Connect with us

Інтернет

7 важливих функцій Android, про які ви могли забути

Опубліковано

Одна з найбільш чудових особливостей Android – це, те, наскільки інтуїтивно зрозуміла ця операційна система. Більшість найбільш важливих функцій легкі в освоєнні та доступні, але є деякі корисні інструменти, які приховані або не такі очевидні. Ми зібрали сім корисних функцій операційної системи від Google, про які ви могли не знати або забути. 

Шорткати

Натисніть і утримуйте значок програми на будь-якому пристрої з Android 7 і вище, якщо додаток підтримує функцію шорткати, то ви побачите додаткове меню з набором різних швидких дій. Ця можливість дозволяє користувачам швидко і ефективно переміщатися певними розділами програми. Наприклад, натисніть і утримуйте ярлик WhatsApp – з’явиться список контактів, з якими ви найчастіше обмінюєтеся повідомленнями.

Швидкий перехід між додатками

Це функція з’явилася в Android 7, але чомусь користувачі про неї дуже часто забувають. Подвійне натискання на кнопку недавніх додатків швидко поверне вас до попереднього. Таким чином ви зможете миттєво перемикатися між двома останніми додатками, не відкриваючи додаткове меню. 

Що це за пісня? 

Голосовий помічник Google Асистент на Android-смартфонах оснащений функцією розпізнавання програваючої музики. Ви можете задати питання «Що за пісня?» І асистент розпізнає її, не залежно від того, де вона грає, будь то телевізор, радіо або фонова музика в торговому центрі.

Зазвичай, для цього потрібно запустити голосового помічника, але для швидкого доступу до функції ви можете створити окрему кнопку. Коли потрібно буде дізнатися, що за пісня грає, то вам всього лише знадобитися натиснути на кнопку, всю іншу роботу зробить Google Асистент. Кнопка знаходиться в списку віджетів, звідти її можна додати на домашній екран. 

Повідомлення на екрані блокування

Ця можливість, про яку багато хто знає, але не всі її правильно використовують. Замість свого імені або будь-якого жартівливого напису краще вказати адресу своєї електронної пошти – таке рішення може допомогти при втраті пристрою. Звичайно, в такому випадку можна заблокувати смартфон віддалено і виводити повідомлення з вашими контактами на екран, але вказати свій імейл на екрані блокування теж не стане зайвим. Налаштування повідомлень розташовується в розділі «Екран блокування» або «Головний екран і шпалери», в залежності від виробника. 

Приховати зміст повідомлень

Повідомлення на екрані блокування дозволяють переглядати нові повідомлення, але іноді меседжі можуть містити конфіденційну інформацію. Можливо ви захочете приховати такий зміст від людей, які знаходяться поруч з вами або в ті моменти, коли ви залишаєте смартфон без нагляду. Цю настройку ви зможете знайти в розділі «Повідомлення», в залежності від виробника параметр може називатися «Стиль перегляду» або «Екран блокування і безпека». Потрібно вибрати опцію «Приховати вміст» і тоді повідомлення будуть відображатися, а їх вміст ні. 

Кнопки швидких налаштувань

Кнопки швидких налаштувань, які розташовані в шторці з повідомленнями – це не просто перемикачі, кожна з них веде до відповідного розділу з параметрами. Наприклад, щоб перейти до меню налаштувань бездротового підключення потрібно натиснути і утримувати значок Wi-Fi. Ви також можете спробувати і з іншими перемикачами, наприклад Bluetooth, NFC, мобільними даними і багатьма іншими, просто натиснувши і утримуючи значок. 

Будильник

Майже всі актуальні моделі смартфонів на Android допомагають прозвеніти будильнику, в той час, коли пристрій вимкнений. Це може бути корисно якщо ви захочете заощадити заряд батареї вашого гаджета протягом ночі – просто вимкніть смартфон і не турбуйтеся за будильник. Для цього потрібно просто встановити час будильника і вимкнути гаджет, деякі моделі смартфонів навіть нагадають вам, що смартфон включиться перед сигналом будильника. Варто зазначити, що у деяких пристроїв немає такої можливості, часто це застарілі або бюджетні моделі.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Уразливість в iOS 13 дозволяє переглядати контакти iPhone на заблокованому екрані

Опубліковано

Незважаючи на те, що реліз iOS 13 відбудеться на наступному тижні, в ній вже була знайдена серйозна уразливість, яка дозволяє обійти блокування смартфона і отримати доступ до всіх контактів iPhone. Експлойт виявив користувач Хосе Родрігез в передрелізній версії iOS 13 Gold Master (GM).

З екрану блокування можна запустити виклик FaceTime, а потім через голосового помічника Siri та функцію VoiceOver активувати доступ до контактів. Звідти можна переглянути адреси електронної пошти та інші дані користувачів у телефонній книзі.

Однак, повністю розблокувати iPhone таким способом не вийде. Схожа вразливість була знайдена Родрігезом і в iOS 12.1.

Знайшов вразливість повідомив, що її усунуть вже в наступній версії iOS з індексом 13.1, реліз якої відбудеться 30 вересня.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ця програма дозволять встановити розклад для темної теми в Android 10

Опубліковано

Додаток Automatic Dark Theme for Android 10 дозволяє налаштувати автоматичне перемикання темного і світлого оформлень інтерфейсу Android 10 в залежності від поточного часу.

У налаштуваннях можна вибрати час, в який додаток буде перемикати оформлення на світле і на темне. Додаткова опція – зміна теми тільки поки смартфон заблокований, щоб раптово не починати перезавантаження інтерфейсу під час роботи з пристроєм.

Для установки Automatic Dark Theme for Android 10 буде потрібно комп’ютер і пакет ADB (Android Debug Bridge) на ньому. Після підключення смартфона з Android 10 на борту до комп’ютера, потрібно відкрити на останньому командний рядок в тій папці, де розпакований ADB.

У командному рядку потрібно ввести цю команду:

adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Для macOS Terminal команда інша:

./adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Використання ADB не впливає на гарантію смартфона, але використання інструменту тільки на страх і ризик користувача.

Додаток доступний безкоштовно в Google Play.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Netflix випадково розкрив дату виходу серіалу «Відьмак»

Опубліковано

Голландський підрозділ стрімінгового сервісу Netflix мимоволі поділився датою виходу майбутнього серіалу «Відьмак».

У своєму Twitter-акаунті представники компанії виклали пост з інформацією про те, скільки ночей шанувальникам залишилося провести до релізу того чи іншого серіалу. У списку «засвітилася» і довгоочікувана картина про Геральт.

За інформацією з повідомлення, вихід відбудеться через 97 ночей, що за поточним календарем відповідає 17 грудня 2019 року. Це підтверджує деякі попередні витоки. Зараз твіт видалений.

Раніше нібито один з продюсерів Netflix також поділився датою виходу «Відьмака». Однак, інформація виявилася фейком, а в стані компанії така людина не значилась. Його аккаунт вже заблокований.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.