Connect with us

Софт

Як зробити дзвінок з Windows 10

Опубліковано

Функціональні можливості доступної зараз на ринку операційної системи Windows 10 постійно розширюються, причому відбувається це навіть в даний час, коли з моменту її релізу пройшло більше чотирьох років. За цей термін в десяту «вінду» додали масу нових функцій, а сьогодні, 8 вересня 2019 року, на одну функцію стало більше. Відтепер усі користувачі комп’ютерів, планшетів, ноутбуків та інших електронних пристроїв, що працюють на її базі, мають можливість здійснювати голосові дзвінки через мережу стільникового оператора. Дзвонити можна як на номери в межах країни, так і за її межами на будь-які міжнародні, що, поза будь-якими сумнівами, є величезним плюсом для тих, хто часто спілкуватися з використанням голосового зв’язку.

Лічені години тому відбувся реліз нової версії додатка Your Phone ( «Ваш телефон»), скачати який можна з магазину Microsoft Store, де додаток доступний абсолютно безкоштовно. Це оригінальне програмне забезпечення від творців десятої «вінди», яке працює зі смартфонами на базі Android та iOS. Його функціональні можливості постійно розширюються, але, здебільшого, вони виявляються доступні саме на «зеленому роботі». Тепер же за ​​допомогою цього додатка прямо через Windows 10 можна здійснювати голосові дзвінки, тобто, використовуватимуться мікрофон і динамік комп’ютера, ноутбука або іншого пристрою. У ряді випадків це може бути зручно.

Так, зокрема, через додаток Your Phone можна зателефонувати з будь-якого номеру прямо з-під операційної системи Windows 10. У такому випадку дзвінок зробить смартфон на базі Android, підключений до «вінди» якимось чином. Він буде передавати всі відомості на комп’ютер в режимі реального часу, в результаті чого ніяких складнощів під час дзвінка не виникне. Компанія Microsoft відзначає, що нова можливість поки що проходить бета-тестування, тому в роботі можуть виникати різні неполадки і баги. Усі неполадки будуть усунені в найближчі кілька тижнів за рахунок «зворотного зв’язку» від користувачів. Крім стандартних функцій, під час дзвінка можна набирати додаткові цифри, відключати мікрофон, скидати дзвінок і виконувати інші дії.

При цьому, дзвонити можна як на будь-які номери, набираючи їх щоразу заново, так і на номери зі списку контактів. Усе це може бути дуже зручно в ряді випадків. Функціональні можливості даного програмного забезпечення продовжать розширюватися і далі, в результаті чого у користувачів незабаром буде ще більше можливостей, ніж у даний час. Підвищена ступінь інтеграції Android і Windows 10 можлива за рахунок того, що перша не має будь-яких обмежень в цьому плані, чого не можна сказати про iOS, при використанні якої користувачів iPhone і iPad всіляко контролюють і обмежують. Саме тому дзвонити через «вінду», використовуючи «айфон» в якості проміжної ланки, не можна.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Прошивка MIUI 11 для смартфонів Xiaomi і Redmi сильно зміниться

Опубліковано

Прошивка MIUI 11 для смартфонів Xiaomi і Redmi сильно змінилася

Всі виробники мобільних пристроїв прагнуть до того, щоб їх фірмову електроніку собі купував якомога ширше коло покупців, і заради цього в неї впроваджується підтримка новітніх технологій. Проте, в останні роки все більше в більше уваги приділяється програмному забезпеченню, яке намагаються робити все краще і краще з кожним роком. Особливо багато уваги такому приділяє Xiaomi, яка в нинішньому році це в черговий раз довела, випустивши прошивку MIUI 11 для своїх власних смартфонів, а також для таких від дочірнього бренду Redmi. Навіть не дивлячись на те, що всі телефони від даного виробника вже оновлені до цієї ОС, незабаром вийде її нова версія, яка зробить користувальницький досвід ще краще, ніж будь-коли раніше.

Так, як стало відомо, китайська корпорація Xiaomi в даний час тестує нову функцію, яка незабаром з’явиться в прошивці MIUI 11 для смартфонів під її брендом, а також таким від Redmi. Новітнє програмне забезпечення, як очікується, вийде вже в найближчі кілька тижнів, а отримають його всі телефони компанії, які зараз вже працюють на цій прошивці. Так, новітня ОС принесе з собою виправлення різних багів і недоліків, а також, крім того, посилення системи захисту. За словами розробників цього програмного забезпечення, користувачі повідомляють їм про різні неполадки, з якими вони стикаються, тому всі такі було вирішено виправити, щоб забезпечити кращий досвід використання фірмової продукції.

Прошивка MIUI 11 для смартфонів Xiaomi і Redmi сильно змінилася

Втім, і це ще далеко не все, чим може приємно порадувати нова прошивка. У неї додали функцію Focus Mode для складання розкладу, що дозволяє не відволікатися на будь-які додаткові другорядні завдання. Крім того, дана прошивка містить в собі хмарний буфер обміну, за рахунок якого весь скопійований звідки-небудь текст завжди буде зберігатися в пам’яті, завдяки чому потім стане можливим легко і просто вставити його. Також користувачам у свіжій збірці MIUI 11 запропонують спеціальні настройки, призначені для підвищеної персоналізації режиму Always-On Display, при якому на дисплеї завжди щось відображається. Втім, і це ще не все, чим виявиться здатна порадувати новітня операційна система.

Як стало відомо, свіжа прошивка має функцію створення замальовок в додатку за заміток, завдяки чому власники смартфонів Xiaomi і Redmi зможуть використовувати рукописний ввід, а також малювати різні ілюстрації. Це може бути дуже корисне для студентів, які за рахунок цього зможуть зберігати всі відомості в цифровому форматі. За словами китайської корпорації, нова операційна система для її смартфонів вже активно тестується, а відбудеться реліз її фінальної стабільної версії до кінця грудня. Проте, швидше за все, до кінця нинішнього місяця дана прошивка вийде лише всередині Китаю, тоді як на міжнародний ринок вона надійде тільки на початку наступного року.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi готова видавати гроші всім користувачам для покупку фірмової електроніки

Опубліковано

Xiaomi готова видавати гроші всім користувачам для покупку фірмової електроніки

Китайська корпорація Xiaomi намагається робити ставку не тільки на нові електронні пристрої і підтримку сучасних технологій, але ще і на своє власне програмне забезпечення, за рахунок якого її смартфони виявляються більш привабливими в усіх відношеннях. Сьогодні, 6 грудня 2019 року, даний виробник електроніки вважав за необхідне випустити новий додаток для мобільних пристроїв, що працюють на базі операційної системи Android. Його запуск приурочений до появи спеціального нового сервісу, здатного зацікавити десятки мільйонів чоловік. Новітнє програмне забезпечення може бути завантажене з магазину Google Play, а підтримує воно абсолютно всі моделі телефонів, починаючи з найдешевших і закінчуючи вкрай дорогими.

При цьому не має ніякого значення, яким брендом був випущений смартфон – нова програма працює на абсолютно будь-яких, і вона не містить в собі реклами, тому використовувати її виявиться максимально зручно і приємно у всіх відношеннях. Новітнє програмне забезпечення, доступне для завантаження з сьогоднішнього дня, називається, Mi Credit, а являє воно з себе спеціальний сервіс, що дозволяє отримувати гроші в борг на покупку фірмової електроніки на особливих вигідних умовах. По суті, через ці програми можна оформити мікропозик на невеликий період часу, аж до двох-трьох місяців, але при цьому ніяких відсотків платити не потрібно, якщо повернути кошти в термін. Витратити такі можна лише на техніку від Xiaomi.

Xiaomi готова видавати гроші всім користувачам для покупку фірмової електроніки

Ліміт кредиту досягає $ 1400, тобто закупитися чимось можна на суму в розмірі приблизно 100 тисяч рублів. Новітнє програмне забезпечення дозволяє легко і просто подати заявку на отримання мікропозик і, в разі її схвалення, отримати все необхідне для покупки техніки Xiaomi в невеликий кредит на вигідних умовах. Розмір ліміту такого залежить від безлічі факторів, тому у випадку з кожною людиною він виявиться індивідуальним. За словами Xiaomi, новий сервіс дозволяє полегшити процес покупки будь-фірмової техніки в роздрібних торгових точках бренду і в онлайн-магазині, тому що він дозволяє не просто уникнути паперової тяганини, але ще і отримати будь-які гаджети відразу, а не через кілька місяців.

В даний час програма Mi Credit працює тільки в Індії, а пов’язано це з тим, що даний ринок здається китайської корпорації найбільш підходящим і перспективним для просування такого роду сервісу. Очікується, що він запрацює в Україні, Європи, США та інших країнах світу вже в наступному 2002 році, завдяки чому покупці зможуть легко і просто здійснювати покупку фірмової електроніки в межах лімітах. Такий діє на будь-які фірмові гаджети, в тому числі на смартфони, телевізори, ноутбуки, планшети, монітори, принтери, бездротові навушники, портативні акумулятори, смарт-годинник, наручні гаджети, а також багато інших найменування, яких в даний час вкрай багато. Завантажити цю програму вже можна з безлічі магазинів, в тому числі з Xiaomi App та Google Play.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi випустила прошивку MIUI 11 для більш ніж 40 моделей смартфонів

Опубліковано

Xiaomi выпустила прошивку MIUI 11 для более чем 40 моделей смартфонов

На радість всіх користувачів, компанія Xiaomi входить в число брендів, які намагаються робити все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей купував собі їх фірмову продукцію. Саме тому для такої створюють якомога більше кращу репутацію, а робити це без новітнього програмного забезпечення просто неможливо. Сьогодні, 6 грудня 2019 року, стало відомо про те, що даний виробник електроніки нарешті зробив те, що він пообіцяв зробити ще в кінці вересня. Китайська корпорація нарешті випустила фінальну стабільну версію прошивки MIUI 11 для більш ніж 40 моделей смартфонів, включаючи такі під дочірнім брендом Redmi. На всі такі вже може бути встановлена ​​новітня ОС. Станом на сьогоднішній день всі вони оновлені до її фінальної стабільної збірки.

Дана операційна система є найкращою з усіх, які коли-небудь випускала дана китайська корпорація. Вона не тільки робить весь інтерфейс більш привабливим і приносить з собою темну тему оформлення, але ще і може похвалитися абсолютно новими іконками стандартних додатків, новими анімаціями і звуками, а також іншими приємними особливостями, включаючи підвищену швидкість роботи і збільшену автономність. Сама Xiaomi називає прошивку MIUI 11 найшвидшою і стабільної з усіх, які вона коли-небудь випускала. Робота по її створенню велася цілих півтора року, що на 50% перевищує середнє значення. На практиці це означає, що дана платформа є максимально надійною, а використовувати будь-які гаджети на її базі дуже приємно.

Xiaomi выпустила прошивку MIUI 11 для более чем 40 моделей смартфонов

Прошивка MIUI 11 містить в собі новий системний шрифт, який робить весь текст більш читабельним і приємним для очей. Звичайно, це лише невелика частина тих нововведень, які містить в собі дане програмне забезпечення. Починаючи з сьогоднішнього дня, 6 грудня 2019 року, гарантовано встановити цю ОС можна на такі моделі смартфонів, як Mi 9, Mi 9 Explorer, Mi 9 SE, Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Mi 8, Mi 8 Youth, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 In-display Fingerprint Edition, Mi 8 SE, Mi Max 3, Redmi K20 Pro, Redmi K20 Pro Premium Edition, Redmi K20, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro і Redmi 7. Крім того, апдейт вже доступний для Mi 9 Pro 5G, Mi CC9, Mi CC 9 Meitu Custom Edition, Mi CC9e, Mi MIX 2, Mi Note3, Mi 6, Mi 6X, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi 6A, Redmi 6 і Redmi S2 / Redmi Y2.

Не оминули старі і такі старі моделі, як Mi Mix, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5X, Mi 5C, Mi Note2, Mi Play, Mi Max 2, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi 5 Plus, Redmi 5 , Redmi 5A, Redmi 4X і Redmi Note 5A. Нехай нова операційна система в їх випадку і заснована не на новітньому Android 10, але все одно вкрай важливо, що вони були оновлені до нової прошивки. На практиці все це означає, що середній термін програмної підтримки від Xiaomi становить приблизно три роки з моменту запуску будь-якого телефону в продаж. Це дуже великий показник на ринку гаджетів під управлінням «зеленого робота», тому що дуже багато брендів так і зовсім не оновлюють свої телефони вже через півроку після їх запуску в продаж, і все це звичайно ж негативно позначається на призначеному для користувача досвід.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.