Connect with us

Інтернет

WhatsApp припинив працювати на Android та iOS

Опубліковано

Люди по всьому світу все частіше використовують різного роду програмне забезпечення для того, щоб виконувати різні повсякденні завдання, в тому числі спілкуватися з рідними та близькими. Раніше все це робили за допомогою пошти, але тепер у всьому цьому немає необхідності, так як можна за долі секунди передати повідомлення з однієї частини планети в іншу, просто натиснувши на одну кнопку. Найпопулярнішим месенджером, тобто, сервісом для спілкування, є WhatsApp. Він був створений і запущений близько десяти років тому, але лише за останні роки йому вдалося знайти колосальну популярність. Його аудиторія зараз налічує більш ніж 1,5 млрд чоловік.

Усі ці люди використовують його на постійній основі, запускаючи хоча б один раз в тиждень. Команда розробників робить все заради того, щоб ця цифра ставала все більшою і більшою, однак, іноді їй доводиться робити те, що негативно позначиться на всьому сервісі, проте, йти на подібні кроки доводиться через міркування безпеки. Як повідомило офіційне джерело, керівництво WhatsApp прийняло рішення про те, щоб повністю відмовитися від підтримки старих застарілих операційних систем Android та iOS. Випускати для таких оновлення більш не будуть, а всі вже існуючі для них версії ПО виявляться відключені від серверів.

Це означає, що до установки на смартфон більш нової ОС не вийде якимось чином використовувати WhatsApp. Пов’язано це в першу чергу з тим, що старі платформи недостатньо добре захищені, у зв’язку з чим розробники не можуть забезпечити високий рівень безпеки особистих даних. Ще одна причина полягає в тому, що поступово цей месенджер переходить на найновіші API, а підтримки таких в старих платформ просто немає. Саме тому вже починаючи з 1 лютого 2020 року можливості використовувати ці програми позбудуться власники смартфонів на базі Android 2.3.7 і iOS 7, або ж будь-яких інших на більш старих.

Щоб продовжувати використовувати сервіс WhatsApp необхідно встановити на смартфон новішу операційну систему, а якщо зробити це вже не представляється можливим, доведеться купувати собі новий телефон. До 1 лютого 2020 року у користувачів старих мобільних пристроїв є можливість зберегти і перенести всю свою переписку на новий мобільний пристрій, тоді як потім зробити це стане неможливо. Також, стало відомо про те, що вже 31 грудня 2019 року даний месенджер перестане працювати будь-яким чином на всіх версіях платформи Windows Phone, і до цього обов’язково потрібно бути готовим.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Уразливість в iOS 13 дозволяє переглядати контакти iPhone на заблокованому екрані

Опубліковано

Незважаючи на те, що реліз iOS 13 відбудеться на наступному тижні, в ній вже була знайдена серйозна уразливість, яка дозволяє обійти блокування смартфона і отримати доступ до всіх контактів iPhone. Експлойт виявив користувач Хосе Родрігез в передрелізній версії iOS 13 Gold Master (GM).

З екрану блокування можна запустити виклик FaceTime, а потім через голосового помічника Siri та функцію VoiceOver активувати доступ до контактів. Звідти можна переглянути адреси електронної пошти та інші дані користувачів у телефонній книзі.

Однак, повністю розблокувати iPhone таким способом не вийде. Схожа вразливість була знайдена Родрігезом і в iOS 12.1.

Знайшов вразливість повідомив, що її усунуть вже в наступній версії iOS з індексом 13.1, реліз якої відбудеться 30 вересня.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ця програма дозволять встановити розклад для темної теми в Android 10

Опубліковано

Додаток Automatic Dark Theme for Android 10 дозволяє налаштувати автоматичне перемикання темного і світлого оформлень інтерфейсу Android 10 в залежності від поточного часу.

У налаштуваннях можна вибрати час, в який додаток буде перемикати оформлення на світле і на темне. Додаткова опція – зміна теми тільки поки смартфон заблокований, щоб раптово не починати перезавантаження інтерфейсу під час роботи з пристроєм.

Для установки Automatic Dark Theme for Android 10 буде потрібно комп’ютер і пакет ADB (Android Debug Bridge) на ньому. Після підключення смартфона з Android 10 на борту до комп’ютера, потрібно відкрити на останньому командний рядок в тій папці, де розпакований ADB.

У командному рядку потрібно ввести цю команду:

adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Для macOS Terminal команда інша:

./adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Використання ADB не впливає на гарантію смартфона, але використання інструменту тільки на страх і ризик користувача.

Додаток доступний безкоштовно в Google Play.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Netflix випадково розкрив дату виходу серіалу «Відьмак»

Опубліковано

Голландський підрозділ стрімінгового сервісу Netflix мимоволі поділився датою виходу майбутнього серіалу «Відьмак».

У своєму Twitter-акаунті представники компанії виклали пост з інформацією про те, скільки ночей шанувальникам залишилося провести до релізу того чи іншого серіалу. У списку «засвітилася» і довгоочікувана картина про Геральт.

За інформацією з повідомлення, вихід відбудеться через 97 ночей, що за поточним календарем відповідає 17 грудня 2019 року. Це підтверджує деякі попередні витоки. Зараз твіт видалений.

Раніше нібито один з продюсерів Netflix також поділився датою виходу «Відьмака». Однак, інформація виявилася фейком, а в стані компанії така людина не значилась. Його аккаунт вже заблокований.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.