Connect with us

Інтернет

7 важливих функцій Android, про які ви могли забути

Опубліковано

Одна з найбільш чудових особливостей Android – це, те, наскільки інтуїтивно зрозуміла ця операційна система. Більшість найбільш важливих функцій легкі в освоєнні та доступні, але є деякі корисні інструменти, які приховані або не такі очевидні. Ми зібрали сім корисних функцій операційної системи від Google, про які ви могли не знати або забути. 

Шорткати

Натисніть і утримуйте значок програми на будь-якому пристрої з Android 7 і вище, якщо додаток підтримує функцію шорткати, то ви побачите додаткове меню з набором різних швидких дій. Ця можливість дозволяє користувачам швидко і ефективно переміщатися певними розділами програми. Наприклад, натисніть і утримуйте ярлик WhatsApp – з’явиться список контактів, з якими ви найчастіше обмінюєтеся повідомленнями.

Швидкий перехід між додатками

Це функція з’явилася в Android 7, але чомусь користувачі про неї дуже часто забувають. Подвійне натискання на кнопку недавніх додатків швидко поверне вас до попереднього. Таким чином ви зможете миттєво перемикатися між двома останніми додатками, не відкриваючи додаткове меню. 

Що це за пісня? 

Голосовий помічник Google Асистент на Android-смартфонах оснащений функцією розпізнавання програваючої музики. Ви можете задати питання «Що за пісня?» І асистент розпізнає її, не залежно від того, де вона грає, будь то телевізор, радіо або фонова музика в торговому центрі.

Зазвичай, для цього потрібно запустити голосового помічника, але для швидкого доступу до функції ви можете створити окрему кнопку. Коли потрібно буде дізнатися, що за пісня грає, то вам всього лише знадобитися натиснути на кнопку, всю іншу роботу зробить Google Асистент. Кнопка знаходиться в списку віджетів, звідти її можна додати на домашній екран. 

Повідомлення на екрані блокування

Ця можливість, про яку багато хто знає, але не всі її правильно використовують. Замість свого імені або будь-якого жартівливого напису краще вказати адресу своєї електронної пошти – таке рішення може допомогти при втраті пристрою. Звичайно, в такому випадку можна заблокувати смартфон віддалено і виводити повідомлення з вашими контактами на екран, але вказати свій імейл на екрані блокування теж не стане зайвим. Налаштування повідомлень розташовується в розділі «Екран блокування» або «Головний екран і шпалери», в залежності від виробника. 

Приховати зміст повідомлень

Повідомлення на екрані блокування дозволяють переглядати нові повідомлення, але іноді меседжі можуть містити конфіденційну інформацію. Можливо ви захочете приховати такий зміст від людей, які знаходяться поруч з вами або в ті моменти, коли ви залишаєте смартфон без нагляду. Цю настройку ви зможете знайти в розділі «Повідомлення», в залежності від виробника параметр може називатися «Стиль перегляду» або «Екран блокування і безпека». Потрібно вибрати опцію «Приховати вміст» і тоді повідомлення будуть відображатися, а їх вміст ні. 

Кнопки швидких налаштувань

Кнопки швидких налаштувань, які розташовані в шторці з повідомленнями – це не просто перемикачі, кожна з них веде до відповідного розділу з параметрами. Наприклад, щоб перейти до меню налаштувань бездротового підключення потрібно натиснути і утримувати значок Wi-Fi. Ви також можете спробувати і з іншими перемикачами, наприклад Bluetooth, NFC, мобільними даними і багатьма іншими, просто натиснувши і утримуючи значок. 

Будильник

Майже всі актуальні моделі смартфонів на Android допомагають прозвеніти будильнику, в той час, коли пристрій вимкнений. Це може бути корисно якщо ви захочете заощадити заряд батареї вашого гаджета протягом ночі – просто вимкніть смартфон і не турбуйтеся за будильник. Для цього потрібно просто встановити час будильника і вимкнути гаджет, деякі моделі смартфонів навіть нагадають вам, що смартфон включиться перед сигналом будильника. Варто зазначити, що у деяких пристроїв немає такої можливості, часто це застарілі або бюджетні моделі.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Chrome почне попереджати користувачів про «повільні» сайти

Опубліковано

Google почне позначати в Chrome веб-сайти, які повільно завантажуються. Про це розробники браузера розповіли в блозі продукту.

При переході на «важкі» сторінки, Chrome попередить повідомленням про те, що цей сайт зазвичай завантажується довше за інші. Компанія планує поекспериментувати з різними варіантами таких повідомлень, щоб визначити, які з них найбільш корисні для користувачів.

Для того, щоб з’ясувати, які сайти можна назвати «повільними», алгоритми Google аналізуватимуть їх історію і швидкість завантаження. Браузер також зможе ідентифікувати будь-яку сторінку в залежності від пристрою і якості зв’язку у користувача.

Крім того, в Chrome з’явиться зелений індикатор з’єднання, який вказує, що сторінка найчастіше відкривається швидко.

Невідомо, коли саме нова система визначення сайтів з’явиться в Chrome. Раніше в браузері з’явилася функція відправки номера телефонів на смартфон і блокувальник «важкої» реклами.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ентузіаст встановив Windows 10 на калькулятор

Опубліковано

Розробник-ентузіаст під ніком @imbushuo зможу встановити операційну систему Windows 10 для ARM-процесорів на калькулятор. Своїми досягненнями він поділився в Твіттері.

Ентузіаст використовував професійний графічний калькулятор HP Prime Graphing Calculator для установки ядра версії Windows 10 для інтернету речей (IoT). Ця версія операційної системи призначена для невеликих об’єктів з дисплеєм або без нього, такими як термостати, розумні замки та інші пристрої розумного будинку.

Перша спроба запустити систему привела до збою, причину якого спочатку було неможливо діагностувати, через невеликий екрану з роздільною здатністю 320×240 пікселів, що не відображав повністю код помилки.

Пізніше він змінив кілька рядків коду і отримав доступ до диспетчера установки Windows 10. Поки imbushuo не розкрив технічні деталі цього проекту.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

OnePlus розробляє власні розумні годинник

Опубліковано

Індійський інсайдер Ішан Агарвал повідомив у своєму Twitter, що компанія OnePlus розробляє розумні годинники власного виробництва.

За інформацією Агарвала, зараз носимий гаджет знаходиться на ранній стадії проектування і розробки, тому анонс годинника відбудеться нескоро, крім того, проект можуть закрити. Інсайдер очікує, що новинка буде працювати на операційній системі Wear OS від Google і вийде на ринок в 2020 році.

На початку листопада автор витоків Tech Auntyji натякнув, що OnePlus працює над фітнес-браслетом. Ніякою детальною інформацією він не поділився.

У 2016 році глава OnePlus Карл Пей опублікував у Twitter начерки дизайну розумних годинників (прикріплені до твіту Агарвала) з підписом «що могло б існувати, але ніколи не буде».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.