Connect with us

Інтернет

Huawei анонсувала свою власну операційну систему – Harmony OS

Опубліковано

На заході Huawei Developers Conference 2019 китайський виробник презентував власну операційну систему. Очікувалося, що вона буде називатися HongMeng OS, але справжнім комерційним ім’ям виявилася Harmony.

Як розповів глава Huawei Consumer Business Group Річард Ю, Harmony OS зможе працювати на широкому спектрі девайсів, включаючи смартфони, ноутбуки, розумні колонки, телевізори і пристрої інтернету речей. Huawei представить перший девайс під управлінням системи 10 серпня – ним стане телевізор суббренда Honor під назвою Vision. У найближчі три роки платформу поширять і на інші гаджети корпорації.

Представники компанії повторили, що вважали за краще б використовувати на смартфонах Android, але якщо така можливість зникне, перемикання на власну систему займе кілька днів.

Якщо ми не зможемо використовувати його (Android) у майбутньому, ми зможемо негайно переключитися на Harmony OS, – Річард Ю

Операційна система використовує захищену середу виконання Trusted Execution Environment. Кожен пристрій в залежності від типу буде використовувати окремі модулі Harmony OS. Весь код системи буде опублікований у відкритий доступ.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Instagram вводить вікові обмеження для нових користувачів

Опубліковано

Instagram вніс зміни в умови використання платформи. Для реєстрації облікового запису в більшості країн користувачеві повинно бути не менше 13 років. 

Представники Instagram пояснюють дану міру вдатись до таких заходів прагненням зробити платформу більш безпечною для дітей, захистивши їх від небажаного контенту. Зазначений вік не буде відображатись  на сторінці користувача і необхідний лише для проходження процесу реєстрації.

Також, уточнюється, що якщо користувач створює новий профіль шляхом авторизації через Facebook, його вік буде визначатися автоматично на основі інформації з соцмережі. 

Крім вікових обмежень, Instagram вводить налаштування приватності для особистих повідомлень. З’явилася можливість приймати особисті повідомлення і запрошення в групові чати тільки від тих, на кого користувач підписаний сам. Відповідні налаштування з’являться в мобільних додатках сервісу.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Telegram X оновився з новими анімаціями й емодзі

Опубліковано

Додаток Telegram X для Android оновився до стабільної версії 0.22.2.1239. Список нововведень не рясніє важливими нововведеннями, але розробник пообіцяв, що «багато нових функцій заготовлені для наступного оновлення».

  • Трирядкове відображення бесід у списку чатів. Налаштовується у «Налаштування»> «Теми і чати»> «Список чатів»
  • Відображення іконок, прикріплених до останнього допису медіа в превью чатів
  • Нові емодзі
  • Нова анімація відкриття профілю і довгих назв чатів
  • Повторна відправка недоставлених повідомлень
  • Відображення декількох пересланих повідомлень і альбомів в одному повідомленні
  • Виправлення помилок та інші незначні поліпшення

Завантажити Telegram X для Android 0.22.2.1239 можна з Google Play або APKMirror.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Google вбудувала месенджер у сервіс «Фото»

Опубліковано

Google анонсувала новий спосіб для шерингу фотографій і відео з «Google Фото». У додаток сервісу буде вбудований повноцінний месенджер.

При натисканні на кнопку «Поділитися» на будь-якій фотографії або відео, у верхньому рядку меню можна вибрати контакт або групу контактів, яким слід відправити обраний контент. Співрозмовники тут же зможуть відповісти текстовим повідомленням і зберегти отримане у свою галерею.

Функція почне поширюватися серед користувачів додатків «Google Фото» для iOS і Android, а також веб-версії сервісу, з наступного тижня.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.