Connect with us

Софт

Нова ОС повністю замінить Windows 10

Опубліковано

Нова ОС повністю замінить Windows 10

Багато людей зараз, в 2019 році, не уявляють використання свого комп’ютера, планшета, ноутбука, моноблока або якогось іншого електронного пристрою без встановленої на нього операційною системою, а найпопулярнішою серед таких є Windows 10. Так, дійсно, без ОС будь-який навіть найдорожчий гаджет перетвориться в купу компонентів, скористатися якими широке коло користувачів просто не зможе. Проте, далеко не всім подобається доступна зараз «десята» винда, тому що така містить у собі масу різних недоліків, які роблять її не дуже привабливою і надійною. Користувачі регулярно стикаються з неполадками, які заважають жити спокійним розміреним життям.

У будь-який момент після установки навіть самого маленького незначного поновлення вся Windows 10 може перестати включатися, в зв’язку з чим використовувати її виявиться неможливо жодним чином, і це цілком собі реальний факт, який складно заперечувати. Все це доповнюється негарним заплутаним інтерфейсом, жахливою системою безпеки, низькою швидкістю роботи, нав’язливими оновленнями, поганий стабільністю і багатьом іншим, що не кращим чином позначається на репутації Microsoft. На радість всіх користувачів, терпіти все це залишилося не дуже довго, тому що вже в першій половині 2020 року виявиться представлена ​​і випущена, принаймні у вигляді бета-версії, нова ОС.

Нова ОС повністю замінить Windows 10

Саме ця нова ОС носить кодову назву Lite OS, але під яким вона вийде на ринок насправді ніхто поки що ще не знає. Користувачі можуть розраховувати на ядро ​​Windows Core, яке виявиться основою цієї платформи. За рахунок такого всі оновлення виявляться безпечними, а встановлюватися все такі, включаючи великі, будуть у фоновому режимі без необхідності кожного разу виконувати перезавантаження електронного пристрою. Це доповнять надійною системою захисту, високим рівнем стабільності, зниженим навантаженням на технічне оснащення, підвищеної автономністю (для ноутбуків і планшетів), більш красивим дизайном, а також переробленими стандартними додатками від Microsoft.

Не менш важливо і те, що нова платформа виявиться здатна запускати програми не тільки універсального типу в форматах UWP і PWA, але ще і класичні Win32, завдяки яким, кажучи чесно, Windows 10 зараз і користується великою популярністю, будучи встановленої на більш ніж 900 млн електронних пристроїв. Нова ОС, поза будь-якими сумнівами, повністю замінить собою десяту «вінду», яка зараз є лідером ринку. Швидше за все, всім тим, у кого є ліцензія для доступною зараз операційної системи, можливість встановити нову нададуть безкоштовно. Залишається вірити в те, що новітнє програмне забезпечення насправді виявиться вкрай просунутим в усіх відношеннях, адже використовувати його потім всьому людству доведеться щонайменше п’ять років.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Нова операційна система від Microsoft зможе знищити Windows 10

Опубліковано

Нова операційна система від Microsoft «вбила» Windows 10

Найбільш відомою і поширеною операційною системою для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв зараз є Windows 10, а вийшла вона більш ніж чотири роки тому. Весь цей час для неї випускали поновлення, роблячи це заради поліпшення даної платформи, проте досягти бажаного так і не вдалося. Ця ОС не зуміла стати ідеальною, тому що до сих пір, навіть через стільки часу після її релізу, власники електронних пристроїв знову і знову стикаються з різними неполадками, починаючи з подтормаживаний і закінчуючи раптовими перезавантаженнями, які виникають зазвичай в самі невідповідні моменти. На щастя, терпіти весь цей жах залишилося не дуже довго, тому що Microsoft збирається вже в нинішньому році випустити на ринок нову платформу для різних самих різних електронних пристроїв.

За рахунок модульного ядра Windows Core новітня платформа отримає вкрай велику універсальність, тобто стане можливим її легко і просто встановити на комп’ютери, ноутбуки, планшети, моноблоки, сервера, а також багато інших електронних пристроїв. Користувачі в її рамках можуть розраховувати на високу швидкість роботи, на захопленість автономність, на абсолютно новий інтерфейс і дизайн, на повністю перероблені стандартні програми, на нове меню «Пуск», на посилену систему захисту, на новий принцип установки апдейтів, а також на безліч інших приємних особливостей, за рахунок яких нова ОС виявиться кращою серед усіх, які коли-небудь випускала компанія Microsoft. На радість всіх користувачів, її повноцінна презентація повинна відбутися вже в найближчі кілька місяців.

Простіше кажучи, занадто довго чекати релізу такої платформи гарантовано не доведеться, і це цілком собі реальний факт. За рахунок модульного ядра новітня операційна система виявиться вкрай стабільною і надійною, а всі апдейти зможуть встановлюватися у фоновому режимі без зайвих додаткових перезавантажень і всього подібного. За попередніми даними, нова платформа носить назву Lite OS, проте як вона буде називатися, коли вийде на ринок, ніхто з журналістів і інсайдерів ще не знає. Важливо розуміти, що мова йде про не про якусь то доопрацьованій або навпаки урізаною версією Windows 10, а про абсолютно новій платформі, яка має широкими функціональними можливостями. Справа в тому, що вона в повній мірі підтримує універсальні додатки UWP, PWA і Win32, що робить її максимально універсальною для вирішення будь-яких завдань.

Нова операційна система від Microsoft «вбила» Windows 10

Операційна система Windows 10 є найпопулярнішою в своєму класі, але вже незабаром все зміниться, тому що багато власників більш ніж 900 млн електронних пристроїв, на які вона зараз встановлена, майже напевно відразу ж встановлять собі Lite OS, як тільки вона вийде. Очікується, що цю платформу анонсують вже в найближчі місяці, після чого почнеться її повноцінне бета-тестування, а прийняти в такому участь зможуть всі бажаючі без будь-яких обмежень. Що ж стосується термінів релізу фінальної версії десятої «вінди», то така повинна побачити світ вже в другій половині 2020 року, коли скачати і встановити її без зайвих складнощів зможуть абсолютно всі бажаючі. За деякими даними, вона буде поширюватися безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi назвала дату виходу Android 10 для Mi A3

Опубліковано

Компанія Xiaomi оголосила про те, що оновлення до Android 10 для смартфонів Mi A3 вийде в середині лютого.

Раніше власники цих смартфонів почали збирати підписи під петицією через затримку виходу оновлення.

Як відомо, пристрої Android One повинні отримувати оновлення операційної системи одними з перших. Однак, компанія Xiaomi майже півроку відкладала вихід оновлення для Mi A2 і Mi A3.

З 13 січня власники Mi A2 почали отримувати оновлення до Android 10, а з середини лютого воно стане доступним і для Mi A3.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

АНБ виявило критичну уразливість у Windows

Опубліковано

Агенство національної безпеки США оголосило, що виявило критичну уразливість в операційній системі Windows. Вона дозволяє зловмисникові підробити цифровий підпис програмного забезпечення.

АНБ оцінює вразливість як серйозну і вважає, що зловмисники швидко зрозуміють лежачу в її основі ваду, в разі використання якої раніше згадані платформи стануть в корені уразливими. Наслідки неприйняття заходів з виправлення уразливості носять серйозний і широко поширений характер.

Уразливість криптографічної бібліотеки CRYPT32.DLL, яка реалізує багато функцій сертифікатів і криптографічних повідомлень в CryptoAPI. Файл використовується Windows 10 і двома останніми версіями операційних систем Windows Server.

Microsoft випустила патч, що виправляє уразливість. У компанії заявили, що не виявили ознак використання помилки в активних атаках. АНБ настійно рекомендує організаціям встановити останні оновлення як можна швидше.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.