Connect with us

Інтернет

«Google Карти» стануть кориснішими для мандрівників

Опубліковано

Google анонсувала ряд нововведень, які з’являться в найближчі тижні в мобільних додатках «Карти». Компанія переносить функціональність із сервісу для мандрівників Google Trips, який припинив роботу на початку серпня.

У розділі «Ваші місця» з’явилася вкладка з майбутніми поїздками. У ній буде агрегуватися вся інформація про заброньовані перельоти і житло, причому до неї доступ збережеться навіть без мережі.

Google вже кілька місяців тестує функцію «Живі карти», яка за допомогою ARCore і ARKit оживляє пішу навігацію по місту: в реальному світі з’являються віртуальні стрілки і покажчики. Тепер бета-версія «Карт» підтримує всі пристрої на iOS та Android, які працюють з технологіями доповненої реальності.

Функціональність пошуку закладів розширена: з’явилися рекомендації на основі призначених для користувача переваг, список популярних страв в меню і можливість забронювати столик прямо через «Карти».

Останнє нововведення – нова «Хронологія». Якщо у смартфоні включено визначення місцеположення, а в записі Google – збір даних про нього, то в «Картах» фіксуються всі пересування користувача. Тепер всі відвідані місця можна відсортувати за категоріями, скласти власний список точок і поділитися ним з іншими.

Нові функції з’являться на смартфонах iOS і Android в найближчі тижні.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Instagram вводить вікові обмеження для нових користувачів

Опубліковано

Instagram вніс зміни в умови використання платформи. Для реєстрації облікового запису в більшості країн користувачеві повинно бути не менше 13 років. 

Представники Instagram пояснюють дану міру вдатись до таких заходів прагненням зробити платформу більш безпечною для дітей, захистивши їх від небажаного контенту. Зазначений вік не буде відображатись  на сторінці користувача і необхідний лише для проходження процесу реєстрації.

Також, уточнюється, що якщо користувач створює новий профіль шляхом авторизації через Facebook, його вік буде визначатися автоматично на основі інформації з соцмережі. 

Крім вікових обмежень, Instagram вводить налаштування приватності для особистих повідомлень. З’явилася можливість приймати особисті повідомлення і запрошення в групові чати тільки від тих, на кого користувач підписаний сам. Відповідні налаштування з’являться в мобільних додатках сервісу.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Telegram X оновився з новими анімаціями й емодзі

Опубліковано

Додаток Telegram X для Android оновився до стабільної версії 0.22.2.1239. Список нововведень не рясніє важливими нововведеннями, але розробник пообіцяв, що «багато нових функцій заготовлені для наступного оновлення».

  • Трирядкове відображення бесід у списку чатів. Налаштовується у «Налаштування»> «Теми і чати»> «Список чатів»
  • Відображення іконок, прикріплених до останнього допису медіа в превью чатів
  • Нові емодзі
  • Нова анімація відкриття профілю і довгих назв чатів
  • Повторна відправка недоставлених повідомлень
  • Відображення декількох пересланих повідомлень і альбомів в одному повідомленні
  • Виправлення помилок та інші незначні поліпшення

Завантажити Telegram X для Android 0.22.2.1239 можна з Google Play або APKMirror.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Google вбудувала месенджер у сервіс «Фото»

Опубліковано

Google анонсувала новий спосіб для шерингу фотографій і відео з «Google Фото». У додаток сервісу буде вбудований повноцінний месенджер.

При натисканні на кнопку «Поділитися» на будь-якій фотографії або відео, у верхньому рядку меню можна вибрати контакт або групу контактів, яким слід відправити обраний контент. Співрозмовники тут же зможуть відповісти текстовим повідомленням і зберегти отримане у свою галерею.

Функція почне поширюватися серед користувачів додатків «Google Фото» для iOS і Android, а також веб-версії сервісу, з наступного тижня.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.