Connect with us

MOBILZONE

Новий режим в прошивці MIUI 11 збільшує час автономної роботи до 10 днів

Опубліковано

Як відомо, головна проблема всіх сучасних смартфонів в тому, що вони дуже швидко розряджаються. Відбувається це, як правило, під кінець робочого дня, а самі «живучі» звичайні мобільні пристрої здатні пропрацювати на одному заряді до пізнього вечора. Втім, при будь-якому розкладі, заряджати телефон доводиться щодня, що створює певні незручності, але до таких всім вже давно звикли. Китайська корпорація Xiaomi знайшла вихід з цієї ситуації, додавши в прошивку MIUI 11 спеціальний новий режим економії енергії, при використанні якого час автономної роботи збільшується до 10 днів.

Простіше кажучи, телефон зможе працювати на одному заряді акумулятора в десять разів довше, ніж будь-коли раніше, і у цього звичайно ж є цілком собі реальні причини. Розробники створили для MIUI 11 спеціальний режим суперенергосбереженія, як вони самі його називають. Суть такого зводиться до того, що на 10%, що акумулятора мобільний пристрій зможе пропрацювати більше доби. Виходячи з цього очевидно, що якщо включити такий при повному заряді батареї, телефон пропрацює не менше 10 днів. Звичайно, навряд чи кому-то це буде потрібно на постійній основі, але під час подорожі подібна опція може бути дуже до речі.

При використанні нового режиму телефон відключає всі фонові процеси, в зв’язку з чим стає можливо тільки здійснювати голосові дзвінки, відправляти SMS-повідомлень та виконувати деякі інші прості дії. Вимикається буквально все, починаючи від GPS і закінчуючи вібромотора. Іншими словами, енергія витрачається тільки на роботу дисплея і на виконання базових завдань, тоді як більша частина елементів смартфона просто відключена. При цьому на дисплеї, під часом і датою, можна побачити інформацію про те, скільки в такому режимі телефон зможе пропрацювати. Так, 10% вистачить на цілу добу.

Включати такий режим можна буде завжди, в зв’язку з чим стане можливим все 100% заряду батареї провести саме з ним, що дозволить не заряджати смартфон Xiaomi або Redmi більш ніж один тиждень, а про таке зараз можна тільки мріяти. Нововведення зараз активно тестується, а велика увага йому приділять під час анонса прошивки MIUI 11, який повинен статися вже наступного тижня – 15 серпня 2019 року. Нововведення, швидше за все, з’явиться тільки на телефонах з OLED-екраном, тому що на будь-яких інших реалізувати його настільки ефективно можна, так як IPS-матриця при відображенні темних кольорів споживає занадто багато енергії.

Facebook Comments

MOBILZONE

Google анонсувала платну версію Chrome: чим вона відрізняється від звичайної

Опубліковано

Google анонсувала платну версію Chrome: чим вона відрізняється від звичайної

Компанія оголосила про випуск «преміальної» версії фірмового браузера, що розповсюджується за моделлю платної підписки. Вона орієнтована на корпоративне використання і відрізняється від базової збірки з приставкою Enterprise розширеним набором функцій. У блозі Google з’явився докладний опис програми та дані про новий тариф.

Нова версія браузера під назвою Chrome Enterprise Premium включає корпоративні засоби керування, за допомогою яких можна централізовано забезпечувати дотримання політик оновлення, керування розширеннями та інших подібних дій. Підписка також підтримує протоколи RDP, SCP, SSH та інших типів зв’язку.

До того ж у браузері з’явилася функція створення розширених звітів безпеки про події та різні пристрої, що полегшує виконання судової експертизи та може інтегруватися спільно з продуктами Google та сторонніми рішеннями безпеки.

Крім того, контекстно-залежні засоби контролю доступу можна масштабувати для веб-додатків. Вони можуть забезпечити безперервний доступ з нульовою довірою до SaaS та веб-додатків, що зменшить ризики витоку даних. Нарешті, в браузер були вбудовані інструменти захисту від шкідливих програм та фішингу на базі ІІ також до динамічної фільтрації URL-адрес. Підписка на місяць обійдеться компаніям $6 за співробітника.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Viber запускає нову функцію на основі штучного інтелекту

Опубліковано

Viber запускає нову функцію на основі штучного інтелекту

Стислий виклад чату допомагає перетворити непрочитані повідомлення групового чату на коротке резюме зі списком ключових пунктів. Нова функція розроблена на базі технології ChatGPT. 

 Viber анонсував запуск функції “Стислий виклад чату” на базі технології OpenAI. Нова функція аналізує від 5 до 100 непрочитаних повідомлень у групому чаті і виокремлює з них ключові пункти в одному повідомленні. Відтепер можна не читати всю пропущену переписку, а дізнатися про її зміст у форматі стислого резюме. Дві третини користувачів Rakuten Viber в Україні щонайменше щомісяця спілкуються в групових чатах, тож ця функція має допомогти заощадити час багатьом українцям. 

 

Функція на основі ШІ виокремлює найбільш важливі деталі з групового чату та миттєво формує короткий список пунктів, які були обговорені. Стислий виклад чату допоможе залишатися в курсі подій, не гортаючи довгу історію повідомлень. Наразі нова функція буде доступна тільки для групових чатів як найпопулярнішого формату спілкування серед користувачів Rakuten Viber. 

 

Скористатися функцією дуже просто: пропозиція скласти додаткове резюме розмови, яку користувач пропустив, автоматично зʼявлятиметься при відкритті групового чату з п’ятьма та більше непрочитаними повідомленнями. 

 

“Ми постійно шукаємо нові способи зробити життя наших користувачів простішим”, — говорить Офір Еял, генеральний директор Rakuten Viber. “Для розробки цієї функції ми скористалися можливостями генеративного ШІ, щоб зекономити час користувачів та бути впевненими, що вони не пропускають жодної важливої деталі своїх розмов. Батьки, які обговорюють шкільні справи класу, друзі та рідні, які будуть плани на вихідні — всі зможуть швидко отримати звіт про те, що вони могли пропустити в чатах”.  

 

Наразі функція тестується для 10% користувачів iOS та Android у Україні та інших країнах: США, Японії, Болгарії, Польщі, на Філіппінах. Нова функція підтримує понад 50 мов, включаючи українську.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G проти iPhone 12 Pro Max: в кого краща автономність

Опубліковано

Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G виступив на рівні iPhone 12 Pro Max

Автори DxOMark дісталися смартфону Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G, щоб оцінити його підсистему живлення. Смартфон не новий, у Мережі безліч його оглядів, але DxOMark має велику базу даних, тому результати простіше порівнювати з іншими смартфонами.

Отже, новинка здобула 120 балів, що є непоганим, але далеко не найкращим результатом. Приблизно стільки ж, для порівняння, iPhone 12 Pro Max.

Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G виступив на рівні iPhone 12 Pro Max

Але варто пам’ятати, що DxOMark оцінює не лише автономність. Власне, автономність тут непогана.

При цьому у новинки Xiaomi набагато краще справи із зарядкою. За 31 хвилину смартфон набирає 80%, а на повну зарядку йде всього 49 хвилин. Все завдяки 67-ватній зарядці разом з акумулятором ємністю 5100 мА·год.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.