Connect with us

Софт

Windows 10 буде працювати в рази швидше з новим великим апдейтом

Опубліковано

Найбільш відомою і популярною ОС для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків є Windows 10, а випущена вона була ще в 2015 році. Здавалося б, що з моменту її релізу минуло вже вкрай багато часу, за яке вона могла встигнути стати набагато краще, ніж раніше. Проте, на жаль, нічого подібного так і не сталося. До сих пір власники комп’ютерів, планшетів, моноблоків і інших електронних пристроїв на її базі стикаються з різного роду неполадками, які виникають при її використанні. Такі доставляють всім масу незручностей, але ось нарешті Microsoft вирішила порадувати користувачів, створивши і випустив на ринок нову версію десятої «вінди», яка в усіх відношеннях краща за стару.

Як стало відомо від американської корпорації, прийдешнє оновлення для Windows 10 під номером 19H2 стане останнім великим апдейтом для цієї операційної системи, а ніяких нових функцій і можливостей воно практично зовсім з собою не принесе. Замість усього цього керівництво Microsoft поставило розробникам завдання зробити цю ОС найшвидшою і стабільної з усіх, які коли-небудь випускалися на ринок. Простіше кажучи, нова збірка десятої «вінди» виявиться в усіх відношеннях краще доступною в даний час, а виражатися це буде як в збільшенні стабільності, так і в дуже значному приросту швидкості роботи.

За деякими даними, які не рахунок глибокої оптимізації, нова Windows 10 в ряді завдань буде працювати в п’ять разів швидше доступною в даний час складання, а це, поза будь-якими сумнівами, не тільки порадує мільйони людей, але ще і підвищить їх продуктивність, адже за рахунок всього цього вони зможуть виконувати більше завдань за колишні інтервали часу. Очікується, що нова збірка «вінди» вийде тільки в першій половині 2020 року, а ось її тестування в рамках програми раннього доступу Windows Insider почнеться на півроку раніше – в кінці цього року, причому прийняти в такій участь зможуть всі бажаючі.

Не зовсім зрозуміло, чому більше чотирьох років Microsoft не звертала особливої ​​уваги на безліч різних проблем, зустріти які зараз можна в офіційній системі Windows 10. Швидше за все, у цього були якісь причини, але навряд чи про таких повідомлять громадськості, адже це може виставити американську корпорацію не в кращому світлі, а їй це невигідно. Виходячи з усього цього залишається тільки вірити і сподіватися, що прийдешня Windows 10 насправді виявиться краще за всіх відносинах ніж та, яка в даний час встановлена ​​на електронні пристрої сотень мільйонів людей по всьому світу.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi випустила MIUI 12 для 11 смартфонів, посилання на скачування

Опубліковано

Xiaomi тестує MIUI 12 і з'явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Xiaomi тестує MIUI 12 і з’явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Уточнимо, що розмір файлу прошивки залежить від моделі, тобто, він не однаковий (для недовірливих). Однак, є чітке розуміння, що розмір апдейта варіюється в межах 1,8-2,8 ГБ.

Перш ніж розповісти інфу по оновленню, нагадаємо, що в список для поновлення вошіл навіть пристрої 2017 року випуску. Серед таких колись флагманський Mi 6 і Mi MIX 2, а також Xiaomi Mi Note 3. Також в цьому лістингу оказлісь 4 моделі, випущені в 2018 році: Xiaomi Mi 8 UD з вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців; Xiaomi Mi 6X, Redmi Note 5 і Redmi Note 5 Pro.

Замикають список «щасливчиків» свіжіші пристрої: Redmi K30 4G / 5G, флагман Xiaomi Mi 9 Pro 5G і перший в світі смартфон з 108-Мп камерою – Mi CC9 Pro.

Завантажити MIUI 12

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Опубліковано

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Корпорація Microsoft починає процес відмови від використання 32-бітових версій операційної системи Windows 10. Починаючи з релізу Windows 10 версії 2004, компанія більше не пропонує 32-бітну редакцію. Ця збірка вже доступна розробникам і OEM збирачам комп’ютерних систем. Відповідні зміни зафіксовані в документації, яка описує мінімальні системні вимоги.

Фактично, дана зміна не впливає на існуючі комп’ютери, на яких вже встановлено 32-бітові версії ОС. Крім того, Microsoft заявляє, що вона все ще має намір пропонувати 32-бітові збірки через інші канали поширення. Це означає, що зацікавлені користувачі все ще можуть купити роздрібну копію Windows 10 і використовувати її для установки 32-розрядної версії. Проте, рішення Microsoft ознаменувало початок довгого шляху щодо відмови від 32-бітових обчисленні.

Відмова від 32-бітових версій на нових ПК не повинен суттєво вплинути на кінцевих споживачів. Сучасні процесори є 64-бітними, попиту на 32-бітові чіпи і комп’ютери практично не існує.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

У Google Chrome 82 з’явиться функція групування вкладок

Опубліковано

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Google анонсувала додавання в браузер Chrome нової видною функції, яка порадує в першу чергу журналістів, а також тих, хто любить тримати відкритими безліч вкладок. Мова про функції групування, яка дозволить краще організовувати роботу з безліччю сайтів одночасно.

Працює вона досить просто. Щоб створити групу, потрібно просто клікнути по правій кнопці мишки на вкладці і вибрати відповідну опцію контекстного меню. Користувачі зможуть сортувати вкладки в групи на свій розсуд, присвоювати їм свої назви, а також позначати їх різними кольорами. Для позначення групи вкладок можна буде використовувати не тільки цифро-буквені назви, але і емодзі, наприклад ❤️ або 📖. Як і звичайні вкладки, групи будуть зберігатися після закриття і повторного відкриття браузера. Більш наочне уявлення про роботу функції угруповання вкладок дають анімації в цьому замітці.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

За словами розробників, функція тестувалася кілька місяців і фінальний її варіант враховує багато з побажань тестувальників.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Функція стане доступна для всіх користувачів в наступній стабільної версії Chrome 82, яка повинна вийти на наступному тижні. Функціональність з’явиться в деськтопной версії Chrome для Chrome OS, Windows, macOS і Linux. Найбільш нетерплячі можуть випробувати її вже зараз, встановивши останню тестову збірку Chrome Beta.

Chrome – не перший браузер, що пропонує вбудовану угруповання вкладок. Наприклад, в браузері Vivaldi така функція є вже досить давно. Можливість угруповання вкладок Chrome до цього часу забезпечували сторонні розширення.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.