Connect with us

MOBILZONE

Проста функція в Windows 10 підвищує швидкість роботи в два рази

Опубліковано

Американська корпорація Microsoft завжди робила все, що тільки можна, щоб заробляти якомога більше коштів. Для цього вона в 2015 році випустила операційну систему Windows 10, за ліцензію для якої просять $ 200, причому в таку суму грошей обійдеться найдешевша з таких. Здавалося б, що за такі гроші програмне забезпечення повинно бути просто ідеальним в усіх відношеннях, однак на ділі це лише очікування, тоді як на дале багато власників комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв час від часу стикаються з різного роду неполадками. Виражатися можуть такі як у раптових зависаниях, так і в вильоти окремих додатків при їх запуску після установки оновлень на «вінду».

У переважній більшості випадків в усьому винні розробники, які відповідають за операційну систему. Вони недостатньо відповідально підходять до питання тестування оновлень, в зв’язку з чим досить часто такі, вже після установки на комп’ютери користувачів, призводять до поломки тих чи інших функцій, в результаті чого, наприклад, сильно знижується загальна продуктивність, або ж просто знижується автономність. У всьому цьому звичайно ж немає нічого добре, але в Windows 10 є проста функція, яка підвищує швидкість роботи в два рази, причому настільки сильно, наскільки це взагалі можливо.

Справа в тому, що з плином часу, після установки десятків оновлень, якісь системні файли операційної системи можуть сильно пошкоджуватися, в зв’язку з чим потім при зверненні до таких операційна система може пригальмовувати, подвисать або навіть намертво зависати. Само собою, що на ділі так бути не повинно. Щоб повністю позбавитися від такої неполадки необхідно переустановити Windows 10, проте це досить складна процедура, якщо враховувати потім відновлення всіх додатків і файлів, тому вдаватися до неї найкраще тільки в самих крайніх випадках. На щастя, є інший спосіб спробувати вирішити неполадки.


Компанія Microsoft додала в десяту «вінду» спеціальну функцію під назвою «System File Checker», яку дуже легко використовувати. Для цього потрібно лише запустити додаток «Командний рядок», а потім, після цього, ввести в неї команду «sfc / scannow», натиснувши клавішу Enter на клавіатурі. Слідом за цим почнеться перевірка цілісності всіх файлів Windows 10, і якщо раптом будуть виявлені якісь неполадки, операційна система повинна буде сама їх усунути. Ця процедура зазвичай займає не більше однієї години, а всі зміни вступають в силу після перезавантаження ОС. Після такої, якщо були неполадки, вона може почати працювати до двох разів швидше.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.