Connect with us

Бізнес

Новий глава HTC розповів про майбутнє компанії

Опубліковано

У кінці вересня оголошено, що керівником тайванської компанії HTC Corporation став Ів Майтрес, колишній виконавчий директор європейського оператора Orange. Видання TechCrunch поспілкувалося з новим топ-менеджером про майбутнє компанії.

HTC перестала вводити інновації в апаратну частину своїх смартфонів. Apple, Samsung, і з недавнього часу Huawei виконали велику роботу, вкладаючись в обладнання. Ми цього не зробили, так як інвестували в інновації у віртуальній реальності. Я думаю, нам потрібно надолужити відставання, – Ів Майтрес, CEO HTC Corporation

Незважаючи на те, що компанія перевела значну частину своїх коштів на дослідження і розробку в області XR (віртуальної і доповненої реальності) в рамках підрозділу Vive, мобільний бізнес все ще приносить більше грошей. Майтрес сподівається, що пропозиції HTC в XR обженуть смартфони протягом п’яти років.

Глава HTC розповів, що в планах у компанії орієнтуватися на смартфони для розвинених країн з флагманськими характеристиками і особливостями.

У другому фінансовому кварталі 2019 року HTC в п’ятий раз поспіль повідомила про збитки. У липні 2018 року компанія прийняла рішення звільнити близько чверті своїх співробітників.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Samsung збільшила виробництво OLED-матриць через успіх нових iPhone

Опубліковано

Південнокорейський виробник техніки Samsung істотно збільшив виробництво фірмових OLED-дисплеїв через комерційний успіх iPhone 11 Pro і 11 Pro Max.

Флагмани Apple використовують в основному матриці від Samsung, на відміну від iPhone 11, в якому, як і раніше встановлений IPS-екран. Тільки за третій квартал, що закінчився в цьому вересні, Samsung поставила для Apple близько 22,2 млн панелей з діагоналлю 5,85 і 6,46 дюймів.

При цьому, обсяг відвантажень росте від місяця до місяця: 3,9 млн панелей в липні, 8,4 млн в серпні і 9,9 млн у вересні. Спочатку на вересень планувалася продукція лише 6,98 млн одиниць.

Поки прогнози аналітиків також райдужні – 9,8 млн екранів для Apple в жовтні і 5 млн у листопаді.

Таким чином, сумарний обсяг вироблених OLED-матриць за другу половину 2019 року може перевищити 50 млн штук. Варто зазначити, що на частку Samsung припадає близько 90% екранів для iPhone 11 Pro і 11 Pro Max. Але південнокорейська корпорація не є ексклюзивним постачальником – приблизно 10% екранів йде від LG.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Samsung планує продати 5-6 млн складних смартфонів в 2020 році

Опубліковано

У звіті корейського видання ET News йдеться, що Samsung має намір різко збільшити виробництво складних смартфонів у наступному році. За наявними відомостями, компанія націлена на 10-кратне збільшення продажів.

Відомо, що Samsung продала близько 500 000 примірників складного Galaxy Fold. У наступному році планується випустити 5-6 млн пристроїв подібного типу: Samsung Display шукає способи збільшення виробництва матриць.

Дослідники ринку прогнозують, що в наступному році ринок складних смартфонів в більшій мірі дістанеться Samsung. За оцінкою DSCC, попит складе 4-5 млн пристроїв, IHS Market називає цифру в 3 млн.

Раніше з’являлися витоки про розробку нових моделей складних смартфонів від Samsung. Один з них відродить формат «розкладачки» і отримає подвійну камеру.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Samsung припиняє розвиток проекту Linux on DeX

Опубліковано

У листопаді 2018 року Samsung і Canonical анонсували проект Linux оn DeX, який дозволяє запускати десктопну операційну систему Ubuntu в режимі робочого столу Samsung DeX. Але тепер Samsung розіслала повідомлення, оголосивши про припинення підтримки технології.

Компанія припинить випускати оновлення для додатка або використовуваної версії Ubuntu, крім того, повністю видалить функціональність в оновленні смартфонів до Android 10.

Дякую за підтримку Linux on DeX Beta. Розробка Linux на DeX стала можливою завдяки зацікавленості користувачів і цінним відгукам. Нажаль, ми оголошуємо про закінчення нашої бета-програми і більше не будемо надавати підтримку в майбутніх випусків ОС і пристроїв.

Користувачі Linux on DeX відгукувалися про плавну роботу операційної системи на потужностях смартфона, але згадували про проблеми зі сторонніми додатками, більшість з яких написані під архітектуру x86, тоді як смартфони використовують arm64.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.