Connect with us

Інтернет

Google тепер дозволяє користувачам Android входити в деякі сервіси без пароля

Опубліковано

Як повідомляє джерело, компанія Google тепер дозволяє користувачам Chrome і Android авторизуватися в сервісах, для дій в яких потрібна ідентифікація особистості, без введення пароля, використовуючи тільки відбиток пальця. Відповідна можливість доступна від сьогодні обмеженій кількості користувачів, але «протягом наступних декількох днів» вона повинна поширитися на всі смартфони з Android 7 Nougat і новіших. Згідно з офіційним сайтом техпідтримки, функція дозволяє використовувати для авторизації будь-який зі способів, що використовуються для розблокування смартфона, включаючи пароль і відбиток пальця.

Варто домовитися про те, що смартфони на Android вже давно дозволяють використовувати відбиток пальця в якості способу аутентифікації для підтвердження покупок Google Pay і входу в додатки. Зміна полягає в тому, що тепер можна використовувати той же відбиток для входу в одну з веб-служб Google в браузері Chrome. На даний момент функцію можна використовувати для перегляду і редагування паролів у вбудованому менеджері паролів Google за адресою passwords.google.com, але Google обіцяє в майбутньому включити цю можливість для Google Cloud і інших сервісів.

Бажаючі можуть випробувати нову можливість вже зараз (або коли функція стане доступна). Маючи сумісний смартфон, досить перейти в особисте сховище паролів, відкривши сторінку passwords.google.com в браузері Chrome. Натиснувши на будь-який збережений пароль, Google попросить пройти перевірку безпеки для підтвердження особи, після чого ви зможете аутентифікуватися, використовуючи свій відбиток пальця або будь-який інший метод, який ви зазвичай використовуєте для розблокування телефону. Природно, функція не буде працювати, якщо не додати обліковий запис Google на Android-смартфон.

Обговорювана функція «беспарольної» авторизації працює на базі стандарту FIDO2 і відкритого протоколу беспарольної аутентифікації WebAuthn. Система безпечної аутентифікації FIDO2 є більш безпечною та стійкою до інших методів захисту у порівнянні з паролями. Але головне, ця нова функція є куди більш зручною, ніж використання менеджера паролів разом з двухфакторною аутентифікацією.

Залишається додати, що всі пристрої з Android 7 Nougat і новіші, сертифіковані за стандартом FIDO2, і з недавніх пір Google дозволяє використовувати такі телефони як ключ безпеки для двофакторної аутентифікації.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Уразливість в iOS 13 дозволяє переглядати контакти iPhone на заблокованому екрані

Опубліковано

Незважаючи на те, що реліз iOS 13 відбудеться на наступному тижні, в ній вже була знайдена серйозна уразливість, яка дозволяє обійти блокування смартфона і отримати доступ до всіх контактів iPhone. Експлойт виявив користувач Хосе Родрігез в передрелізній версії iOS 13 Gold Master (GM).

З екрану блокування можна запустити виклик FaceTime, а потім через голосового помічника Siri та функцію VoiceOver активувати доступ до контактів. Звідти можна переглянути адреси електронної пошти та інші дані користувачів у телефонній книзі.

Однак, повністю розблокувати iPhone таким способом не вийде. Схожа вразливість була знайдена Родрігезом і в iOS 12.1.

Знайшов вразливість повідомив, що її усунуть вже в наступній версії iOS з індексом 13.1, реліз якої відбудеться 30 вересня.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ця програма дозволять встановити розклад для темної теми в Android 10

Опубліковано

Додаток Automatic Dark Theme for Android 10 дозволяє налаштувати автоматичне перемикання темного і світлого оформлень інтерфейсу Android 10 в залежності від поточного часу.

У налаштуваннях можна вибрати час, в який додаток буде перемикати оформлення на світле і на темне. Додаткова опція – зміна теми тільки поки смартфон заблокований, щоб раптово не починати перезавантаження інтерфейсу під час роботи з пристроєм.

Для установки Automatic Dark Theme for Android 10 буде потрібно комп’ютер і пакет ADB (Android Debug Bridge) на ньому. Після підключення смартфона з Android 10 на борту до комп’ютера, потрібно відкрити на останньому командний рядок в тій папці, де розпакований ADB.

У командному рядку потрібно ввести цю команду:

adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Для macOS Terminal команда інша:

./adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Використання ADB не впливає на гарантію смартфона, але використання інструменту тільки на страх і ризик користувача.

Додаток доступний безкоштовно в Google Play.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Netflix випадково розкрив дату виходу серіалу «Відьмак»

Опубліковано

Голландський підрозділ стрімінгового сервісу Netflix мимоволі поділився датою виходу майбутнього серіалу «Відьмак».

У своєму Twitter-акаунті представники компанії виклали пост з інформацією про те, скільки ночей шанувальникам залишилося провести до релізу того чи іншого серіалу. У списку «засвітилася» і довгоочікувана картина про Геральт.

За інформацією з повідомлення, вихід відбудеться через 97 ночей, що за поточним календарем відповідає 17 грудня 2019 року. Це підтверджує деякі попередні витоки. Зараз твіт видалений.

Раніше нібито один з продюсерів Netflix також поділився датою виходу «Відьмака». Однак, інформація виявилася фейком, а в стані компанії така людина не значилась. Його аккаунт вже заблокований.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.