Connect with us

Інтернет

Google тепер дозволяє користувачам Android входити в деякі сервіси без пароля

Опубліковано

Як повідомляє джерело, компанія Google тепер дозволяє користувачам Chrome і Android авторизуватися в сервісах, для дій в яких потрібна ідентифікація особистості, без введення пароля, використовуючи тільки відбиток пальця. Відповідна можливість доступна від сьогодні обмеженій кількості користувачів, але «протягом наступних декількох днів» вона повинна поширитися на всі смартфони з Android 7 Nougat і новіших. Згідно з офіційним сайтом техпідтримки, функція дозволяє використовувати для авторизації будь-який зі способів, що використовуються для розблокування смартфона, включаючи пароль і відбиток пальця.

Варто домовитися про те, що смартфони на Android вже давно дозволяють використовувати відбиток пальця в якості способу аутентифікації для підтвердження покупок Google Pay і входу в додатки. Зміна полягає в тому, що тепер можна використовувати той же відбиток для входу в одну з веб-служб Google в браузері Chrome. На даний момент функцію можна використовувати для перегляду і редагування паролів у вбудованому менеджері паролів Google за адресою passwords.google.com, але Google обіцяє в майбутньому включити цю можливість для Google Cloud і інших сервісів.

Бажаючі можуть випробувати нову можливість вже зараз (або коли функція стане доступна). Маючи сумісний смартфон, досить перейти в особисте сховище паролів, відкривши сторінку passwords.google.com в браузері Chrome. Натиснувши на будь-який збережений пароль, Google попросить пройти перевірку безпеки для підтвердження особи, після чого ви зможете аутентифікуватися, використовуючи свій відбиток пальця або будь-який інший метод, який ви зазвичай використовуєте для розблокування телефону. Природно, функція не буде працювати, якщо не додати обліковий запис Google на Android-смартфон.

Обговорювана функція «беспарольної» авторизації працює на базі стандарту FIDO2 і відкритого протоколу беспарольної аутентифікації WebAuthn. Система безпечної аутентифікації FIDO2 є більш безпечною та стійкою до інших методів захисту у порівнянні з паролями. Але головне, ця нова функція є куди більш зручною, ніж використання менеджера паролів разом з двухфакторною аутентифікацією.

Залишається додати, що всі пристрої з Android 7 Nougat і новіші, сертифіковані за стандартом FIDO2, і з недавніх пір Google дозволяє використовувати такі телефони як ключ безпеки для двофакторної аутентифікації.

Facebook Comments

MOBILZONE

В Україні почала працювати платіжна система Facebook Pay

Опубліковано

В Україні почала працювати платіжна система Facebook Pay

Український ресурс itpedia.com.ua звернув увагу на те, що платіжний сервіс Facebook Pay став доступний користувачам з України. Цей універсальний гаманець для сервісів компанії Facebook дозволяє українським користувачам робити пожертвування і купувати віртуальну валюту соцмережі

Редактору видання вдалося прив’язати до сервісу банківську карту Mastercard і перерахувати гроші на збір пожертвувань через Facebook. Платіж пройшов в доларах за курсом банку. Сервіс також підтримує платіжні системи Visa і PayPal.

В Україні почала працювати платіжна система Facebook Pay

Поки сервіс доступний тільки в деськтопной версії. Зараз через Facebook Pay можна зробити пожертвування через вбудований механізм збору грошей на Facebook, а також купити віртуальну валюту Facebook Stars, за допомогою якої можна буде підтримати блогерів.

Відзначимо, що Facebook Pay – єдина система онлайн-платежів для Facebook, Instagram, Messenger і WhatsApp, запущена в листопаді 2019 року. Вона дозволяє проводити платежі всередині сервісів компанії, підключивши банківську карту платіжних систем Mastercard, Visa і PayPal. Зокрема, купувати товари усередині Instagram і проводити грошові перекази всередині Messenger і WhatsApp.

Які саме опції платежів і коли стануть доступні українським користувачам Instagram, Messenger і WhatsApp, поки невідомо.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

“Ощадбанк” сильно покарав “Сбербанк” РФ: “більше не має права”

Опубліковано

"Ощадбанк" сильно покарав "Сбербанк" РФ: "більше не має права"

Український банк виграв чотирирічну суперечку. Один з найбільших українських банків “Ощадбанк” переміг на суді проти російського “Сбербанку”, вигравши справу про використання російським банком своєї назви на українських територіях. Зокрема, керівництво фінансової установи в Україні відстоювало в судовому порядку своє законне право на торговельну марку, яка використовується Ощадбанком.

У прес-службі українського державного банку “Ощадбанк” розповіли про те, що фінансова установа виграла чотирирічну суперечку з російським “Ощадбанком”, відділення якого існують і в Україні. Так, в судовому порядку керівництво банку відстояло своє право на використання торгової марки і, зокрема, своєї назви. У той же час згідно з рішенням суду тепер “Сбербанк Росії” не зможе використовувати назву “ОЩАДБАНК” на террторіі нашої країни.

Позов на “Сбербанк” український банк “Ощадбанк” подав ще в січні 2016 року і з того часу обидві сторони подавали клопотання у цій справі, загальна кількість яких склала понад 100. Крім того, за час розгляду справи було призначено і проведено три експертизи, по підсумками яких суд визнав, що “Сбербанк Росії” порушив право інтелектуальної власності, використавши назву “Сбербанк” замість “Сбербанк Росії” в Україні в той час, коли правом на цю назву має виключно “Ощадбанк”.

Так, на території України торгова марка “ОЩАДБАНК” належить її власнику “Ощадбанку” ще з 2007 року. Про це говорить відповідний документ – свідоцтво №82116 від 10.09.2007.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Instagram офіційно запустив клон TikTok-а

Опубліковано

Instagram офіційно запустив клон TikTok-а

Instagram таки вивів «вкрадену» у китайців ідею на глобальний рівень. Назва запущеного сервісу – Reels. Новинка – безумовний і відвертий плагіат «Тік-Тока». За запевненнями представників «Інстаграма», новинка вже доступна в півсотні країн планети. Росії в їх числі немає.

Місія Reels – створення і відтворення коротких відеороликів, з опціональною можливістю накладання музики і AR-ефектів. Майданчиками для тестування «сплагіаченной» у китайців напрацювання стали Індія, Бразилія і Франція. Випробування новинки були визнані успішними, що дало можливість «дочці» Facebook-а вивести своє творіння на глобальний рівень.

У порівнянні з інстаграмовскими «Історіями», новинка надає в рази більше можливостей для редагування. У числі таких – функції уповільнення і прискорення. Самі Популярні ролики Reels будуть акумульовані в розділі «Актуальне».

Instagram офіційно запустив клон TikTok-а

Вкрадена у китайців напрацювання доступна для ознайомлення і «заливки» в іОС- і андроїд-додатках Instagram.

Нагадаємо, що глобальна цькування TikTok почалася з подачі глави Білого дому. Впав в лють Дональд Трамп вибухнув бурхливим твітів про намір заборонити додаток в США. Причина гніву американського лідера – відмова китайців продавати «Тік-Ток» корпорації Microsoft.

Додамо, що буквально напередодні творець Telegram Павло Дуров заявив про відхід Штатів від демократії і перетворення «світоча свободи» на авторитарну державу, подібне Туреччини і Росії.

Джерело

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.