Connect with us

Інтернет

7 важливих функцій Android, про які ви могли забути

Опубліковано

Одна з найбільш чудових особливостей Android – це, те, наскільки інтуїтивно зрозуміла ця операційна система. Більшість найбільш важливих функцій легкі в освоєнні та доступні, але є деякі корисні інструменти, які приховані або не такі очевидні. Ми зібрали сім корисних функцій операційної системи від Google, про які ви могли не знати або забути. 

Шорткати

Натисніть і утримуйте значок програми на будь-якому пристрої з Android 7 і вище, якщо додаток підтримує функцію шорткати, то ви побачите додаткове меню з набором різних швидких дій. Ця можливість дозволяє користувачам швидко і ефективно переміщатися певними розділами програми. Наприклад, натисніть і утримуйте ярлик WhatsApp – з’явиться список контактів, з якими ви найчастіше обмінюєтеся повідомленнями.

Швидкий перехід між додатками

Це функція з’явилася в Android 7, але чомусь користувачі про неї дуже часто забувають. Подвійне натискання на кнопку недавніх додатків швидко поверне вас до попереднього. Таким чином ви зможете миттєво перемикатися між двома останніми додатками, не відкриваючи додаткове меню. 

Що це за пісня? 

Голосовий помічник Google Асистент на Android-смартфонах оснащений функцією розпізнавання програваючої музики. Ви можете задати питання «Що за пісня?» І асистент розпізнає її, не залежно від того, де вона грає, будь то телевізор, радіо або фонова музика в торговому центрі.

Зазвичай, для цього потрібно запустити голосового помічника, але для швидкого доступу до функції ви можете створити окрему кнопку. Коли потрібно буде дізнатися, що за пісня грає, то вам всього лише знадобитися натиснути на кнопку, всю іншу роботу зробить Google Асистент. Кнопка знаходиться в списку віджетів, звідти її можна додати на домашній екран. 

Повідомлення на екрані блокування

Ця можливість, про яку багато хто знає, але не всі її правильно використовують. Замість свого імені або будь-якого жартівливого напису краще вказати адресу своєї електронної пошти – таке рішення може допомогти при втраті пристрою. Звичайно, в такому випадку можна заблокувати смартфон віддалено і виводити повідомлення з вашими контактами на екран, але вказати свій імейл на екрані блокування теж не стане зайвим. Налаштування повідомлень розташовується в розділі «Екран блокування» або «Головний екран і шпалери», в залежності від виробника. 

Приховати зміст повідомлень

Повідомлення на екрані блокування дозволяють переглядати нові повідомлення, але іноді меседжі можуть містити конфіденційну інформацію. Можливо ви захочете приховати такий зміст від людей, які знаходяться поруч з вами або в ті моменти, коли ви залишаєте смартфон без нагляду. Цю настройку ви зможете знайти в розділі «Повідомлення», в залежності від виробника параметр може називатися «Стиль перегляду» або «Екран блокування і безпека». Потрібно вибрати опцію «Приховати вміст» і тоді повідомлення будуть відображатися, а їх вміст ні. 

Кнопки швидких налаштувань

Кнопки швидких налаштувань, які розташовані в шторці з повідомленнями – це не просто перемикачі, кожна з них веде до відповідного розділу з параметрами. Наприклад, щоб перейти до меню налаштувань бездротового підключення потрібно натиснути і утримувати значок Wi-Fi. Ви також можете спробувати і з іншими перемикачами, наприклад Bluetooth, NFC, мобільними даними і багатьма іншими, просто натиснувши і утримуючи значок. 

Будильник

Майже всі актуальні моделі смартфонів на Android допомагають прозвеніти будильнику, в той час, коли пристрій вимкнений. Це може бути корисно якщо ви захочете заощадити заряд батареї вашого гаджета протягом ночі – просто вимкніть смартфон і не турбуйтеся за будильник. Для цього потрібно просто встановити час будильника і вимкнути гаджет, деякі моделі смартфонів навіть нагадають вам, що смартфон включиться перед сигналом будильника. Варто зазначити, що у деяких пристроїв немає такої можливості, часто це застарілі або бюджетні моделі.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Користувачі Facebook і WhatsApp зможуть спілкуватися між собою

Опубліковано

Korystuvachi Facebook i WhatsApp zmozhutʹ spilkuvatysya mizh soboyu

Користувачі «Facebook і WhatsApp» з дня на день отримають можливість спілкуватися один з одним. У майбутньому до них можуть приєднатися «Інстаграм». Про виявлення зачатків майбутньої крос-платформи розповіли опитані тематичним медіа-ресурсом WABetaInfo експерти.

Подробиці

Виявити підготовку інтеграції WhatsApp з месенджером Facebook вдалося випадково. Забравшись в налаштування сервісів фахівці побачили спроби веб-ресурсів підвести до спільного знаменника контакти, функціональність чатів та інші параметри.

Нагадаємо, що ідею створення єдиної платформи для Facebook, WhatsApp і Instagraм просуває Марк Цукерберг. Виявлені хлопцями з WABetaInfo напрацювання свідчать про активізацію зусиль у цьому напрямку.

Нагадаємо, що напередодні користувачі ПК знайшли доступ до «темної» теми WhatsApp і інших можливостей месенджера. Детальніше – в нашому ранковому матеріалі.

 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Опубліковано

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Хоча НБУ видало указ про те, що переклади понад 5000 гривень повинні підлягати перевірці у разі відсутності ідентифікації клієнтів, деякі фінансові установи сприйняли цей указ дуже по-своєрідному.

Подробиці
Як тільки в нашому місті з’явилася можливість оформити картку монобанк і я про це дізнався – тут же подав заявку в додатку і відправився оформляти заповітну карту.

Симпатична дівчина прийняла «повний пакет» документів, які вимагають більшість інших банків і забувши мене сфотографувати випустила з приміщення вже щасливим користувачем самого інноваційного банку без відділень.

Я розраховував отримати кредитний ліміт і використовувати нову “кредитку” замість аналогічного продукту ПриватБанку. Але вже на цьому етапі мене чекало розчарування – кредитний ліміт мені не надали. Гаразд, минув час і я почав використовувати її як дебетову карту. Як виявилося, це була моя фатальна помилка.

Кілька продажів на OLX, а також досить безвинні надходження на карту не віщували біди. Але минулого місяця на карту надійшов платіж в розмірі 7000 гривень. Хоча правильніше сказати – не надійшов, так як від відправника гроші “пішли”, а мені на карту так і “не впали”. У додатку вони “засвітилися”, але при цьому дана сума позначалася як заблокована.

Для з’ясування в чому суть проблеми звичайно-ж звернувся в підтримку. Там сказали чекати лист з роз’ясненнями та ось тут починається найцікавіше.

У листі заявили, що мені приходять кошти (хто б міг подумати) і потрібно дати документальне підтвердження їх походження. Я відразу ж відправив їм боргову розписку, за якою мені і видали в борг згадані вище 7000 гривень. Але виявилося, що цього мало. Далі фінмоніторинг банку зажадав документи, що підтверджують обгрунтованість всіх операцій, які проводилися за весь період володіння мною картою. Тобто я повинен був згадати і підтвердити документально надходження коштів, проведені з зими минулого року! Наприклад я вказав що продавав деякі товари на OLX, на що банк зажадав ось що:

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Для себе я висновки зробив, а вихід із ситуації все ж виявився простішим ніж пропонував фінмоніторинг банку – заява на повернення коштів відправнику і блокування карти. Так що якщо ви хочете користуватися самим інноваційним банком, то приготуйтеся до того, що ваші кошти будуть під пильним наглядом його співробітників незалежно від того, є у них приписи з цього приводу, чи ні.

 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Кошти клієнтів на картах Payoneer будуть розморожені з 30 червня

Опубліковано

Кошти клієнтів на картах Payoneer будуть розморожені з 30 червня

Минулого тижня власники карт Payoneer зіткнулися з проблемою – вони втратили доступ до своїх грошей і не могли вивести їх. Причиною тому стали фінансові махінації керівництва компанії Wirecard, яка і є фактичним емітентом карт.

Як виявилося, топ-менеджмент німецької компанії Wirecard навмисне проводило махінації з рахунками, щоб підвищити її капіталізацію і зробити більш привабливою для інвесторів. Це розкрилося під час проведення аудиту. В результаті приблизно чверть балансу компанії виявилася фіктивною – близько € 1,9 млрд. Wirecard ініціювала процедуру банкрутства. Після цього скандалу Payoneer запевняла, що з рахунками клієнтів все буде в порядку, і ніяких проблем не передбачається. Але 26 червня все пішло не так.

Британський регулятор Financial Conduct Authority (FCA) заморозив діяльність підрозділу Wirecard Card Solutions, що працює на території Великобританії і обслуговуючого карти, в тому числі для Payoneer. Заморозити операції даного підрозділу регулятор вирішив до завершення перевірок і слідства, щоб захистити кошти клієнтів. А самі клієнти при цьому втратили доступ до грошей, які зберігалися на рахунках Wirecard Card Solutions. Причому це стосується не тільки власників карт Payoneer, а й інших підприємств.

Незважаючи на всі ці проблеми, керівництво Payoneer заявило про намір повернути всі кошти своїм клієнтам, не чекаючи закінчення розглядів з Wirecard. Про це заявив в листі глава компанії Payoneer Скотт Галіт. Однак в цьому листі він не назвав якихось термінів і механізмів повернення грошей користувачам.

І на початку тижня ситуація зрушила з мертвої точки. Регулятор FCA переглянув своє рішення і заявив, що з 30 червня засоби на картах Wirecard знову повинні бути доступні для користувачів. За даними Payoneer, знову використовувати карти можна буде протягом 24 годин. Користувачі зможуть витрачати гроші онлайн або знімати готівку через банкомати. Можливість виводити гроші з карток Payoneer на банківські рахунки з’явиться трохи пізніше – з 6 липня 2020 року. Така затримка пов’язана з тим, що компанія працює з Wirecard і MasterCard над зняттям деяких технічних обмежень. З 6 липня клієнти зможуть користуватися функціями Make a Payment і Manage Currencies.

Додатково в Payoneer вживають заходів, спрямовані на поліпшення ситуації з роботою карт. Так, всі майбутні платежі будуть надходити на поточний баланс Payoneer, а не на карту. Крім того, незабаром компанія запропонує користувачам нового емітента банківських карт.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.