Connect with us

MOBILZONE

Як встановити сервіси Google на Huawei Mate 30 Pro

Опубліковано

Huawei представила серію смартфонів Mate 30 в середині вересня. Вони потраплять власникам без пакета сервісів Google, включаючи магазин додатків Google Play – так вирішив уряд США, наклавши на китайську компанію санкції.

Але кмітливі користувачі вже знайшли спосіб установки відсутніх додатків без розблокування завантажувача та інших складних маніпуляцій.

Для цього буде потрібно завантажити додаток 谷 歌 服务 助手 (Google Service Assistant), натиснувши на синю кнопку на цьому сайті. Це неофіційний сервіс, який не має відношення до Google або Huawei безпосередньо.

Смартфон запропонує дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. Google Service Assistant також попросить дозволу на доступ до файлової системи пристрою і установку адміністратором пристрою. Інтерфейс програми доступний тільки англійською мовою, але інтуїтивно зрозумілий.

Після отримання доступу додаток завантажить пакет Google Mobile Services і Google Play. Кнопка внизу стане синьою, після натискання на неї почнеться установка, якщо бути точнішими, оновлення сервісів-заглушок, які залишила Huawei в прошивці.

Після установки автор рекомендує перезавантажити смартфон. Усі сервіси Google почнуть працювати в нормальному режимі, крім того, через Google Play можна буде докачати відсутні додатки від компанії.

Тепер можна видалити додаток Google Service Assistant. Для цього потрібно пройти в Налаштування> Безпека> Додаткові настройки> Адміністратори пристрою, знайти додаток з ієрогліфами і натиснути «Відключити», а потім видалити його як зазвичай.

Важливо: за наслідки будь-яких маніпуляцій зі смартфоном відповідальність несе його власник.

Одні джерела повідомляють, що у них не запрацювала платіжна система Google Pay через відсутність сертифікації смартфона в Google, інші звітують про повну працездатність.

 

Facebook Comments

MOBILZONE

Що українці збираються робити, якщо війна затягнеться

Опубліковано

Що українці збираються робити, якщо війна затягнеться

Серед українців провели соцопитування, щоб дізнатися –  що вони будуть робити, якщо війна затягнеться. Думки громадян України розділилися.

Дослідження провів фонд “Демократичні ініціативи” та Центру Разумкова.

7% опитаних українців заявили, що готові приєднатися до лав ЗСУ, ще 9% візьмуть зброю в руки, якщо ворог наблизиться до їхніх населених пунктів.

Більшість респондентів, або 35%, сказали, що вони зосереджені на виконанні своєї роботи та допомагають нашим захисникам фінансово, наскільки це можливо. Майже чверть респондентів сказали, що просто намагаються вижити, а ще 5% планують виїхати з України, якщо випаде така можливість.

Повідомляється, що опитування велося протягом тижня наприкінці березня. Соціологи успішно опитали понад дві тисячі українців. Усі респонденти живуть на підконтрольних територіях України.

За даними фонду, похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Наших співвітчизників також запитували про можливі терміни припинення війни з Росією. У 2023 році 50% респондентів впевнено відповіли, що бойові дії припинять до кінця року. В цьому році, таку думку підтримує лише 22% українців.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Що чекає на українців, які не оновили дані в ТЦК: розяснення

Опубліковано

Що чекає на українців, які не оновили дані в ТЦК: розяснення

Новий мобілізаційний закон щодо посилення мобілізації набуде чинності з 18 травня. Тому всі чоловіки повинні оновити дані у ТЦК та СП до 18 липня.

Які наслідки будуть для чоловіків, які проігнорують даний пункт закону розповів адвокат Микола Максимов.

За словами адвоката, закон висуває досить жорсткі вимоги і фактично спрямований на те, щоб всі військовозобов’язані чоловіки встали на військовий облік.

Як всім відомо, щоб оновити дані у ТЦК у чоловіків є практично 60 днів. Якщо у чоловіка немає броні або він не навчається, то рано чи пізно його жде мобілізація. Тож, ті чоловіки, які не хочуть вступати в Збройні сили України скоріше за все проігнорують дану вимогу. Але в документі чітко прописані пункти, що робити, якщо чоловік не оновив дані у ТЦК та СП.

Перше, що зробить ТЦК, це звернеться до поліції, щоб оголосити чоловіка в розшук, який порушив правила військового обліку.

Саме на поліцію, а не на ТЦК буде покладено функцію розшуку ухилянтів через два місяці після набуття чинності закону про мобілізацію.

Якщо поліція не може затримати та доставити військовозобов’язаного чоловіка, йому надсилається письмова вимога про виконання мобілізаційних обов’язків. І якщо протягом 10 днів чоловік не з’явився у військкомат, то це є підставою для звернення до суду щодо обмеження громадянина у праві керування авто.

Також адвокат звернув увагу на збільшені штрафи для ухилянтів, які у Верховній Раді схвалили, але ще остаточно не прийняли.

Наразі штраф за неявку в ТЦК та СП становить від 1700 до 3400 гривень. Але наші “слуги нараду” наразі розглядають законопроект №10379, який збільшує штрафи для чоловіків, які будуть уникати військового обліку. У разі його прийняття чоловіки будуть платити штраф за порушення військового обліку від 17 до 24 тисяч гривень.” повідомив адвокат

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Німеччина замінить прострочені паспорти українців іншим документом

Опубліковано

Німеччина замінить прострочені паспорти українців іншим документом

Німеччина стала на бік мігрантів у протистоянні між українськими біженцями та консульськими центрами. Їм дозволять залишатися в країні, навіть якщо закінчиться термін дії їхніх паспортів.

Після прийняття мобілізаційного закону щодо посилення мобілізації, чоловіка закордоном стало значно важче. Як відомо, мобілізаційний закон втупить в силу 18 травня, тому всі чоловіки, у яких закінчувалися термін дії паспорта поспішили подати його на поновлення, але в Міністерстві закордонних справ вирішили діяти на перед і заборонили обслуговувати чоловіків віком від 18 – 60 років до поки закон не набере чинності. Наразі оформити закордонний паспорт можна безпосередньо в Україні.

У Сенаті Берліна роз’яснили законність перебування в країні українських біженців із простроченими паспортами. У повідомленні наголошується, що посвідка на проживання вимушених переселенців може бути продовжена навіть без українського документа, що засвідчує особу.

Їхнє право залишатися в Німеччині не залежить від рішення МЗС України.

На додаток, для поїздок за кордон місцеві органи влади німецьких земель можуть видати громадянинові України призовного віку документ, який замінить йому паспорт. Для цього треба звернутися до управління у справах іноземців тієї Федеральної землі (їх у ФРН 16 – ред.), де перебуває біженець. Більш детально куди звертатися та які документи потрібно ми розповідали в цій статті.

Також читайте:

Як узаконити перебування у Польщі без закордонного паспорта.

В Кабміні заборонили пересилати за кордон паспорти чоловікам призивного віку(18 – 60 років).

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.