Connect with us

Софт

Нова ОС повністю замінить Windows 10

Опубліковано

Нова ОС повністю замінить Windows 10

Багато людей зараз, в 2019 році, не уявляють використання свого комп’ютера, планшета, ноутбука, моноблока або якогось іншого електронного пристрою без встановленої на нього операційною системою, а найпопулярнішою серед таких є Windows 10. Так, дійсно, без ОС будь-який навіть найдорожчий гаджет перетвориться в купу компонентів, скористатися якими широке коло користувачів просто не зможе. Проте, далеко не всім подобається доступна зараз «десята» винда, тому що така містить у собі масу різних недоліків, які роблять її не дуже привабливою і надійною. Користувачі регулярно стикаються з неполадками, які заважають жити спокійним розміреним життям.

У будь-який момент після установки навіть самого маленького незначного поновлення вся Windows 10 може перестати включатися, в зв’язку з чим використовувати її виявиться неможливо жодним чином, і це цілком собі реальний факт, який складно заперечувати. Все це доповнюється негарним заплутаним інтерфейсом, жахливою системою безпеки, низькою швидкістю роботи, нав’язливими оновленнями, поганий стабільністю і багатьом іншим, що не кращим чином позначається на репутації Microsoft. На радість всіх користувачів, терпіти все це залишилося не дуже довго, тому що вже в першій половині 2020 року виявиться представлена ​​і випущена, принаймні у вигляді бета-версії, нова ОС.

Нова ОС повністю замінить Windows 10

Саме ця нова ОС носить кодову назву Lite OS, але під яким вона вийде на ринок насправді ніхто поки що ще не знає. Користувачі можуть розраховувати на ядро ​​Windows Core, яке виявиться основою цієї платформи. За рахунок такого всі оновлення виявляться безпечними, а встановлюватися все такі, включаючи великі, будуть у фоновому режимі без необхідності кожного разу виконувати перезавантаження електронного пристрою. Це доповнять надійною системою захисту, високим рівнем стабільності, зниженим навантаженням на технічне оснащення, підвищеної автономністю (для ноутбуків і планшетів), більш красивим дизайном, а також переробленими стандартними додатками від Microsoft.

Не менш важливо і те, що нова платформа виявиться здатна запускати програми не тільки універсального типу в форматах UWP і PWA, але ще і класичні Win32, завдяки яким, кажучи чесно, Windows 10 зараз і користується великою популярністю, будучи встановленої на більш ніж 900 млн електронних пристроїв. Нова ОС, поза будь-якими сумнівами, повністю замінить собою десяту «вінду», яка зараз є лідером ринку. Швидше за все, всім тим, у кого є ліцензія для доступною зараз операційної системи, можливість встановити нову нададуть безкоштовно. Залишається вірити в те, що новітнє програмне забезпечення насправді виявиться вкрай просунутим в усіх відношеннях, адже використовувати його потім всьому людству доведеться щонайменше п’ять років.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Приголомшливий концепт редизайну Windows

Опубліковано

Філіпінський дизайнер Дженрол Каспе опублікував на своїй сторінці в Behance детальний концепт редизайну Windows.

Ідея плиток знайшла новий стиль завдяки пропозиції дизайнера. Гострі кути стали округленими, меню «Пуск» стало більш інформативним, а нижня панель поділилася на блоки. Усі свої ідеї Дженрол також відобразив у короткому анімованому відео. 

Шпалери з концепту

 

Для тих, кому сподобалися шпалери на робочому столі концепту, дизайнер залишив посилання на скачування зображення в оригінальному розширенні.

Раніше концепт Windows 11 представляв турецький дизайнер Камер Каан Авдан. Він же пізніше випустив концепт macOS 11. Нажаль, Microsoft, як і Apple, не часто звертають увагу на подібні ідеї. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова ОС Windows 10 працює в два рази швидше

Опубліковано

Компанія Microsoft ще влітку 2015 року створила і випустила на ринок операційну систему Windows 10, яка вкрай швидко знайшла широку популярність по всьому світу. З тих самих пір пройшло вже практично п’ять років, і за такий період часу для десятої «вінди» випустили цілу масу різних оновлень, проте стати по-справжньому краще їй так і не вдалося, тому що користувачі персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і інших електронних пристроїв, як і раніше вкрай активно стикаються з різними неполадками і несправностями, які заважають виконувати робочий завдання, займатися навчанням або просто розважатися. Все це доповнюється ще й іншими неприємними особливостями, до числа яких належить «криве» масштабування інтерфейсу і заплутаність всього інтерфейсу.

На радість всіх тих, хто вже втомився від доступної в даний час Windows 10, незабаром все зміниться, так як вийде нова платформа для електроніки, а виявиться вона краще в усіх відношеннях, що, в свою чергу, позитивно позначиться на її привабливості. За наявними зараз даними, користувачі можуть розраховувати на новий інтерфейс, на посилену систему захисту, на підвищену стабільність, на більш високу швидкість роботи, на перероблені з нуля зі стандартними програмами, а також на цілу масу інших особливостей, здатних зробити цю ОС неймовірно просунутої в усіх відносинах. Вона виявиться кращою в серії, а її виробництво ведеться вже багато років, тоді як презентація відбудеться в найближчі місяці.

 

Журналісти дізналися про те, що така платформа створюється, з офіційних технічних документів компанії Microsoft, які потрапили у вільний доступ. Нова операційна система являє собою не клон сумнозвісної Windows RT, а саме повністю незалежну самостійну ОС, яка здатна запускати додатки UWP, PWA і Win32, роблячи все це без зайвих складнощів і обмежень. На практиці це означає, що нова операційна система може запускати будь-які доступні зараз програми та ігри для Windows 10, тому встановити її на електронний пристрій можна буде відразу після релізу, зробивши це без шкоди для функціональних можливостей всього електронного пристрою.

Є дані про те, що нова ОС Windows 10 працює в два рази швидше, проте не завжди, а лише в певних завданнях. Яких саме – невідомо, але такого роду інформація повинна з’явитися на офіційній повноцінної презентації нової платформи, відбутися яка повинна в найближчі місяці. Як запевняють інсайдери, нова операційна система може стати не повністю нової та незалежної, а покращеною версією десятої «вінди», але з величезною кількістю відмінностей, тому фактично вона буде зовсім інший. Реліз її фінальної стабільної версії повинен статися в кінці цього 2020 року, коли її зможуть завантажити і встановити на свої електронні пристрої всі бажаючі, зробивши це без будь-яких ускладнень.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Операційна система Windows 11 від Microsoft знищить Windows 10

Опубліковано

Безкоштовна Windows 11 «вбила» Windows 10

В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато різних електронних пристроїв з самих різних цінових категорій, однак незалежно від технічного оснащення обов’язково необхідна наявність будь-якої операційної системи, яких зараз, в даний час, на ринку не дуже багато. Однією з найпопулярніших серед всіх таких є Windows 10, яка сумарно встановлена ​​на більш ніж 1 млрд електронних пристроїв, тобто на комп’ютери, планшети, ноутбуки, моноблоки і багато інших гаджети. Втім, нехай цій платформі і вдалося знайти неймовірно велику популярність, але вона все одно є просто жахливою за сукупністю якостей, утримуючи в собі безліч недоліків, від яких вже повною мірою втомився весь світ.

На радість тих, кому набридли постійні проблеми в роботі операційної системи Windows 10, вже незабаром про всі такі можна буде раз і назавжди забути, тому що вийде безкоштовна Windows 11, і вона ризикує стати кращою платформою для величезної кількості електронних пристроїв з самих різних категорій. Навіть не дивлячись на те, що цю платформу ще не представили офіційно, вже відомо про те, чим саме вона зможе приємно порадувати всіх, хто чекає її релізу. Їй приписують цілу масу приємних особливостей, за рахунок яких вона ризикує стати кращою ОС від компанії Microsoft за всю історію цього бренду. Користувачів чекає безліч дійсно важливих і корисних нововведень, якими все залишаться задоволені.

Безкоштовна Windows 11 «вбила» Windows 10

Не варто думати, що Windows 11 повторить долю Windows RT або якийсь інший платформи, так як цього гарантовано не трапиться, адже абсолютно всі доступні зараз для платформи Windows 10 додатки зможуть в повній мірі працювати на новій. Користувачі можуть розраховувати на сумісність з такими додатками, як UWP, PWA і Win32, тому абсолютно будь-яка програма або гра зможе повноцінно працювати, хоча в цілях кращої роботи розробникам все ж рекомендують адаптувати своє ПО нод новітню платформу. Вона, в свою чергу, принесе з собою нову систему захисту, повністю перероблені стандартні програми, розширені функціональні можливості, багаторазово підвищену стабільність, новий інтерфейс, а також, крім того, безліч інших приємних особливостей.

 

Користувачі можуть розраховувати на цілу масу різних приємних особливостей, які зроблять цю операційну систему по-справжньому кращої і дуже привабливою, а одним з найголовніших її перевазі стануть «безшовні» оновлення, за рахунок яких Windows 11 зможе оновлюватися у фоновому режимі, а перезавантажувати при це комп’ютер для того, щоб зміни вступили в силу, гарантовано абсолютно точно не буде потрібно. Більш того, якщо джерела праві, то нова ОС стане першою в історії Microsoft, поширюватися яка буде безкоштовно, тобто встановити її ліцензійну версію зможуть всі бажаючі без зайвих складнощів. З урахуванням такої особливості, а також безлічі інших, нова операційна система гарантовано зможе приємно порадувати всіх користувачів, а її реліз, за ​​чутками, трапиться вже в кінці цього 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.