Connect with us

Інтернет

Вийшли iOS 12.4 beta 7 і watchOS 5.3 beta 6

Опубліковано

Apple випустила нові бета-версії iOS 12.4 і watchOS 5.3.

Оновлення виправляють баги і покращують продуктивність. Імовірно, це останні тестові збірки iOS 12.4 і watchOS 5.3.

За чутками, в останніх бетах компанія тестує Apple Card, запуск якої був спочатку запланований на літо цього року.

Очікується, що Apple випустить фінальні версії цих операційних систем до кінця липня.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Google закриє сервіс зі створення додатків App Maker в 2021 році

Опубліковано

Google оголосила про припинення розвитку і подальшого закриття сервісу App Maker ( «Конструктор додатків»). Рішення прийнято через низьку затребуваність продукту.

План завершення роботи Google App Maker:

  • 27 січня 2020 року – активна розробка сервісу припинена
  • 15 квітня 2020 року – відключення можливості створення нових додатків. Редагування вже створених раніше доступне
  • 19 січня 2021 року – відключення існуючих додатків. Зібрані в Cloud SQL дані залишаться без змін

Як альтернативу Google пропонує користуватися AppSheet для автоматизації бізнес-процесів, App Engine для розгортання додатків і Google Forms для збору даних. Через специфічний код користувачі не зможуть перенести свої додатки з App Maker на іншу платформу.

Google App Maker представлений у 2016 році як сервіс для швидкого і зручного створення бізнес-додатків практично без програмування.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft випустить ще одне оновлення Windows 7 після закінчення підтримки

Опубліковано

Microsoft оголосила, що випустить ще одне оновлення для Windows 7 та Windows Server 2008 після закінчення їх офіційної підтримки. Апдейт покликаний усунути баг, допущений в релізі під кодовим номером KB4534310.

Останній на сьогоднішні апдейт KB4534310 випущено 14 січня 2020 року – в останній день підтримки Windows 7 і Windows Server 2008. Якщо встановити режим зображення робочого столу в положення «Розтягнути», воно могло відображатися як чорне.

Терміни випуску оновлення з виправленням помилки не оголошуються, але Microsoft рекомендує тимчасово вибрати будь-який інший доступний режим: «Заповнення», «Замостити», «За розміром» або «По центру».

Microsoft випускає апдейт ОС після завершення її підтримки у винятковому порядку: зазвичай їх продовжують оновлювати тільки платно і корпоративним користувачам в рамках Extended Security Updates.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

XDA Developers протестували аналог AirDrop від Google

Опубліковано

Ресурс XDA Developers поділився інформацією про працездатність технології Nearby Sharing, яку розробляє Google. Користувач під ніком Quinny899 активував Nearby Sharing на Google Pixel 2 XL, потім самі XDA Developers протестували цю функцію.

У відео демонструється бездротова передача файлів між смартфонами Google Pixel 2 XL і Google Pixel 4, що працюють на Android 10. Також, Quinny899 говорив про роботу цієї функції на OnePlus 7T Pro. XDA Developers вважають, що ця технологія призначена для Android-пристроїв з попередньо встановленими Google Play Services.

Для роботи Nearby Sharing необхідні активовані Bluetooth і визначення геолокації. Є два режими: прихований і активний. Якщо у користувача включений перший варіант, то кожен раз перед передачею файлів необхідно вручну активувати видимість для інших пристроїв. Усі отримані елементи зберігаються в папку Nearby Sharing в розділі DCIM.

Автор XDA Developers повідомляє, що передача файлів відбувається швидко, так як використовується WiFi: передача образу формату .img об’ємом 3,5 ГБ зайняла 2 хвилини і 4 секунди.

Samsung готує схожу технологію під назвою Quick Share. XDA також розкрили принцип її роботи. 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.