Connect with us

MOBILZONE

Офіційно: WhatsApp і Instagram припиняють існування

Опубліковано

Всьому в світі рано чи пізно приходить кінець, особливо якщо це якісь комерційні проекти, спрямовані на отримання прибутку. Сьогодні, 4 серпня 2019 року, сталося те, чого ніхто не очікував. Так, зокрема, месенджер WhatsApp і фотосервіс Instagram припиняють своє існування, про що офіційно повідомила компанія Facebook, передають американські ЗМІ. Піти на такий крок вона вирішила з метою оптимізації свого бізнесу, а якщо бути точним, то для поліпшення репутації своєї фірми, яка представляє з себе найбільшу і відому в світі соціальну мережу.

Сервіси WhatsApp і Instagram були створені незалежними розробниками багато років тому, а потім компанія Facebook, на зорі їхньої популярності, набула таких за великі суми грошей. Великі інвестиції в їх розвиток привели до того, що в даний час вони є найбільш відомими і популярними в своєму класі. Як стало відомо від офіційного джерела, прийшов час для того, щоб зробити два цих сервісу повністю залежними від американської корпорації, в зв’язку з чим їх чекає повний ребрендинг.

Старі назви, які використовуються зараз, більше ніколи не будуть використовуватися. Компанія збирається додати своє ім’я до назв WhatsApp і Instagram, до чого слід бути готовим усім користувачам. Крім того, користувачам доведеться миритися зі згадуванням приналежності до Facebook в інтерфейсі, а такого навряд чи хтось буде радий. Втім, американська корпорація переконана в тому, що подібним чином вона зможе підвищити свою популярність, а значить і прибуток її відчутно зросте. Навряд чи хтось зараз не знає, що дані сервіси є частиною Facebook, тому такий крок здається досить дивним.

Коли саме трапиться такий глобальний ребрендинг – невідомо, тому що розробники нічого не повідомляють з цього приводу. Швидше за все, такий проведуть вже в першій половині 2020 року, коли Facebook, WhatsApp і Instagram отримають єдину платформу для обміну повідомленнями. Як до подібних нововведень поставляться користувачі – покаже час, але багато подібними змінами, швидше за все, залишаться незадоволені, адже найбільша в світі соцмережа – це оплот «зливу» особистих даних користувачів, величезної кількості реклами і повільної нестабільної роботи зі складним заплутаним інтерфейсом.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.