Connect with us

Інтернет

Поштовий клієнт Outlook для Mac отримав глобальний редизайн

Опубліковано

Microsoft змінила дизайн програми Outlook для Mac. Починаючи з цього тижня, бета-тестери поштового клієнта зможуть отримати доступ до нового інтерфейсу, який супроводжується значними поліпшеннями продуктивності.

Компанія також впроваджує в додаток свою технологію синхронізації, яка використовується в Outlook для iOS і Android. Це означає, що Office 365, Outlook.com і навіть облікові записи Google будуть синхронізуватися швидше завдяки хмарним сервісам Microsoft.

Крім цього, в Outlook для Mac стали доступні функції, які раніше були ексклюзивними для веб-версії або на мобільних пристроях: поліпшений перегляд електронних листів, можливість ігнорувати певні повідомлення, а також складні панелі, що дозволяють вибрати зовнішній вигляд головного екрана та відповідним чином налаштувати панель інструментів.

Microsoft також перемістила панель пошуку у верхню частину і включила глобальний пошук. Це має означати, що результати пошуку будуть швидшими та актуальними – є навіть нові фільтри, що дозволяють повністю налаштувати пошук.

Стабільна версія оновленого Outlook для Mac стане доступна в найближчі місяці.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Facebook скоро перетвориться на Instagram

Опубліковано

Соціальна мережа Facebook тестує нову функцію для свого застосування під назвою «Популярні фотографії», яка схожа на стрічку Instagram.

Нова функція буде працювати за тим же принципом, що і відео в додатку Facebook в повноекранному режимі – при прокручуванні сторінки вниз користувачам показують відеоролики, рекомендовані соцмережею.

Функції «Популярні фотографії» буде показувати фотографії друзів й інших людей, які будуть визначені алгоритмом Facebook.

Представники соцмережі поки не розкрили дату запуску нової функції, але підтвердили, що її тестування завершено.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft припинить підтримку асистента Cortana на iOS і Android

Опубліковано

Нова довідкова стаття в розділі про голосовий помічник Microsoft Cortana для Великобританії, Канади та Австралії повідомляє, що Cortana для iOS і Android перестане оновлюватися як мінімум в цих регіонах.

У рамках плану з розвитку [Microsoft Cortana], 31 січня 2020 року ми припинимо підтримку додатка Cortana для Android та iOS.

Усі збережені за допомогою Cortana дані, включаючи нагадування і списки, будуть доступні в Cortana для Windows, але зникнуть з Microsoft Launcher для Android.

Microsoft також підтвердила, що додаток Cortana зникне в Німеччині, Мексиці, Китаї, Іспанії та Індії. Робота мобільної версії помічника продовжиться в США.

На початку року глава Microsoft Сатья Наделла розповів, що не вважає Cortana конкурентом для Alexa і «Google Асистента». Компанія впроваджує підтримку сторонніх помічників у Windows, при цьому продовжує інтеграцію свого помічника в сервіс Microsoft 365.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Apple видалила з App Store все, що пов’язано з вейпами

Опубліковано

Компанія Apple видалила всі додатки, пов’язані з вейпами з американського App Store після недавнього звіту Центрів з контролю та профілактики захворювань США (CDC).

Згідно зі звітом CDC, 42 людини в США померли від хвороби легенів, пов’язаної з використанням електронних сигарет. Крім того, були зареєстровані 2172 випадки важких респіраторних захворювань серед тих, хто вейпив нікотин або марихуану.

Варто відзначити, що компанія ніколи не дозволяла продаж вейп-картриджів безпосередньо з додатків. Деякі програми для iOS дозволяли користувачам контролювати температуру і налаштовувати підсвічування вейпів, а інші представляли собою новини або ігри про вейпи.

У заяві виданню Axios Apple відзначає, що намагається зробити магазин додатків максимально безпечним для клієнтів, особливо для молоді.

Усього Apple видалила 181 додаток, пов’язаний із вейпінгом. Ті, у кого раніше були встановлені ці програми можуть продовжити ними користуватися.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.