Connect with us

Софт

Windows XP і Windows 7 знищили навмисно

Опубліковано

Жодний існуючий на ринку електронний пристрій не може працювати без встановленої на нього операційної системи, а одними з найпопулярніших серед таких є Windows XP і Windows 7. Так, ці платформи вже застаріли більш ніж на десять років, однак сотні мільйонів комп’ютерів, ноутбуків, планшетів і моноблоків досі працюють під їх управлінням. Вони заважають десятії «винді» ставати популярнішою, тому американська корпорація Microsoft вирішила їх навмисно «вбити», зробивши так, щоб від їх використання відмовлялися якомога частіше і активніше.

Заради того, щоб зробити десяту «вінду» більш привабливою в очах всіх користувачів, компанія з США вирішила спеціально прибрати з Windows XP і Windows 7 деякі можливості, а разом з тим в черговий раз нагадати всьому світу про те, що ці операційні системи сильно застаріли . У всьому цьому є і комерційна складова, так як Windows 10 є платною, а варто її базова ліцензія цілих $ 200. За більш просунуті під назвами Pro і Enterprise викласти потрібно відчутно більше. За рахунок таких своїх дій американський бренд підвищує свої доходи.

Як стало відомо від офіційного джерела, вже з 31 липня 2019 року на будь-яких електронних пристроях під управлінням десятої «вінди» будуть недоступні інтернет-ігри, тому що сервера таких компанія Microsoft вирішила навмисно вимкнути. За її словами, дані відеоігри вже практично ніхто не використовує, але варто було їй сказати про таке рішення, як в мережі почали з’являтися тисячі коментарів від користувачів Windows XP і Windows 7, які час від часу грають з іншими людьми в стандартні встановлені ігри. Це говорить про те, що всі такі є дуже навіть затребуваними, нехай їм вже і виповнилося понад десять років.

Втім, навіть не дивлячись на негативну реакцію спільноти, компанія Microsoft не збирається відмовлятися від планів щодо відмови від застарілих ОС шляхом їх заміни на більш нову і сучасну. Все це в черговий раз доводить, що американська корпорація готова на все, що завгодно, заради того, щоб ускладнити життя власникам комп’ютерів, планшетів і ноутбуків, що працюють на вже далеко не самих нових платформах. І все це при тому, що свого часу люди платили гроші за Windows XP і Windows 7, тому що дані операційні системи також ніколи не були безкоштовними.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Нова Windows 10 буде працювати в два рази швидше

Опубліковано

В даний час операційна система Windows 10 є найсучаснішою в своїй лінійці, а випустила її компанія Microsoft ще влітку 2015 року. З тих пір минуло чотири роки, за які для десятої «вінди» випустили безліч апдейтів, спрямованих на підвищення її привабливості в очах користувачів. Проте, на жаль, краще від них вона не стала. До сих пір багато власників комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв регулярно стикаються з різними неполадками, які в тій чи іншій мірі заважають виконувати звичні всім дії, на зразок виконання робочих завдань.

Відбувається вся ця ситуація через те, що при випуску оновлень Microsoft в першу чергу сама думає про те, що потрібно запровадити, і лише потім, в найостаннішу чергу, вона дивиться на те, в чому мати потребу користувачі. Відбувається все це навіть не дивлячись на те, що за операційну систему Windows 10 в базовій редакції Home, найдешевшої в своєму класі, просять цілих $ 200. Саме таку суму грошей простий користувач повинен за неї викласти. Очевидно, що за подібну грошову суму програмне забезпечення повинно бути просто ідеальним в усіх відношеннях, однак на ділі нічого такого, звичайно, і близько не відбувається. Регулярно, особливо після свіжих апдейтів, виникають якісь неполадки.

Втім, на щастя, вже незабаром все зміниться, тому що в офіційних технічних документах Microsoft, які потрапили в руки журналістів, було виявлено згадку нової операційної системи для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв, а називається вона Windows 10 Lite. Це програмне забезпечення, як очікується, буде представлено вже в кінці нинішнього року, а потім, після цього, зробити його установку зможуть всі бажаючі, ставши учасниками програми раннього доступу Windows Insider. Що стосується терміну релізу фінальної стабільної версії такої ОС, то вона повинна стати доступна для завантаження абсолютно кожному вже в першій половині 2020 року.

Відомо, що нова Windows 10 Lite краще доступною зараз звичайної «вінди», тому що вона містить не тільки новий спрощений інтерфейс, але ще і масу інших нововведень. Так, наприклад, користувачі можуть розраховувати на скоєно нове меню «Пуск», посилену систему захисту, позбавлення від безлічі зайвих функцій і можливостей, а також, крім цього, на дуже значний простий в швидкості роботи. Такий на старих комп’ютерах, ноутбуках, моноблоках і планшетах може виявитися дворазовим, причому завжди, а не тільки при виконанні якихось окремих завдань. Очікується, що новітня операційна система Microsoft виявиться безкоштовною для всіх тих, у кого є звичайна Windows 10 в ліцензійному купленому вигляді.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Уразливість в iOS 13 дозволяє переглядати контакти iPhone на заблокованому екрані

Опубліковано

Незважаючи на те, що реліз iOS 13 відбудеться на наступному тижні, в ній вже була знайдена серйозна уразливість, яка дозволяє обійти блокування смартфона і отримати доступ до всіх контактів iPhone. Експлойт виявив користувач Хосе Родрігез в передрелізній версії iOS 13 Gold Master (GM).

З екрану блокування можна запустити виклик FaceTime, а потім через голосового помічника Siri та функцію VoiceOver активувати доступ до контактів. Звідти можна переглянути адреси електронної пошти та інші дані користувачів у телефонній книзі.

Однак, повністю розблокувати iPhone таким способом не вийде. Схожа вразливість була знайдена Родрігезом і в iOS 12.1.

Знайшов вразливість повідомив, що її усунуть вже в наступній версії iOS з індексом 13.1, реліз якої відбудеться 30 вересня.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Apple випустила iOS 13.1 beta 3 для розробників

Опубліковано

Одразу ж після закінчення вересневої презентації Apple, компанія почала розсилку третьої бета-версії iOS 13.1 для розробників. Також, випущена збірка GM для iOS 13.

У новій збірці iOS 13.1 для розробників Apple повернула деякі функції, які спочатку були в бета-версіях iOS 13, але були вилучені через збої в роботі. Відновилися такі функції, як Share ETA і Автоматизація в шорткатів. У додатку «Дім» є нові опції значків, а також налаштування повзунків гучності в центрі управління та інші невеликі зміни.

В iOS 13.1 для iPhone 11 і iPhone 11 Pro з’явиться новий інтерфейс AirDrop.

Стало відомо, що iOS 13.1 буде випущена 30 вересня, через кілька тижнів після релізу основної версії.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.