Connect with us

Статті

Xiaomi збирається вигнати LG і Samsung з кухні: компанія представить холодильники

Опубліковано

Вони мають усі шанси стати такими ж популярними, як і телевізори Xiaomi

Компанія Xiaomi опублікувала тизерну картинку, що наочно демонструє дорожню карту випуску побутової техніки. Так, в 2013 році вийшов перший телевізор, потім з’явилися кондиціонери і пральні машини, і ось зараз справа дійшла до нової категорії пристроїв. Що це буде?

Компанія супроводила цей тизер одним реченням, яке повністю розкриває суть загадкової новинки «після його [приладу] включення трохи похолодає». Так. як випуск кондиціонерів різних мастей вже давно освоєний Xiaomi, немає сумнівів в тому, що новою лінійкою продуктів стануть холодильники. І враховуючи, наскільки успішними стали інші побутові прилади Xiaomi, можна думати, що традиційним гравцям ринку в цій ніші – Samsung і LG – точно не поздоровиться від такого конкурента.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Huawei заплатить всім власникам смартфонів гроші

Опубліковано

Одним з найбільших і найвідоміших у світі брендів є корпорація Huawei, а робити вона намагається все заради того, щоб якомога ширше коло людей використовував різні продукти, які вона всім надає. Дана компанія знову і знову щось створює і випускає, націлюючи всі свої нові розробки на максимально широке коло бажаючих. Втім, в минулому році цей виробник зіткнувся з суворими американськими санкціями, і це не тільки негативно позначилося на процесі створення його продукції і її привабливості, але ще і сильно підірвало репутацію бренду, тому що влада США офіційно звинуватили його в тому, що він збирає особисті дані користувачів і, після цього, передає їх в руки китайської розвідки. Вона ж, у свою чергу, з їх допомогою стежить за людьми.

Само собою, що китайський виробник електроніки все такі звинувачення заперечує і вважає, що уряд США вирішило просто таким чином допомогти місцевим компаніям боротися з потужним конкурентом, який з кожним роком стає все більш значущим на світовому рівні. Проте, навіть не дивлячись на відсутність в ЗМІ будь-яких конкретних реальних доказів, репутація Huawei сильно постраждала, а сотні мільйонів людей втратили до нього колишню довіру. Щоб довести всьому світові, що безпеки в фірмових смартфонах приділяється вкрай багато уваги, компанія з Китаю вважає за необхідне запустити спеціальну програму заохочення для всіх тих, хто допоможе їй зробити свої фірмові мобільні пристрої краще у плані безпеки, ніж будь-коли раніше.

Всі звинувачення влади США будуються на тому, що в смартфонах Huawei містяться приховані проломи, які були додані туди навмисно для того, щоб китайський уряд могло без зайвих складнощів отримувати в свої руки будь-які особисті дані користувачів. Щоб довести всьому світові зворотне даний виробник зібрав в Німеччині більше сотні відомих хакерів, і в ході конференції, на яку їх і запросили, виявилася запущена програма грошових виплат значного розміру в розмірі від 1000 до 200 000 євро. Заплатити так багато обіцяють за будь-які виявлені в операційній системі проломи, починаючи з зовсім незначних багів і закінчуючи багатьма іншими, в тому числі критичними неполадками, що дозволяють дистанційно здійснити злом будь-якого електронного пристрою.

Щоб повідомити про виявленої уразливості досить написати в службу підтримки Huawei, а зробити це може будь-хто. Слідом за цим потрібно максимально докладно розповісти про те, як саме можна відтворити вразливість, а бажано показати цей процес на відео. Інформація буде перевірена протягом двох діб, і якщо вона підтвердиться, який повідомив про неполадку користувач отримає гроші. Пролом виявиться закрита в термін від 3 до 90 днів, в залежності від важливості, а зроблять це шляхом випуску нової прошивки для фірмових мобільних пристроїв. Як правило, всі уразливості закривають протягом 45 днів. Таким чином, за допомогою такої програми, китайська корпорація хоче показати і довести, що вона приділяє безпеці користувачів не меншу увагу, ніж інші виробники.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

LG припиняє виробництво смартфонів

Опубліковано

Ще п’ять років тому смартфони компанії LG користувалися великою популярністю серед користувачів по всьому світу, а використовували їх дуже багато. Проте, з появою відомих китайських брендів ситуація дуже сильно змінилася, в зв’язку з чим тепер гаджети від цього виробника купують собі лише одиниці, і саме тому попит на продукцію південнокорейської корпорації стрімко падає. Замість того, щоб зробити свою продукцію набагато дешевше заради конкуренції з гаджетами від інших виробників, керівництво впроваджує сумнівні нововведення, починаючи з збільшення витрат на рекламу і закінчуючи випуском дивних за сучасними мірками моделей, які позбавлені тих чи інших найважливіших особливостей. Все це і призвело до того, що тепер телефонами від цього бренду чи хтось хоче користуватися.

Проте, глава LG впевнений в тому, що вже в 2021 році мобільний підрозділ компанії стане прибутковим, і почне стрімко розвиватися, про що він повідомив журналістам в ході виставки CES 2020 на Лас-Вегасі, яка пройшла в першій половині січня. Як стало відомо від інсайдерів, заради цього бренд розробив спеціальну нову стратегію, дотримуватися якої він відтепер буде. Так, все мобільний підрозділ вирішили повною мірою піддати реорганізації, тобто, простіше кажучи, виробник збирається перестати випускати багато моделей смартфонів, зосередивши натомість всі свої зусилля лише на якихось окремих конкретних моделях. Зараз ця компанія випускає флагмани з лінійок G і V, перші з яких випускаються в першій половині року, а другі – в другій.

У зв’язку зі змінами в стратегії від виробництва флагманів G було вирішено відмовитися, запевняє ресурс SmartDroid. За його даними, цей виробник електроніки бачить у припиненні виробництва частині смартфонів своє подальше майбутнє. Флагман LG G9, який вийде вже в лютому 2020 року, стане останнім представником своєї лінійки, тому що після нього її закриють, і нових моделей в її рамках випускатися вже більш гарантовано абсолютно точно не буде. Швидше за все, компанія відмовиться і від якихось ще моделей телефонів, щоб зосередивши всі свої сили на виробництві тих чи інших моделей, зробивши всіх зусиль задля того, щоб вони змогли швидко стати популярними.

До чого призведуть такі заходи – невідомо, однак видання AKKet.com переконане в тому, що LG на ринку смартфонів не врятує вже зовсім нічого. Крім того, що цей виробник продає свою продукцію по сильно завищеною ціною, він ще і робить погану підтримку по частині програмного забезпечення, і це негативно позначається на всіх тих моделях мобільних пристроїв, які він випускає на ринок, тому що навіть якщо хтось такі собі купує, а потім залишається без нових операційних систем, він майже напевно надалі вже ніколи не стане купувати собі мобільні пристрої від цього виробника електроніки. Очевидно, що якщо стратегія даного бренду на 2021 рік провалиться, він так і зовсім взагалі може перестати випускати будь-які телефони.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Microsoft безкоштовно випустила «вбивцю» Windows 10

Опубліковано

Зараз на ринку операційних систем найвідомішою і популярною в своєму класі є Windows 10, а випущена вона була ще дуже і дуже давно. Так, дана платформа побачила світ влітку 2015 року, а з тих самих пір пройшло вже майже цілих п’ять років, за які вона встигла сильно втратити свою актуальність. Навіть не дивлячись на те, що у Microsoft є колосальний досвід в створенні оновлень для десятої «вінди», час від часу вона все одно дуже силон лажа, тому що користувачі отримують зламані апдейти, які щось ушкоджують всередині ОС і заважають їй коректно повноцінно працювати. Втім, терпіти весь цей жах залишилося не надто вже довго, так як зовсім скоро трапиться реліз нової операційної системи, а носить вона поки що кодову назву Lite OS.

Журналісти виявили в офіційних технічних документах Microsoft, які потрапили у вільний доступ, згадка нової операційної системи для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, моноблоків і інших електронних пристроїв. Дана платформа має вкрай широкими функціональними можливостями, що робить її дуже і дуже привабливою настільки, наскільки це взагалі можливо. Це перша ОС компанії, яка може похвалитися модульною структурою, тобто вона побудована на базі ядра wCore, за рахунок чого платформа має відразу кілька значних переваг. У число таких входить можливість установки оновлень у фоновому режимі без постійного перезавантаження електронного пристрою, що позитивно позначається на процесі його використання.

Microsoft безкоштовно випустила «вбивцю» Windows 10

Уже відомо, що Lite OS стане заміною Windows 10, тому що вона здатна запускати як універсальні додатки PWA і UWP, так і класичні Win32. Це означає, що будь-які існуючі зараз для десятої «вінди» програми зможуть в повній мірі працювати на цій платформі, і це абсолютно точно сильно порадує всіх користувачів. Новітня платформа принесе з собою новий зовнішній вигляд, широкі функціональні можливості, повністю перероблені стандартні програми Microsoft, посилену багаторазово систему захисту, а також, крім того, безліч інших приємних особливостей, які зроблять процес використання будь-яких гаджетів на базі цієї ОС максимально приємним у всіх відносинах .

За наявними зараз даними, компанія Microsoft офіційно представить нову операційну систему вже в першій половині 2020 року, тобто чекати цього самого моменту залишилося не дуже довго. Незабаром після анонса почнеться відкрите бета-тестування ОС, а прийняти в такому випадку можуть всі бажаючі без будь-яких складнощів, причому безкоштовно. Фінальна стабільна версія цієї платформи, як очікується, виявиться випущена в жовтні-листопаді цього року, тобто через якийсь час після її першої презентації. Якщо дані від інсайдерів вірні, то це програмне забезпечення стане першою операційною системою американської корпорації, яка буде поширюватися безкоштовно на законних легальних підставах. Використовуватися така стратегія буде для кращої конкуренції з Linux і macOS.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.