Connect with us

Софт

Microsoft запустила «вбивцю» Windows 10

Опубліковано

Microsoft запустила «вбивцю» Windows 10

Чим новіший програмне забезпечення встановлено на комп’ютер, планшет, ноутбук або інший гаджет, тим приємніше повинно бути ним користуватися, проте так, на жаль, буває далеко не завжди, і це цілком собі реальний факт. Так, наприклад, багатьом користувачам вкрай подобається Windows 7, але через те, що така вже застаріла на 10 років, її не можна повноцінно використовувати на сучасній електроніці, і саме тому користувачам доводиться робити ставку на Windows 10. Зараз дана платформа встановлена ​​сумарно на більш ніж 900 млн електронних пристроїв, причому з кожним днем ​​ця цифра стрімко зростає. Втім, далеко не всі власники таких задоволені тим, що несе з собою десята «вінда».

Багато хто знаходить цю ОС вкрай ненадійною, тому що вона має низький рівень стабільності, поганий швидкістю роботи через якийсь час після установки, нав’язливими функціями і можливостями. вкрай складним і заплутаним інтерфейсом, а також безліччю інших недоліків, через які використовувати дану платформу не дуже приємно. Нічого хорошого в цьому, звичайно, адже все це заважає повноцінно використовувати електронний пристрій і отримувати від цього процесу задоволення, а не нескінченні проблеми і страждання, яким немає кінця, тому що кожен випущений для Windows 10 апдейт може привести до того, що щось то просто зламається, і це буде тим самим доставляти масу незручностей.

Microsoft запустила «вбивцю» Windows 10

На щастя, терпіти всі жахи десятої «вінди» залишилося недовго, тому що вже незабаром виявиться представлена ​​і запущена на ринок нова платформа під кодовою назвою Lite OS, яку Microsoft вже запустила для своїх співробітників, надавши таким можливість займатися її повноцінним тестуванням. Потрібно це для того, щоб до потрібного моменту повністю підготувати нову операційну систему до релізу, а статися такий повинен у 2020 році, тобто чекати його занадто довго абсолютно точно не доведеться. Уже відомо, що новітнє програмне забезпечення краще доступного в даний час на ринку, тобто краще Windows 10, у якій ціла візок недоліків.

Крім нового призначеного для користувача інтерфейсу і повністю нового меню «Пуск», користувач може розраховувати на більш високу швидкість роботи, на підвищену стабільність, кардинально нову систему захисту з видачею дозволів на виконання тих чи інших дій, на установку оновлень у фоновому режимі без постійних перезавантажень, на скорочення числа доступних зайвих функцій і можливостей, а також на спрощення всіх елементів меню з метою підвищення зручності використання всієї ОС. Залишилося тільки дочекатися, коли виявиться офіційно анонсувала нова платформа під назвою Lite OS. Це трапиться, найімовірніше, в першій половині 2020 року, тоді як її фінальна стабільна версія стане доступна ближче до кінця року.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Випущена macOS Catalina 10.15.2: всі новинки

Опубліковано

Разом з оновленням мобільних операційних систем, Apple зробила доступною для всіх користувачів оновлення macOS Catalina 10.15.2.

Список нововведень та змін:

  • Новий макет для історій від популярних новинних джерел в Apple News +
  • Посилання на пов’язані новини в кінці публікацій в додатку «Акції»
  • Усунення помилок, які призводять до скидання налаштувань еквалайзера і приховані обкладинки альбому в додатку «Музика»
  • Додана підтримка віддаленого управління додатками «Музика» і TV з iPhone і iPad
  • Підвищення надійності синхронізації книг і аудіокниг з iPhone або iPad
  • Виправлення ряду помилок та інші поліпшення

Розмір оновлення складає близько 3 ГБ. Перевірити наявність оновлення можна в розділі «Оновлення ПЗ» системних налаштувань.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Випущені iOS і iPadOS 13.3: що ж нового?

Опубліковано

Apple опублікувала оновлення операційних систем iOS і iPadOS з номером 13.3 для сумісних пристроїв. Розмір прошивки становить близько 700 МБ.

Список нововведень та змін:

Перевірити наявність оновлення можна у налаштуваннях системи, перейшовши в розділ «Основні»> «Оновлення ПЗ».

Для старих iPhone, iPad та iPod, які не підтримують iOS 13, випущено оновлення iOS 12.4.4 із виправленням помилок.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова ОС від Microsoft краще Windows 10 в два рази

Опубліковано

Нова ОС від Microsoft краще Windows 10 в два рази

Попит на програмне забезпечення для комп’ютерів, планшетів та інших електронних пристроїв стрімко зростає, тобто все більш широке коло людей використовує такого роду гаджети, причому з найрізноманітніших причин. Комусь вони допомагають з роботою, для когось виступають засобом для навчання чомусь новому, а деякі так і зовсім з їх допомогою лише розважаються, переглядаючи фільми і граючи в ігри. Робити все це без встановленої операційної системи просто неможливо, а найвідомішою і найпоширенішою серед таких є Windows 10, яка вийшла ще влітку 2015 року. За більш ніж чотири свого перебування на ринку вона виявилася встановлена ​​на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з різних категорій.

Вже за підсумками нинішнього року, найімовірніше, Microsoft повідомить про те, що цій платформі вдалося «взяти» позначку в 1 млрд установок, що стане рекордом для Windows 10. Втім, все це зовсім не означає, що дана операційна система ідеальна або просто хороша . Навпаки, вона містить в собі безліч недоліків, через які використовувати її повноцінно неможливо, тому що навіть коли все добре працює в будь-який момент, після автоматичної установки чергового оновлення, щось може зламатися. В такому випадку вирішувати проблему доведеться самостійно, витрачаючи на це свої власні сили і час. Втім, на щастя, вже незабаром у десятої «вінди» з’явиться гідна альтернатива, причому така виявиться її поліпшеною в усіх відношеннях версією, а не простою заміною.

Нова ОС від Microsoft краще Windows 10 в два рази

Як стало відомо від інсайдерів, компанія Microsoft в даний час завершує роботу над своєю новою операційною системою для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв, і така щонайменше в два рази краще доступною в даний час Windows 10. Ця платформа має вкрай широкими функціональними можливостями, підвищеною стабільністю, новою системою безпеки, абсолютно новим принципом установки оновлень, поліпшеним зовнішнім виглядом, переробленими стандартними додатками, а також новим інтерфейсом, д конання сучасним фірмовим стилем. Поки що дана платформа має назву Lite OS, але в кінцевому підсумку вона може отримати зовсім інше, тому прив’язувати до такого не варто.

Відомо, що дана платформа здатна повноцінно запускати всі існуючі зараз на ринку додатки для операційної системи Windows 10. Простіше кажучи, вона може працювати з програмами та іграми, доступними в рамках форматів PWA, UWP і Win32. Це, поза будь-якими сумнівами, зробить нову платформу для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і моноблоків максимально привабливою в усіх відношеннях. Новітнє програмне забезпечення, поза будь-якими сумнівами, сильно порадує всіх користувачів, які вже втомилися від десятої «вінди». Її реліз трапиться вже в наступному 2020 року. Швидше за все, скачати і встановити Lite OS стане можливим в середині року, тоді як її анонс з боку Microsoft відбудеться в перші кілька місяців після початку року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.