Connect with us

Інтернет

Google попередив користувачів про небезпеку встановлення деяких популярних додатків для Android

Опубліковано

Кожен виробник електроніки прагне зробити так, щоб його продукція стала якомога більш привабливою в очах покупців, адже, це прямий шлях до успіху. Саме тому всі бренди не використовують якісь свої власні ОС, а користуються платформою Android від Google, для якої вже існують мільйони самих різних додатків, призначених для вирішення будь-яких завдань. Американська корпорація, яка створила її, завжди боролася за свободу слова і різні права людей, але тепер її думка щодо тих чи інших речей сильно змінилося, і багато хто дуже сильно здивований, адже, ніхто не очікував нічого подібного.

Як стало відомо, компанія Google суворо заборонила популярні додатки для смартфонів, планшетів і будь-яких інших пристроїв на Android. Оскільки, на саму операційну систему вона не може повністю вплинути, було прийнято рішення поступити іншим способом. Певні програми та ігри просто заборонили в магазині Google Play, куди всі розробники більш не можуть відправляти повідомлення, а будь-які вже існуючі звідти були видалені. Під заборону потрапила така ПЗ, яке призначене для замовлення різних наркотиків легкої дії, на зразок марихуани. Такі за останні кілька років легалізували не лише в багатьох штатах США, але ще і в ряді країн світу.

Після зняття заборони на такі місцеве населення стало проявляти до них величезний інтерес, ніж вирішили скористатися сторонні розробники. Так, зокрема, вони створили і запустили спеціальні програми для Android, а іноді й цілі сервіси зі своєю службою доставки. Такі дозволяють замовити наркотики додому або куди-небудь ще, причому абсолютно законно. Оскільки, такі коштують не дуже дорого, творці подібного ПО заробляли мільйони доларів щомісяця. Проте, Google порахувала, що магазин G Play – це не місце для такого контенту, в зв’язку з чим вона вирішила його повністю заборонити. Під удар потрапили навіть такі популярні магазини, як Eaze і Weedmaps.

Спочатку вони не хотіли видаляти наркотик тетрагідроканнабінол (марихуана та інші) з асортименту доступних для покупки товарів, але коли Google пригрозила видаленням даного ПЗ з популярного магазину відповідно до нових правил, ці програми були швидко оновлені, у зв’язку з чим користувачі таких втратили можливість купувати наркотики на Android. У майбутньому американська корпорація лише продовжить боротися з такими, роблячи правила додавання додатків у магазин G Play більш строгими.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Huawei додасть в смартфони NFC платежі в Україні без Google Pay

Опубліковано

Huawei додасть в смартфони NFC платежі в Україні без Google Pay

Введення санкцій з боку уряду США поки не дозволяє Huawei використовувати в нових смартфонах сервіси Google, в тому числі безконтактну оплату NFC через Google Pay. Але для українського ринку компанія знайшла вихід з цієї ситуації, вже в третьому кварталі цього року вона обіцяє в партнерстві з EasyPay запустити підтримку NFC-платежів на своїх смартфонах з AppGallery. Цей крок дозволить повернути в апарати виробника можливість настільки популярною в Україні безконтактної оплати.

При цьому наголошується, що рішення буде працювати під брендом Фінтех компанії EasyPay на основі її розробок і без участі комерційних банків. Як саме буде функціонувати система оплати через NFC, чи зможе вона відбуватися автоматично або користувачеві треба буде запускати додаток, в Huawei поки не розкривають. Але з огляду на, що компанія тепер самостійно розробляє сервіси для своїх смартфонів на основі Android, це дозволяє їй інтегрувати сторонні рішення, в тому числі по NFC-платежів, без оглядки на Google.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Користувачі Facebook і WhatsApp зможуть спілкуватися між собою

Опубліковано

Korystuvachi Facebook i WhatsApp zmozhutʹ spilkuvatysya mizh soboyu

Користувачі «Facebook і WhatsApp» з дня на день отримають можливість спілкуватися один з одним. У майбутньому до них можуть приєднатися «Інстаграм». Про виявлення зачатків майбутньої крос-платформи розповіли опитані тематичним медіа-ресурсом WABetaInfo експерти.

Подробиці

Виявити підготовку інтеграції WhatsApp з месенджером Facebook вдалося випадково. Забравшись в налаштування сервісів фахівці побачили спроби веб-ресурсів підвести до спільного знаменника контакти, функціональність чатів та інші параметри.

Нагадаємо, що ідею створення єдиної платформи для Facebook, WhatsApp і Instagraм просуває Марк Цукерберг. Виявлені хлопцями з WABetaInfo напрацювання свідчать про активізацію зусиль у цьому напрямку.

Нагадаємо, що напередодні користувачі ПК знайшли доступ до «темної» теми WhatsApp і інших можливостей месенджера. Детальніше – в нашому ранковому матеріалі.

 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Опубліковано

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Хоча НБУ видало указ про те, що переклади понад 5000 гривень повинні підлягати перевірці у разі відсутності ідентифікації клієнтів, деякі фінансові установи сприйняли цей указ дуже по-своєрідному.

Подробиці
Як тільки в нашому місті з’явилася можливість оформити картку монобанк і я про це дізнався – тут же подав заявку в додатку і відправився оформляти заповітну карту.

Симпатична дівчина прийняла «повний пакет» документів, які вимагають більшість інших банків і забувши мене сфотографувати випустила з приміщення вже щасливим користувачем самого інноваційного банку без відділень.

Я розраховував отримати кредитний ліміт і використовувати нову “кредитку” замість аналогічного продукту ПриватБанку. Але вже на цьому етапі мене чекало розчарування – кредитний ліміт мені не надали. Гаразд, минув час і я почав використовувати її як дебетову карту. Як виявилося, це була моя фатальна помилка.

Кілька продажів на OLX, а також досить безвинні надходження на карту не віщували біди. Але минулого місяця на карту надійшов платіж в розмірі 7000 гривень. Хоча правильніше сказати – не надійшов, так як від відправника гроші “пішли”, а мені на карту так і “не впали”. У додатку вони “засвітилися”, але при цьому дана сума позначалася як заблокована.

Для з’ясування в чому суть проблеми звичайно-ж звернувся в підтримку. Там сказали чекати лист з роз’ясненнями та ось тут починається найцікавіше.

У листі заявили, що мені приходять кошти (хто б міг подумати) і потрібно дати документальне підтвердження їх походження. Я відразу ж відправив їм боргову розписку, за якою мені і видали в борг згадані вище 7000 гривень. Але виявилося, що цього мало. Далі фінмоніторинг банку зажадав документи, що підтверджують обгрунтованість всіх операцій, які проводилися за весь період володіння мною картою. Тобто я повинен був згадати і підтвердити документально надходження коштів, проведені з зими минулого року! Наприклад я вказав що продавав деякі товари на OLX, на що банк зажадав ось що:

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Для себе я висновки зробив, а вихід із ситуації все ж виявився простішим ніж пропонував фінмоніторинг банку – заява на повернення коштів відправнику і блокування карти. Так що якщо ви хочете користуватися самим інноваційним банком, то приготуйтеся до того, що ваші кошти будуть під пильним наглядом його співробітників незалежно від того, є у них приписи з цього приводу, чи ні.

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.