Connect with us

Софт

Як зробити дзвінок з Windows 10

Опубліковано

Функціональні можливості доступної зараз на ринку операційної системи Windows 10 постійно розширюються, причому відбувається це навіть в даний час, коли з моменту її релізу пройшло більше чотирьох років. За цей термін в десяту «вінду» додали масу нових функцій, а сьогодні, 8 вересня 2019 року, на одну функцію стало більше. Відтепер усі користувачі комп’ютерів, планшетів, ноутбуків та інших електронних пристроїв, що працюють на її базі, мають можливість здійснювати голосові дзвінки через мережу стільникового оператора. Дзвонити можна як на номери в межах країни, так і за її межами на будь-які міжнародні, що, поза будь-якими сумнівами, є величезним плюсом для тих, хто часто спілкуватися з використанням голосового зв’язку.

Лічені години тому відбувся реліз нової версії додатка Your Phone ( «Ваш телефон»), скачати який можна з магазину Microsoft Store, де додаток доступний абсолютно безкоштовно. Це оригінальне програмне забезпечення від творців десятої «вінди», яке працює зі смартфонами на базі Android та iOS. Його функціональні можливості постійно розширюються, але, здебільшого, вони виявляються доступні саме на «зеленому роботі». Тепер же за ​​допомогою цього додатка прямо через Windows 10 можна здійснювати голосові дзвінки, тобто, використовуватимуться мікрофон і динамік комп’ютера, ноутбука або іншого пристрою. У ряді випадків це може бути зручно.

Так, зокрема, через додаток Your Phone можна зателефонувати з будь-якого номеру прямо з-під операційної системи Windows 10. У такому випадку дзвінок зробить смартфон на базі Android, підключений до «вінди» якимось чином. Він буде передавати всі відомості на комп’ютер в режимі реального часу, в результаті чого ніяких складнощів під час дзвінка не виникне. Компанія Microsoft відзначає, що нова можливість поки що проходить бета-тестування, тому в роботі можуть виникати різні неполадки і баги. Усі неполадки будуть усунені в найближчі кілька тижнів за рахунок «зворотного зв’язку» від користувачів. Крім стандартних функцій, під час дзвінка можна набирати додаткові цифри, відключати мікрофон, скидати дзвінок і виконувати інші дії.

При цьому, дзвонити можна як на будь-які номери, набираючи їх щоразу заново, так і на номери зі списку контактів. Усе це може бути дуже зручно в ряді випадків. Функціональні можливості даного програмного забезпечення продовжать розширюватися і далі, в результаті чого у користувачів незабаром буде ще більше можливостей, ніж у даний час. Підвищена ступінь інтеграції Android і Windows 10 можлива за рахунок того, що перша не має будь-яких обмежень в цьому плані, чого не можна сказати про iOS, при використанні якої користувачів iPhone і iPad всіляко контролюють і обмежують. Саме тому дзвонити через «вінду», використовуючи «айфон» в якості проміжної ланки, не можна.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Нова Windows 10 буде працювати в два рази швидше

Опубліковано

В даний час операційна система Windows 10 є найсучаснішою в своїй лінійці, а випустила її компанія Microsoft ще влітку 2015 року. З тих пір минуло чотири роки, за які для десятої «вінди» випустили безліч апдейтів, спрямованих на підвищення її привабливості в очах користувачів. Проте, на жаль, краще від них вона не стала. До сих пір багато власників комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв регулярно стикаються з різними неполадками, які в тій чи іншій мірі заважають виконувати звичні всім дії, на зразок виконання робочих завдань.

Відбувається вся ця ситуація через те, що при випуску оновлень Microsoft в першу чергу сама думає про те, що потрібно запровадити, і лише потім, в найостаннішу чергу, вона дивиться на те, в чому мати потребу користувачі. Відбувається все це навіть не дивлячись на те, що за операційну систему Windows 10 в базовій редакції Home, найдешевшої в своєму класі, просять цілих $ 200. Саме таку суму грошей простий користувач повинен за неї викласти. Очевидно, що за подібну грошову суму програмне забезпечення повинно бути просто ідеальним в усіх відношеннях, однак на ділі нічого такого, звичайно, і близько не відбувається. Регулярно, особливо після свіжих апдейтів, виникають якісь неполадки.

Втім, на щастя, вже незабаром все зміниться, тому що в офіційних технічних документах Microsoft, які потрапили в руки журналістів, було виявлено згадку нової операційної системи для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв, а називається вона Windows 10 Lite. Це програмне забезпечення, як очікується, буде представлено вже в кінці нинішнього року, а потім, після цього, зробити його установку зможуть всі бажаючі, ставши учасниками програми раннього доступу Windows Insider. Що стосується терміну релізу фінальної стабільної версії такої ОС, то вона повинна стати доступна для завантаження абсолютно кожному вже в першій половині 2020 року.

Відомо, що нова Windows 10 Lite краще доступною зараз звичайної «вінди», тому що вона містить не тільки новий спрощений інтерфейс, але ще і масу інших нововведень. Так, наприклад, користувачі можуть розраховувати на скоєно нове меню «Пуск», посилену систему захисту, позбавлення від безлічі зайвих функцій і можливостей, а також, крім цього, на дуже значний простий в швидкості роботи. Такий на старих комп’ютерах, ноутбуках, моноблоках і планшетах може виявитися дворазовим, причому завжди, а не тільки при виконанні якихось окремих завдань. Очікується, що новітня операційна система Microsoft виявиться безкоштовною для всіх тих, у кого є звичайна Windows 10 в ліцензійному купленому вигляді.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Уразливість в iOS 13 дозволяє переглядати контакти iPhone на заблокованому екрані

Опубліковано

Незважаючи на те, що реліз iOS 13 відбудеться на наступному тижні, в ній вже була знайдена серйозна уразливість, яка дозволяє обійти блокування смартфона і отримати доступ до всіх контактів iPhone. Експлойт виявив користувач Хосе Родрігез в передрелізній версії iOS 13 Gold Master (GM).

З екрану блокування можна запустити виклик FaceTime, а потім через голосового помічника Siri та функцію VoiceOver активувати доступ до контактів. Звідти можна переглянути адреси електронної пошти та інші дані користувачів у телефонній книзі.

Однак, повністю розблокувати iPhone таким способом не вийде. Схожа вразливість була знайдена Родрігезом і в iOS 12.1.

Знайшов вразливість повідомив, що її усунуть вже в наступній версії iOS з індексом 13.1, реліз якої відбудеться 30 вересня.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Apple випустила iOS 13.1 beta 3 для розробників

Опубліковано

Одразу ж після закінчення вересневої презентації Apple, компанія почала розсилку третьої бета-версії iOS 13.1 для розробників. Також, випущена збірка GM для iOS 13.

У новій збірці iOS 13.1 для розробників Apple повернула деякі функції, які спочатку були в бета-версіях iOS 13, але були вилучені через збої в роботі. Відновилися такі функції, як Share ETA і Автоматизація в шорткатів. У додатку «Дім» є нові опції значків, а також налаштування повзунків гучності в центрі управління та інші невеликі зміни.

В iOS 13.1 для iPhone 11 і iPhone 11 Pro з’явиться новий інтерфейс AirDrop.

Стало відомо, що iOS 13.1 буде випущена 30 вересня, через кілька тижнів після релізу основної версії.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.