Connect with us

Інтернет

Nvidia зробила прорив: майже навчила ШІ розмовляти в реальному часі

Опубліковано

Компанія Nvidia змогла за 53 хвилини навчити ШІ мовної моделі BERT (модель для обробки і використання природних мов), а вивести результат вийшло за 2 мс. Обидва досягнення є рекордними в галузі.

До цього нікому не вдавалося подолати часовий бар’єр навчання ШІ BERT, а швидкість виведення в галузі трималася на позначці близько 10 мс. NVIDIA досягла такого результату на одній зі своїх ШІ-інфраструктур SuperPOD зі встановленими в ній 92 системами Nvidia DGX-2H, 1472 графічними процесорами V100 SXM3-32GB і десятьма комутаторами Mellanox Infiniband на кожен вузол мережі. Навчання проводилося під керівництвом Nvidia TensorRT – бібліотеки оптимізації глибокого навчання ШІ.

Крім того, компанія створила найбільшу призначену для користувача версію BERT, яка включає в себе 8,3 млрд параметрів. Вона отримала назву Megatron. Також, Nvidia виклала код навчання для цієї моделі.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Chrome почне попереджати користувачів про «повільні» сайти

Опубліковано

Google почне позначати в Chrome веб-сайти, які повільно завантажуються. Про це розробники браузера розповіли в блозі продукту.

При переході на «важкі» сторінки, Chrome попередить повідомленням про те, що цей сайт зазвичай завантажується довше за інші. Компанія планує поекспериментувати з різними варіантами таких повідомлень, щоб визначити, які з них найбільш корисні для користувачів.

Для того, щоб з’ясувати, які сайти можна назвати «повільними», алгоритми Google аналізуватимуть їх історію і швидкість завантаження. Браузер також зможе ідентифікувати будь-яку сторінку в залежності від пристрою і якості зв’язку у користувача.

Крім того, в Chrome з’явиться зелений індикатор з’єднання, який вказує, що сторінка найчастіше відкривається швидко.

Невідомо, коли саме нова система визначення сайтів з’явиться в Chrome. Раніше в браузері з’явилася функція відправки номера телефонів на смартфон і блокувальник «важкої» реклами.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ентузіаст встановив Windows 10 на калькулятор

Опубліковано

Розробник-ентузіаст під ніком @imbushuo зможу встановити операційну систему Windows 10 для ARM-процесорів на калькулятор. Своїми досягненнями він поділився в Твіттері.

Ентузіаст використовував професійний графічний калькулятор HP Prime Graphing Calculator для установки ядра версії Windows 10 для інтернету речей (IoT). Ця версія операційної системи призначена для невеликих об’єктів з дисплеєм або без нього, такими як термостати, розумні замки та інші пристрої розумного будинку.

Перша спроба запустити систему привела до збою, причину якого спочатку було неможливо діагностувати, через невеликий екрану з роздільною здатністю 320×240 пікселів, що не відображав повністю код помилки.

Пізніше він змінив кілька рядків коду і отримав доступ до диспетчера установки Windows 10. Поки imbushuo не розкрив технічні деталі цього проекту.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

OnePlus розробляє власні розумні годинник

Опубліковано

Індійський інсайдер Ішан Агарвал повідомив у своєму Twitter, що компанія OnePlus розробляє розумні годинники власного виробництва.

За інформацією Агарвала, зараз носимий гаджет знаходиться на ранній стадії проектування і розробки, тому анонс годинника відбудеться нескоро, крім того, проект можуть закрити. Інсайдер очікує, що новинка буде працювати на операційній системі Wear OS від Google і вийде на ринок в 2020 році.

На початку листопада автор витоків Tech Auntyji натякнув, що OnePlus працює над фітнес-браслетом. Ніякою детальною інформацією він не поділився.

У 2016 році глава OnePlus Карл Пей опублікував у Twitter начерки дизайну розумних годинників (прикріплені до твіту Агарвала) з підписом «що могло б існувати, але ніколи не буде».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.