Connect with us

Статті

Кіану Рівз відзначає 55-чя

Опубліковано

Один з найвідоміших акторів Голлівуду, Кіану Рівз 2 вересня відзначає своє 55-річчя. Останнім часом Кіану отримав особливу увагу через свої добрі вчинки.

Свою акторську кар’єру Кіану Рівз почав ще в 9 років, в кіно став з’являтися в 1980-х, але найпомітніші ролі отримав лише в 1990-х. Однією з перших картин стала «Білл і Тедд” 1989 року випуску. У 2020 році нас чекає третя частина цього фільму з подорослішали головними героями. Дізнатися більше про життя і становленні Кіану Рівза можна в нашому окремому матеріалі .

Велику популярність йому принесли фільми: «На гребені хвилі», «Швидкість», «Мій особистий штат Айдахо» і «Адвокат диявола». Особливу популярність актор отримав після трилогії «Матриці». В 2021 році Кіану знову повернеться до цієї ролі.

В останні кілька років Рівз знімається не часто, серед найпомітніших ролей – «Джон Вік» в однойменному фільмі. Зате Кіану улюбленець преси через свою неординарність, для зірок його величини, вчинків.

Наприклад, в березні 2019 року він організував доставку пасажирів до міста з літака, що здійснив екстренну посадку. У червні стало відомо, що Кіану Рівз взяв участь в грі CyberPunk 2077, реліз якої запланований на весну 2020 року. Про це актор сам оголосив зі сцени в рамках презентації і знову потрапив у всі ЗМІ за свою відповідь глядачеві на вигук – «Ти чудовий!».

Одним з останніх вчинків актора стала увага приділена до однієї з прихильниць. Під час поїздки на зйомку стрічки «Білл і Тед 3» Кіану Рівз вийшов з автомобіля, щоб відповісти фанатці на плакати, що вона поставила в його честь, і сфотографуватися з сім’єю.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статті

Qualcomm представила платформу розширеної реальності Snapdragon XR2

Опубліковано

Компанія Qualcomm представила нове покоління платформи розширеної реальності Snapdragon XR2. Вона об’єднує можливості штучного інтелекту і зв’язку 5G.

Пристрій істотно допрацьовано у порівнянні з попередником: вдвічі зросла продуктивність CPU і GPU, вчетверо розширилася смуга пропускання відео, в 6 разів збільшилося розширення. Snapdragon XR2 може працювати з сімома камерами одночасно, а також зі спеціалізованим процесором комп’ютерного зору.

Крім того, це перша XR-платформа, що забезпечує змішану реальність завдяки камері з низькою затримкою в режимі прозорості. Це дозволяє користувачеві з VR-гарнітурою створювати гібрид віртуального і реального світів, бачити його і взаємодіяти з ним за допомогою голосу.

Дисплейна панель Snapdragon XR2 має розширення 3K для кожного ока при частоті 90 к/c. Є підтримка відео у форматі 8K при частоті 60 к/c. Щоб зменшити загальносистемні затримки і підтримувати ефект AR-занурення, застосований спеціалізований чіп для унікальних AR-дисплеїв.

Snapdragon XR2 стане основою для окулярів доповненої реальності, які компанія розробляє спільно з Niantic, творцем популярної мобільної гри Pokémon Go. Про те, коли з’явиться пристрій, обидва виробники не повідомляють.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Sony розпродає преміальні видання Death Stranding, NFS Heat, Hitman 2 і Rage 2 для PS4

Опубліковано

Компанія Sony активно поповнює колекцію ігор великого «Новорічного розпродажу» для PlayStation 4, яка стартувала 2 грудня.

На цей раз учасниками акції стали новітні ААА-проекти, реліз більшості яких відбувся тільки в цьому році. У їх число, наприклад, увійшла і Death Stranding.

Ось кілька нових акційних позицій:

  • Death Stranding: «Цифрове розширене вижання»
  • Rage 2 Standard Edition
  • Rage 2 Deluxe Edition
  • Need for Speed Heat Deluxe Edition
  • MediEvil Digital Deluxe Edition
  • Hitman 2: «Золоте видання».

Facebook Comments
Читати далі

Відео

Новий трейлер кіноадаптації «Мулан» від Disney

Опубліковано

Офіційний канал Disney в YouTube опублікував новий трейлер майбутньої кіноадаптації мультфільму «Мулан». Головну роль виконує Лю Іфей, а імператора зіграє Джет Лі ( «Поцілунок дракона», «Герой»).

За сюжетом, виданий імператором Китаю указ про призов на службу одного чоловіка з кожної сім’ї надихає Мулан, старшу дочку почесного воїна, зайняти у військах місце свого хворого батька. Маскуючись під чоловіка, дівчина піддається випробуванням на кожному кроці, проявляючи свої внутрішню силу і справжній потенціал.

Як і в першому трейлері, новий ролик не показує одного з головних персонажів мультфільму – дракона Мушу. Імовірно, Disney вирішили повністю відмовитися від його участі в екранізації. Крім того, у відео засвітився ще один персонаж, якого не було в версії 1998 року.

Кіноадаптація стала одним з найдорожчих фільмів Disney: її бюджет склав близько 300 мільйонів доларів. В Україні показ «Мулан» почнеться в кіно з 26 березня 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.