Connect with us

Бізнес

Apple підвела підсумки четвертого фінансового кварталу

Опубліковано

Apple оголосила фінансові результати за четвертий квартал 2019 бюджетного року. Квартальна виручка корпорації склала 64 млрд доларів і збільшилась на 2% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Ми завершили 2019 фінансовий рік з найвищими доходами у четвертому кварталі, чому сприяло зростання у сфері сервісів, носимих пристроїв і планшетів iPad. З урахуванням того, що клієнти і оглядачі в захваті від нового покоління iPhone, дебюту AirPods Pro і очікуваного запуску Apple TV +, ми оптимістично налаштовані на різдвяний період, – Тім Кук, генеральний директор Apple

Як випливає з конференц-дзвінка за результатами періоду, в якому брали участь топ-менеджери Apple, виручка від реалізації iPhone склала 33 млрд доларів, що менше на 9% за аналогічний параметр в минулому році. Продажі серії iPhone 11 не встигли надати значного впливу на статистику, так як вона підведена через тиждень після старту продажів новинок.

Сервіси принесли компанії на 18% більше виручки – 12,5 млрд доларів. Реалізація iPad і Mac також приносить все більше грошей, 4,66 і 7 млрд доларів відповідно.

Компанія озвучила свої прогнози на перший квартал 2020 фінансового року. Доходи складуть 85,5-89,5 млрд доларів, операційні витрати – від 9,6 до 9,8 млрд доларів, валовий прибуток від 37,5% до 38,5%.

 

Facebook Comments

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.