Connect with us

Інтернет

Нова Windows 10 працює зі швидкістю світла

Опубліковано

Від швидкодії будь-якого електронного пристрою безпосередньо залежить, скільки завдань з його допомогою стане можливим виконати за той чи інший період часу, хоча багато що, звичайно, залежить від продуктивності людини, яка їх  використовує. На даний момент найбільш поширеною операційною системою для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків є Windows 10, а випустили її ще чотири роки тому, протягом яких для неї регулярно випускали оновлення. За допомогою цього Microsoft прагнула робити дану ОС кращою в усіх відношеннях, однак, домогтися цього повністю так і не вдалося.

До цих пір багато користувачів найрізноманітнішої електроніки, на яку встановлена ​​десята «вінда», стикаються з тим, що операційна система працює нестабільно. Це може виражатися її підторможеністю, або ж у чомусь ще, аж до зависань і самовільного перезавантаження. Протягом багатьох років Microsoft намагалася всіляко ігнорувати подібні неполадки, але схоже, що навіть її керівництву це набридло, у зв’язку з чим воно вирішило змусити розробників випустити велике оновлення для Windows 10, яке підвищить швидкість роботи всієї ОС так сильно, як це можливо, а разом з тим і загальну стабільність.

Компанія Microsoft повідомила про те, що апдейт 19H2 стане останнім великим для Windows 10, а його реліз очікується в першій половині 2020 року. Це оновлення, як повідомляється, виявиться цілком і повністю направлено на виправлення давніх проблем і недоліків операційної системи, а ще воно матиме швидкість світла, тобто, максимально сильно, підвищити швидкість роботи всієї операційної системи. Це, поза будь-якими сумнівами, сильно порадує користувачів, адже, апдейт виявиться ще і повною мірою безкоштовним, для всіх тих, хто використовує ліцензійну версію цієї ОС.

Очікується, що учасники програми раннього доступу Windows Insider отримають можливість встановити нову збірку операційної системи вже через кілька місяців, імовірно, в кінці вересня або на початку жовтня. Залишається вірити в те, що обіцянки Microsoft зробити з Windows 10 кращу на ринку операційну систему – це не порожні слова, а реальний факт. Швидше за все, прийдешній апдейт принесе разом з собою щось нове ще, але про це поки що нічого точно невідомо. Достовірно відомо лише те, що оновлення 19H2 стане останнім великим в історії десятої «вінди».

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Уразливість в iOS 13 дозволяє переглядати контакти iPhone на заблокованому екрані

Опубліковано

Незважаючи на те, що реліз iOS 13 відбудеться на наступному тижні, в ній вже була знайдена серйозна уразливість, яка дозволяє обійти блокування смартфона і отримати доступ до всіх контактів iPhone. Експлойт виявив користувач Хосе Родрігез в передрелізній версії iOS 13 Gold Master (GM).

З екрану блокування можна запустити виклик FaceTime, а потім через голосового помічника Siri та функцію VoiceOver активувати доступ до контактів. Звідти можна переглянути адреси електронної пошти та інші дані користувачів у телефонній книзі.

Однак, повністю розблокувати iPhone таким способом не вийде. Схожа вразливість була знайдена Родрігезом і в iOS 12.1.

Знайшов вразливість повідомив, що її усунуть вже в наступній версії iOS з індексом 13.1, реліз якої відбудеться 30 вересня.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ця програма дозволять встановити розклад для темної теми в Android 10

Опубліковано

Додаток Automatic Dark Theme for Android 10 дозволяє налаштувати автоматичне перемикання темного і світлого оформлень інтерфейсу Android 10 в залежності від поточного часу.

У налаштуваннях можна вибрати час, в який додаток буде перемикати оформлення на світле і на темне. Додаткова опція – зміна теми тільки поки смартфон заблокований, щоб раптово не починати перезавантаження інтерфейсу під час роботи з пристроєм.

Для установки Automatic Dark Theme for Android 10 буде потрібно комп’ютер і пакет ADB (Android Debug Bridge) на ньому. Після підключення смартфона з Android 10 на борту до комп’ютера, потрібно відкрити на останньому командний рядок в тій папці, де розпакований ADB.

У командному рядку потрібно ввести цю команду:

adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Для macOS Terminal команда інша:

./adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Використання ADB не впливає на гарантію смартфона, але використання інструменту тільки на страх і ризик користувача.

Додаток доступний безкоштовно в Google Play.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Netflix випадково розкрив дату виходу серіалу «Відьмак»

Опубліковано

Голландський підрозділ стрімінгового сервісу Netflix мимоволі поділився датою виходу майбутнього серіалу «Відьмак».

У своєму Twitter-акаунті представники компанії виклали пост з інформацією про те, скільки ночей шанувальникам залишилося провести до релізу того чи іншого серіалу. У списку «засвітилася» і довгоочікувана картина про Геральт.

За інформацією з повідомлення, вихід відбудеться через 97 ночей, що за поточним календарем відповідає 17 грудня 2019 року. Це підтверджує деякі попередні витоки. Зараз твіт видалений.

Раніше нібито один з продюсерів Netflix також поділився датою виходу «Відьмака». Однак, інформація виявилася фейком, а в стані компанії така людина не значилась. Його аккаунт вже заблокований.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.