Connect with us

Інтернет

Google запустила нового «вбивцю» WhatsApp

Опубліковано

Уже двічі за останні п’ять років корпорація Google намагалася зробити свій фірмовий мессенджер найпопулярнішим у світі, щоб він міг обійти навіть WhatsApp. Проте, дві подібних спроби провалилися з різних причин. Якщо якась інша компанія вже давно б здалася, то «пошуковий гігант» і не думає відступати. Він вчиться на своїх помилках, щоб потім їх уже не допускати. Керівництво цієї американської корпорації розуміє, що абсолютно новий сервіс можна швидко зробити популярним, тому, було вирішено піти на невелику хитрість, яка полягає у використанні поширеності платформи Android.

На даний момент більш ніж 3/4 від загального числа смартфонів у світі працюють на базі цієї операційної системи, і саме тому для створення нового месенджера було вирішено використовувати її. Зараз для «зеленого робота» існує додаток під назвою Android Messages, а призначений він для роботи з SMS і MMS. Це програмне забезпечення прямо «з коробки» за замовчуванням вбудовано в безліч різних моделей телефонів. У зв’язку з цим на базі такого Google і вирішила запустити свій фірмовий новий сервіс для спілкування, який стане «вбивцею» WhatsApp.

За рахунок цього використовувати його відразу зможуть кілька мільярдів чоловік, які проживають на Землі. Якщо програмне забезпечення виявиться якісним, а інше робити Google просто не вміє, нова розробка «пошукового гіганта» в момент стане хітом. Для її використання потрібно лише оновити Android Messages через магазин G Play до найновішої версії, а потім, якщо «сімка» вже встановлена ​​у смартфон, все запрацює автоматично. Користувачі зможуть обмінюватися повідомленнями, пересилати файли, здійснювати голосові дзвінки і навіть дзвонити по відеозв’язку.

Функціональні можливості месенджера компанії Google будуть постійно розширюватися, що дозволить робити його все кращим і кращим з кожним місяцем. Американська корпорація вірить в те, що її нова розробка виявиться максимально затребуваною, а в довгостроковій перспективі вона так і зовсім зможе замінити собою існуючий в даний час сервіс під назвою WhatsApp. Немає ніяких причин сумніватися в тому, що все вийде, адже, новий Android Messages отримає навіть підтримку протоколу RCS, що дозволяє обмінюватися повідомленнями через мережу оператора без інтернету, причому безкоштовно.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Instagram вводить вікові обмеження для нових користувачів

Опубліковано

Instagram вніс зміни в умови використання платформи. Для реєстрації облікового запису в більшості країн користувачеві повинно бути не менше 13 років. 

Представники Instagram пояснюють дану міру вдатись до таких заходів прагненням зробити платформу більш безпечною для дітей, захистивши їх від небажаного контенту. Зазначений вік не буде відображатись  на сторінці користувача і необхідний лише для проходження процесу реєстрації.

Також, уточнюється, що якщо користувач створює новий профіль шляхом авторизації через Facebook, його вік буде визначатися автоматично на основі інформації з соцмережі. 

Крім вікових обмежень, Instagram вводить налаштування приватності для особистих повідомлень. З’явилася можливість приймати особисті повідомлення і запрошення в групові чати тільки від тих, на кого користувач підписаний сам. Відповідні налаштування з’являться в мобільних додатках сервісу.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Telegram X оновився з новими анімаціями й емодзі

Опубліковано

Додаток Telegram X для Android оновився до стабільної версії 0.22.2.1239. Список нововведень не рясніє важливими нововведеннями, але розробник пообіцяв, що «багато нових функцій заготовлені для наступного оновлення».

  • Трирядкове відображення бесід у списку чатів. Налаштовується у «Налаштування»> «Теми і чати»> «Список чатів»
  • Відображення іконок, прикріплених до останнього допису медіа в превью чатів
  • Нові емодзі
  • Нова анімація відкриття профілю і довгих назв чатів
  • Повторна відправка недоставлених повідомлень
  • Відображення декількох пересланих повідомлень і альбомів в одному повідомленні
  • Виправлення помилок та інші незначні поліпшення

Завантажити Telegram X для Android 0.22.2.1239 можна з Google Play або APKMirror.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Google вбудувала месенджер у сервіс «Фото»

Опубліковано

Google анонсувала новий спосіб для шерингу фотографій і відео з «Google Фото». У додаток сервісу буде вбудований повноцінний месенджер.

При натисканні на кнопку «Поділитися» на будь-якій фотографії або відео, у верхньому рядку меню можна вибрати контакт або групу контактів, яким слід відправити обраний контент. Співрозмовники тут же зможуть відповісти текстовим повідомленням і зберегти отримане у свою галерею.

Функція почне поширюватися серед користувачів додатків «Google Фото» для iOS і Android, а також веб-версії сервісу, з наступного тижня.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.