Connect with us

Інтернет

Facebook тестує платну підписку на відео

Опубліковано

Соціальна мережа Facebook тестує нову модель поширення відео – за передплатою на платформі Facebook Watch. Вона була створена для підтримки видавців.

Платформа вже оголосила про спільний проект з гумористичним сайтом CollegeHumor. 

Після оформлення підписки на відео через Facebook перегляд контенту та спілкування можна поєднувати з іншими фанатами шоу в Watch Party. У рамках тесту можна отримати безкоштовну пробну версію сервісу, а потім оформити підписку за $ 4,99 на місяць.

Представники соцмережі відзначили, що не мають наміру робити весь контент Facebook Watch платним. Багато шоу, як і раніше будуть доступні для безкоштовного перегляду, але з вбудованою рекламою. 

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Instagram вводить вікові обмеження для нових користувачів

Опубліковано

Instagram вніс зміни в умови використання платформи. Для реєстрації облікового запису в більшості країн користувачеві повинно бути не менше 13 років. 

Представники Instagram пояснюють дану міру вдатись до таких заходів прагненням зробити платформу більш безпечною для дітей, захистивши їх від небажаного контенту. Зазначений вік не буде відображатись  на сторінці користувача і необхідний лише для проходження процесу реєстрації.

Також, уточнюється, що якщо користувач створює новий профіль шляхом авторизації через Facebook, його вік буде визначатися автоматично на основі інформації з соцмережі. 

Крім вікових обмежень, Instagram вводить налаштування приватності для особистих повідомлень. З’явилася можливість приймати особисті повідомлення і запрошення в групові чати тільки від тих, на кого користувач підписаний сам. Відповідні налаштування з’являться в мобільних додатках сервісу.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Telegram X оновився з новими анімаціями й емодзі

Опубліковано

Додаток Telegram X для Android оновився до стабільної версії 0.22.2.1239. Список нововведень не рясніє важливими нововведеннями, але розробник пообіцяв, що «багато нових функцій заготовлені для наступного оновлення».

  • Трирядкове відображення бесід у списку чатів. Налаштовується у «Налаштування»> «Теми і чати»> «Список чатів»
  • Відображення іконок, прикріплених до останнього допису медіа в превью чатів
  • Нові емодзі
  • Нова анімація відкриття профілю і довгих назв чатів
  • Повторна відправка недоставлених повідомлень
  • Відображення декількох пересланих повідомлень і альбомів в одному повідомленні
  • Виправлення помилок та інші незначні поліпшення

Завантажити Telegram X для Android 0.22.2.1239 можна з Google Play або APKMirror.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Google вбудувала месенджер у сервіс «Фото»

Опубліковано

Google анонсувала новий спосіб для шерингу фотографій і відео з «Google Фото». У додаток сервісу буде вбудований повноцінний месенджер.

При натисканні на кнопку «Поділитися» на будь-якій фотографії або відео, у верхньому рядку меню можна вибрати контакт або групу контактів, яким слід відправити обраний контент. Співрозмовники тут же зможуть відповісти текстовим повідомленням і зберегти отримане у свою галерею.

Функція почне поширюватися серед користувачів додатків «Google Фото» для iOS і Android, а також веб-версії сервісу, з наступного тижня.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.