Connect with us

Софт

Як зробити дзвінок з Windows 10

Опубліковано

Функціональні можливості доступної зараз на ринку операційної системи Windows 10 постійно розширюються, причому відбувається це навіть в даний час, коли з моменту її релізу пройшло більше чотирьох років. За цей термін в десяту «вінду» додали масу нових функцій, а сьогодні, 8 вересня 2019 року, на одну функцію стало більше. Відтепер усі користувачі комп’ютерів, планшетів, ноутбуків та інших електронних пристроїв, що працюють на її базі, мають можливість здійснювати голосові дзвінки через мережу стільникового оператора. Дзвонити можна як на номери в межах країни, так і за її межами на будь-які міжнародні, що, поза будь-якими сумнівами, є величезним плюсом для тих, хто часто спілкуватися з використанням голосового зв’язку.

Лічені години тому відбувся реліз нової версії додатка Your Phone ( «Ваш телефон»), скачати який можна з магазину Microsoft Store, де додаток доступний абсолютно безкоштовно. Це оригінальне програмне забезпечення від творців десятої «вінди», яке працює зі смартфонами на базі Android та iOS. Його функціональні можливості постійно розширюються, але, здебільшого, вони виявляються доступні саме на «зеленому роботі». Тепер же за ​​допомогою цього додатка прямо через Windows 10 можна здійснювати голосові дзвінки, тобто, використовуватимуться мікрофон і динамік комп’ютера, ноутбука або іншого пристрою. У ряді випадків це може бути зручно.

Так, зокрема, через додаток Your Phone можна зателефонувати з будь-якого номеру прямо з-під операційної системи Windows 10. У такому випадку дзвінок зробить смартфон на базі Android, підключений до «вінди» якимось чином. Він буде передавати всі відомості на комп’ютер в режимі реального часу, в результаті чого ніяких складнощів під час дзвінка не виникне. Компанія Microsoft відзначає, що нова можливість поки що проходить бета-тестування, тому в роботі можуть виникати різні неполадки і баги. Усі неполадки будуть усунені в найближчі кілька тижнів за рахунок «зворотного зв’язку» від користувачів. Крім стандартних функцій, під час дзвінка можна набирати додаткові цифри, відключати мікрофон, скидати дзвінок і виконувати інші дії.

При цьому, дзвонити можна як на будь-які номери, набираючи їх щоразу заново, так і на номери зі списку контактів. Усе це може бути дуже зручно в ряді випадків. Функціональні можливості даного програмного забезпечення продовжать розширюватися і далі, в результаті чого у користувачів незабаром буде ще більше можливостей, ніж у даний час. Підвищена ступінь інтеграції Android і Windows 10 можлива за рахунок того, що перша не має будь-яких обмежень в цьому плані, чого не можна сказати про iOS, при використанні якої користувачів iPhone і iPad всіляко контролюють і обмежують. Саме тому дзвонити через «вінду», використовуючи «айфон» в якості проміжної ланки, не можна.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Apple додала в iOS 14 довгоочікувану функцію, про яку мріяли всі власники iPhone

Опубліковано

Apple додала в iOS 14 довгоочікувану функцію, про яку мріяли всі власники iPhone

Як відомо, вже в червні нинішнього року відбудеться виставка WWDC 2020 року, в ході якої громадськості покажуть операційну систему iOS 14 для iPhone, і вона принесе з собою безліч різних нововведень, здатних поліпшити життя кожної людини. Сьогодні, 25 лютого 2020 року, ресурс 91mobiles опублікував інформацію про те, чим саме зможе приємно порадувати нова платформа для мобільних пристроїв «яблучної» корпорації. Як стало відомо, кому-то в руки потрапив iPhone 11 Pro Max зі встановленою на нього альфа-версією нової ОС, призначеної для внутрішнього тестування всередині Apple. Як можна легко помітити на опублікованому відеоролику, система роботи з багатозадачністю вкрай сильно зміниться, ставши відчутно зручніше в усіх відношеннях.

Судячи з усього, Apple вирішила впровадити використовуваний зараз в iPad на iPadOS макет багатозадачності в своїх смартфонах. Якщо раніше для перемикання між додатками доводилося прокручувати їх по одному в великому списку, то в новенькій iOS 14 робити це стане можливим з підвищеним комфортом, так як на одному екрані будуть відразу ж відображатися до чотирьох додатків, тому процес перемикання між такими виявиться відчутно більш зручним , ніж в доступній в даний час iOS 13. Користувачі зможуть прокручувати список запущених програм та ігор за допомогою свайпа, а разом з тим легко і просто закривати будь-які додатки вивантажуючи їх з пам’яті, роблячи це паль ом вгору.

 

Аналогічний зовнішній вигляд меню багатозадачності вже давно використовується в прошивці MIUI від Xiaomi, тому, поза будь-якими сумнівами, компанія Apple вирішила використовувати таке рішення, які зустріти можна в телефонах від інших виробників електроніки. Стверджується, що в операційній системі iOS 14 у користувачів з’явиться можливість вибору меню багатозадачності, а запропоновано виявиться відразу чотири варіанти на вибір: Deck Switcher, Grid Switcher, Automatic і Minimum Viable Switcher. Якщо це насправді так, у власників iPhone з’являться вкрай широкі можливості по частині кастомізації інтерфейсу, тому всі власники телефонів «яблучної» корпорації зможуть самостійно вирішувати, як саме буде виглядати їх мобільний пристрій по частині програмного забезпечення.

Уже відомо про те, що в новій операційній системі для iPhone у користувачів також з’явиться можливість вибирати призначати зі стандартними програмами, наприклад, для відкриття посилань в веб-браузері і відправки листів. Анонс новенької iOS 14 трапиться вже в першій половині червня в ході конференції для розробників WWDC 2020 року, а відразу після такої повинні почати виходити бета-версії нової операційної системи. Фінальна ж стабільна її збірка побачить світ вже у вересні цього року. Само собою, що апдейт до цієї ОС виявиться абсолютно безкоштовним для всіх телефонів Apple, тоді як нові моделі з лінійки iPhone 12 працюватимуть на її базі прямо «з коробки», і можливо навіть отримають якісь ескізні можливості, як це зазвичай завжди буває .

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Вкладка «Оновлення» «Google Асистента» тепер у новому дизайні

Опубліковано

Google почала поширення нового дизайну вкладки «Оновлення», що входить до складу помічника «Google Асистент». Тепер розділ називається «Сьогодні».

Візуальний стиль повністю перероблений, ставши чистішим і легши за рахунок карток з м’якими тінями і скругленнями. Функціональних змін не так багато: розділ, як і раніше, відображає поточну погоду, час поїздки до роботи або до будинку, інформацію про акції, найближчі події та нагадування.

Сторінка оптимізована для роботи як зі світлою, так і з темної темою додатків Google.

Як це зазвичай відбувається з оновленнями сервісів Google, новий дизайн поширюється поступово. Поява на пристроях усіх користувачів може зайняти кілька тижнів.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft оновила системні ікони в Windows 10 Insider Preview

Опубліковано

Microsoft випустила попередню версію Windows 10 Insider Preview Build 19569. Одна з помітних змін – нові іконки системних додатків.

Тепер іконки додатків «Пошта», «Календар», «Калькулятор», «Будильники і годинник» та інших слідують Fluent Design – парадигмі, що розвивається Microsoft. Хоча новий дизайн логотипів доступний тільки передплатникам Insider Preview, оновлення ікон приходить як апдейт додатків через Microsoft Store.

Microsoft поступово впроваджує елементи Fluent Design в Windows 10: очікується, що в найближчих апдейтах компанія переробить дизайн програми «Провідник».

З інших змін у Windows 10 Insider Preview Build 19569 – виправлення помилок в меню «Пуск», OneDrive і драйвери.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.