Connect with us

Софт

Windows 10 стала обов’язковою для всіх

Опубліковано

Ринок операційних систем розвивається досить повільно, тому що зараз на ньому, якщо говорити про популярних платформах, присутні тільки три таких – Linux, macOS і Windows. Ситуація навряд чи зміниться в найближчі роки, в зв’язку з чим більша частина сучасних комп’ютерів, планшетів і ноутбуків в світі працює на базі десятої «вінди», випущена яка була ще в 2015 рік. Вона поширюється і набирає популярність набагато повільніше, ніж планувала компанія Microsoft, в зв’язку з чим американська корпорація вирішила «допомогти» її поширенню, зробивши так, щоб Windows 10 стала обов’язковою для всіх, кому потрібна нова платформа для сучасних електронних пристроїв.

Зараз багато людей використовують операційні системи Windows XP, Windows Vista і Windows 7, які були випущені більше ніж десять років тому. Такі повноцінно працює, нехай за рахунок нових апдейтів їх функціональні можливості трохи скоротили. Втім, таких заходів з боку Microsoft виявилося недостатньо для того, щоб змусити користувачів перейти на Windows 10, в зв’язку з чим американська корпорація прийняла рішення піти на ще один крок, який абсолютно точно негативно позначиться на всіх користувачів її програмного забезпечення, тому що такі назавжди позбудуться можливостей, які раніше завжди були доступні в повній мірі.

Справа в тому, що розробники вирішили спеціально повністю відключити всі сервера онлайн-ігор в застарілих на їх погляд операційних системах. Через це грати в такі по мультиплееру стане просто неможливо. У зв’язку з цим проводити вільний час в такі хіти минулого десятиліття, як «Інтернет-нарди», «Інтернет-шашки», «Інтетнет-піки», «Інтернет-черви», «Інтернет-реверсі» і «MSN Go», стане неможливо будь-яким чином. Всі такі перестануть працювати вже з 31 липня 2019 року, а користувачам будуть радити перейти на Windows 10, щоб грати в дані відеоігри, а також багато інших, доступні в магазині Microsoft Store.

Такий крок абсолютно точно не сподобається багатьом користувачам, адже витрати на підтримку працездатності серверів для даних ігор просто копійчані, тому цілком собі очевидно, що причина такого вчинку зовсім інша – таким чином розробники хочуть примусово перевести всіх користувачів на Windows 10, тобто на нову операційну систему для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків, яка зараз є найсучаснішою з усіх існуючих. Її підтримка буде здійснюватися щонайменше до 2022 року, а потім її можуть додатково продовжити на три роки.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Витік: перші приклади роботи MIUI 12

Опубліковано

На китайському форумі Xiaomi один із розробників опублікував зображення і анімації, що демонструють зовнішній вигляд і принцип роботи оболонки MIUI 12. Оновлення обіцяє відзначитися безліччю змін і нововведень. 

Навігація за допомогою жестів стане максимально схожою на вже реалізовану в чистій версії Android 10. Щоб згорнути програму, необхідно торкнутися тонкої смуги в самому низу екрана. А для перемикання на сусіднє відкрите вікно, потрібно свайпнути по цій смузі в бік. Зміниться дизайн і анімація меню багатозадачності. 

Істотні зміни зазнає інтерфейс фірмового додатка «Камера», розширивши функціональні можливості для користувачів. Крім того, обіцяють доопрацьований темний режим. Він уже впроваджений в MIUI 11, але не завжди працює коректно.

Помітні зміни чекають і розділ з push-повідомленнями. Простір буде організовано в стилі меню багатозадачності MIUI, щоб користувач міг простіше читати повідомлення і бачити більше контенту.

 

Джерело нагадує, що дані приклади не є офіційними і не гарантують того, що виробник не змінить MIUI 12 до моменту релізу. Очікується, що її стабільна версія з’явиться в кінці поточного року. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Прихована настройка в Windows 10 підвищує швидкість роботи ОС в два рази

Опубліковано

З моменту релізу операційної системи Windows 10 в фінальному стабільному вигляді пройшло вже майже п’ять років, так як вона стала доступна ще влітку 2015 року, тобто дуже і дуже давно. З тих самих пір це програмне забезпечення знайшло неймовірно велику популярність по всьому світу, так як зараз воно встановлено на більш ніж 1 млрд електронних пристроїв з різних самих різних цінових категорій, починаючи з недорогих планшетів китайського походження і закінчуючи потужними станціями для створення спецефектів, продуктивність яких є рекордно високою. Проте, яким би потужним не було електронний пристрій, воно все одно буде працювати на базі десятої «вінди» не надто швидко, і у цього звичайно ж є причина.

Виною всьому є складна і заплутана платформа в особі десятої «вінди», яка містить в собі вкрай багато недоліків. Користувачі при її використанні постійної регулярно стикаються з різними неполадками, що заважають використовувати електронний пристрій і отримувати від цього процесу саме задоволення, а не купу проблем, на вирішення яких доводиться витрачати свій час, сили і гроші. На радість всіх тих, кому вже набридла низька швидкість роботи, особливо на слабких комп’ютерах і планшетах, тепер цю проблему можна виправити. Справа в тому, що в операційній системі Windows 10 міститься прихована від очей простих користувачів настройка, яка підвищує швидкість роботи ОС в два рази, тобто неймовірно сильно.

 

Розраховувати на такий приріст можна в ряді випадків, а відчуватися він буде при включенні операційної системи, під час запуску додатків, при роботі з будь-якими програмами і в багатьох інших завдань. Щоб підвищити швидкість роботи комп’ютера, ноутбука, планшета, моноблока або якогось іншого пристрою на базі платформи Windows 10 потрібно просто зробити відразу кілька дію, причому встановлювати для цього будь-яке стороннє програмне забезпечення зовсім не потрібно, що, в свою чергу, дозволяє НЕ захаращувати платформу додатковими додатками. Для підвищення швидкості роботи ОС потрібно відкрити меню «Пуск», після чого в графі пошуку ввести «Диспетчер завдань», і провести слідом за цим його запуск.


Цей додаток можна запустити і будь-яким іншим способом – ніякої різниці немає. Коли ця програма запущена потрібно відкрити розділ «Автозавантаження» і уважно такий оглянути. В ідеалі, так повинно бути не більше двох-трьох програм, однак, як показує практика, у деяких їх більше десяти. Всі програми з цього розділу включаються разом з Windows 10 і працюють на постійній основі разом з електронним пристроєм, тим самим сповільнюючи її роботу. Саме тому потрібно відключити абсолютно всі, крім хіба що якихось драйверів. Коли все зроблено, потрібно зберегти зміни і перезавантажити. Уже відразу після цього вдасться відчути неймовірно сильний приріст в швидкості роботи.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Для лінійок флагманів Xiaomi Mi 8 і Mi 9 стала доступна глобальна MIUI 11 на Android 10

Опубліковано

Глобальна стабільна версія MIUI 11 на актуальному Android 10 стала доступна для лінійок смартфонів Xiaomi Mi 8 і Mi 9.

Смартфони, де доступна глобальна версія MIUI 11:

  • Xiaomi Mi 8
  • Xiaomi Mi 8 Pro
  • Xiaomi Mi 8 SE
  • Xiaomi Mi 9 SE
  • Xiaomi Mi 9 Lite

MIUI 11 отримала оновлений дизайн і темний режим. Є новий «живий дисплей» Ambient Display, де можна налаштовувати і вибирати нові варіанти із зображенням годинника і створювати свої власні налаштовувані повідомлення, які з’являються на екрані.  

Крім того, оновили всі рінгтони для будильника і повідомлень – вони динамічні і можуть змінюватися в залежності від часу доби. Також, у глобальній версії MIUI 11 є можливість включити меню додатків.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.