Connect with us

Софт

Останнє оновлення для Windows 10 масово ламає комп’ютери

Опубліковано

Як відомо, операційна система Windows 10 ніколи не могла похвалитися високою швидкістю роботи або ж стабільністю, причому це цілком собі реальний факт. Більш того, чим далі в майбутнє, тим гірше стає це програмне забезпечення. Для нього випускають все більш низькоякісні оновлення, встановлюючи які користувач стикається з проблемами різного ступеня тяжкості, в тому числі з такими, через які включити ОС просто неможливо. Замість того, щоб працювати над якістю оновлень, американська Microsoft йде іншим шляхом, продовжуючи економити гроші на повноцінному тестуванні апдейтів перед їх релізом. Як наслідок, було випущено чергове оновлення, яке масово ламає комп’ютери, позбавляючи їх ряду можливостей.

Днями компанія Microsoft випустила оновлення для десятої «вінди», яке повинно було виправити проблему, пов’язану з підторможуваняям всієї операційної системи Windows 10 при друку будь-яких документів на принтерах компанії HP. Неполадку усунули, проте замість неї виникла інша, навіть більш критична. Крім того, що деякі користувачі досі скаржаться на те, що апдейт не вирішує проблем з принтерами, багато хто почав скаржитися на інші неполадки, які виникли після установки свіжого патча. Так, з’являється повідомлення про критичну помилку при спробі відкрити меню «Пуск». Система запевняє, що після перезавантаження все запрацює, але нічого такого на ділі не відбувається.

У підсумку, власники комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, моноблоків і інших електронних пристроїв не можуть використовувати основний меню «Пуск», а без такого багато хто навіть не знають, як можна вимкнути операційну систему. Все це, поза будь-якими сумнівами, створює масу проблем для тих хто використовує гаджети на базі Windows 10, тому що замість виконання поставлений завдань і цілей, люди змушені витрачати свій час на баги, допущені американською корпорацією Microsoft. Іноді складається враження, що її співробітники спеціально йдуть на такий крок, щоб знову і знову ЗМІ писали про різного роду неполадки, які зачіпають користувачів різних електронних пристроїв.

Постійні проблеми, які виникають після установки апдейтів на десяту «вінду», є наслідком того, що ця операційна система встановлена ​​більш ніж 900 млн електронних пристроїв, майже всі з яких мають унікальне технічне оснащення. Так, Windows 10 доводиться адаптуватися під конкретне «залізо» на комп’ютері, планшеті або ноутбуці. Втім, все це не знімає з Microsoft відповідальності за всі ті незручності, які змушені терпіти користувачі при її використовувати, і все це при тому, що сама доступна за ціною ліцензія для цієї ОС коштує цілих $ 200 . На жаль, сподіватися на поліпшення ситуації не доводиться, тому що вона не змінюється в кращу сторону ось уже як багато років.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi випустила MIUI 12 для 11 смартфонів, посилання на скачування

Опубліковано

Xiaomi тестує MIUI 12 і з'явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Xiaomi тестує MIUI 12 і з’явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Уточнимо, що розмір файлу прошивки залежить від моделі, тобто, він не однаковий (для недовірливих). Однак, є чітке розуміння, що розмір апдейта варіюється в межах 1,8-2,8 ГБ.

Перш ніж розповісти інфу по оновленню, нагадаємо, що в список для поновлення вошіл навіть пристрої 2017 року випуску. Серед таких колись флагманський Mi 6 і Mi MIX 2, а також Xiaomi Mi Note 3. Також в цьому лістингу оказлісь 4 моделі, випущені в 2018 році: Xiaomi Mi 8 UD з вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців; Xiaomi Mi 6X, Redmi Note 5 і Redmi Note 5 Pro.

Замикають список «щасливчиків» свіжіші пристрої: Redmi K30 4G / 5G, флагман Xiaomi Mi 9 Pro 5G і перший в світі смартфон з 108-Мп камерою – Mi CC9 Pro.

Завантажити MIUI 12

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Опубліковано

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Корпорація Microsoft починає процес відмови від використання 32-бітових версій операційної системи Windows 10. Починаючи з релізу Windows 10 версії 2004, компанія більше не пропонує 32-бітну редакцію. Ця збірка вже доступна розробникам і OEM збирачам комп’ютерних систем. Відповідні зміни зафіксовані в документації, яка описує мінімальні системні вимоги.

Фактично, дана зміна не впливає на існуючі комп’ютери, на яких вже встановлено 32-бітові версії ОС. Крім того, Microsoft заявляє, що вона все ще має намір пропонувати 32-бітові збірки через інші канали поширення. Це означає, що зацікавлені користувачі все ще можуть купити роздрібну копію Windows 10 і використовувати її для установки 32-розрядної версії. Проте, рішення Microsoft ознаменувало початок довгого шляху щодо відмови від 32-бітових обчисленні.

Відмова від 32-бітових версій на нових ПК не повинен суттєво вплинути на кінцевих споживачів. Сучасні процесори є 64-бітними, попиту на 32-бітові чіпи і комп’ютери практично не існує.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

У Google Chrome 82 з’явиться функція групування вкладок

Опубліковано

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Google анонсувала додавання в браузер Chrome нової видною функції, яка порадує в першу чергу журналістів, а також тих, хто любить тримати відкритими безліч вкладок. Мова про функції групування, яка дозволить краще організовувати роботу з безліччю сайтів одночасно.

Працює вона досить просто. Щоб створити групу, потрібно просто клікнути по правій кнопці мишки на вкладці і вибрати відповідну опцію контекстного меню. Користувачі зможуть сортувати вкладки в групи на свій розсуд, присвоювати їм свої назви, а також позначати їх різними кольорами. Для позначення групи вкладок можна буде використовувати не тільки цифро-буквені назви, але і емодзі, наприклад ❤️ або 📖. Як і звичайні вкладки, групи будуть зберігатися після закриття і повторного відкриття браузера. Більш наочне уявлення про роботу функції угруповання вкладок дають анімації в цьому замітці.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

За словами розробників, функція тестувалася кілька місяців і фінальний її варіант враховує багато з побажань тестувальників.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Функція стане доступна для всіх користувачів в наступній стабільної версії Chrome 82, яка повинна вийти на наступному тижні. Функціональність з’явиться в деськтопной версії Chrome для Chrome OS, Windows, macOS і Linux. Найбільш нетерплячі можуть випробувати її вже зараз, встановивши останню тестову збірку Chrome Beta.

Chrome – не перший браузер, що пропонує вбудовану угруповання вкладок. Наприклад, в браузері Vivaldi така функція є вже досить давно. Можливість угруповання вкладок Chrome до цього часу забезпечували сторонні розширення.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.