Connect with us

Інтернет

Нова Windows 10 працює зі швидкістю світла

Опубліковано

Від швидкодії будь-якого електронного пристрою безпосередньо залежить, скільки завдань з його допомогою стане можливим виконати за той чи інший період часу, хоча багато що, звичайно, залежить від продуктивності людини, яка їх  використовує. На даний момент найбільш поширеною операційною системою для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків є Windows 10, а випустили її ще чотири роки тому, протягом яких для неї регулярно випускали оновлення. За допомогою цього Microsoft прагнула робити дану ОС кращою в усіх відношеннях, однак, домогтися цього повністю так і не вдалося.

До цих пір багато користувачів найрізноманітнішої електроніки, на яку встановлена ​​десята «вінда», стикаються з тим, що операційна система працює нестабільно. Це може виражатися її підторможеністю, або ж у чомусь ще, аж до зависань і самовільного перезавантаження. Протягом багатьох років Microsoft намагалася всіляко ігнорувати подібні неполадки, але схоже, що навіть її керівництву це набридло, у зв’язку з чим воно вирішило змусити розробників випустити велике оновлення для Windows 10, яке підвищить швидкість роботи всієї ОС так сильно, як це можливо, а разом з тим і загальну стабільність.

Компанія Microsoft повідомила про те, що апдейт 19H2 стане останнім великим для Windows 10, а його реліз очікується в першій половині 2020 року. Це оновлення, як повідомляється, виявиться цілком і повністю направлено на виправлення давніх проблем і недоліків операційної системи, а ще воно матиме швидкість світла, тобто, максимально сильно, підвищити швидкість роботи всієї операційної системи. Це, поза будь-якими сумнівами, сильно порадує користувачів, адже, апдейт виявиться ще і повною мірою безкоштовним, для всіх тих, хто використовує ліцензійну версію цієї ОС.

Очікується, що учасники програми раннього доступу Windows Insider отримають можливість встановити нову збірку операційної системи вже через кілька місяців, імовірно, в кінці вересня або на початку жовтня. Залишається вірити в те, що обіцянки Microsoft зробити з Windows 10 кращу на ринку операційну систему – це не порожні слова, а реальний факт. Швидше за все, прийдешній апдейт принесе разом з собою щось нове ще, але про це поки що нічого точно невідомо. Достовірно відомо лише те, що оновлення 19H2 стане останнім великим в історії десятої «вінди».

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

OnePlus розробляє власні розумні годинник

Опубліковано

Індійський інсайдер Ішан Агарвал повідомив у своєму Twitter, що компанія OnePlus розробляє розумні годинники власного виробництва.

За інформацією Агарвала, зараз носимий гаджет знаходиться на ранній стадії проектування і розробки, тому анонс годинника відбудеться нескоро, крім того, проект можуть закрити. Інсайдер очікує, що новинка буде працювати на операційній системі Wear OS від Google і вийде на ринок в 2020 році.

На початку листопада автор витоків Tech Auntyji натякнув, що OnePlus працює над фітнес-браслетом. Ніякою детальною інформацією він не поділився.

У 2016 році глава OnePlus Карл Пей опублікував у Twitter начерки дизайну розумних годинників (прикріплені до твіту Агарвала) з підписом «що могло б існувати, але ніколи не буде».

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Apple привернула мільйони користувачів за перші вихідні роботи сервісу TV +

Опубліковано

Відповідно до джерел Hollywood Reporter, Apple вражена результатами перших вихідних роботи стрімінгового сервісу Apple TV +.

Чотири флагманських шоу, доступні на Apple TV + ( «Ранкове шоу», «Для всього людства», «Дікінсон», «Бачити»), побачили мільйони глядачів за перші три дні роботи сервісу. За словами джерел, середній час, проведений на платформі Apple TV +, для кожного глядача перевищив одну годину. Більшість тих, що проглянули першу серію однієї з новинок, повернулися для подальшого перегляду.

Apple продовжила всі чотири новинки на другий сезон. Виробництво вже стартувало, але дати виходу поки не визначені.

Зараз в бібліотеці Apple TV + вісім проектів. Компанія обіцяла поповнювати бібліотеку щомісяця.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Twitter запустить тематичні підписки з 13 листопада

Опубліковано

Сервіс мікроблогів Twitter запустить функцію підписки на цікаві теми з 13 листопада. Про це повідомляє видання The Verge.

Після декількох місяців тестування, яке почалося в серпні, соцмережа готова до офіційного запуску функції «Теми», яка дозволяє відстежувати останні твіти від верифікованих акаунтів на певні теми. Наприклад, можна підписатися на спорт, ігри або технології. Усього в каталозі будуть представлені понад 300 тем.

Компанія вважає, що ця функція допоможе користувачам, так як позбавить їх від необхідності бути підписаними на сотні акаунтів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.