцілунок дракона», «Герой»).

За сюжетом, виданий імператором Китаю указ про призов на службу одного чоловіка з кожної сім’ї надихає Мулан, старшу дочку почесного воїна, зайняти у військах місце свого хворого батька. Маскуючись під чоловіка, дівчина піддається випробуванням на кожному кроці, проявляючи свої внутрішню силу і справжній потенціал.

Як і в першому трейлері, новий ролик не показує одного з головних персонажів мультфільму – дракона Мушу. Імовірно, Disney вирішили повністю відмовитися від його участі в екранізації. Крім того, у відео засвітився ще один персонаж, якого не було в версії 1998 року.

Кіноадаптація стала одним з найдорожчих фільмів Disney: її бюджет склав близько 300 мільйонів доларів. В Україні показ «Мулан» почнеться в кіно з 26 березня 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.