Connect with us

Софт

Прихована настройка в Windows 10 збільшує в два рази швидкість роботи

Опубліковано

Операційну систему Windows 10, існуючу на ринку з 2015 року, явно не можна назвати простою і зрозумілою, причому часто навіть досвідчені користувачі стикаються з якимись труднощами в її роботі, що заважають повноцінно використовувати комп’ютер, планшет, ноутбук або якийсь інший гаджет. Регулярно власники різної електроніки стикаються з неприємними неполадками. Це дуже неприємно, тому що на десяту «вінду» ніколи не можна покластися. Кожне оновлення для неї може привести до того, що щось перестане працювати, а це може порушити весь робочий процес, або ж зіпсувати вихідні, якщо раптом якась відеогра почне подвисать.

Виною всьому є те, що Microsoft не навчила свою фірмову платформу самостійно себе обслуговувати, що регулярно і призводить до виникнення різних неполадок, негативно позначаються на житті мільйонів людей, тому що таким доводиться витрачати сили і час на те, щоб з ними боротися. Втім, в операційній системі Windows 10 існує одна прихована настройка, яка, без перебільшення, збільшує в два рази швидкість роботи, тобто дуже сильно. Принцип її роботи досить простий – вона просто перевіряє цілісність всієї платформи і, якщо раптом будуть виявлені якісь відхилення від норми, вона сама видалить «зламані» файли і відновить оригінальні.

 

Для того, щоб скористатися прихованої від очей простих користувачів налаштуванням, потрібно запустити програму «Командний рядок», після чого ввести команду «sfc / scannow», слідом за чим підтвердити цю дію натисканням клавіші на клавіатурі. Процес діагностики системи, в залежності від продуктивності електронного пристрою, може зайняти від декількох хвилин до декількох годин, тому проводити таку процедуру краще всього тоді, коли комп’ютер не буде необхідний, нехай в процесі такої операції їм і можна продовжувати користуватися повною мірою, але з зниженою продуктивністю через виконання завдань у фоновому режимі.


За підсумками перевірки і відновлення ряду файлів опція сама сповістить про те, що було зроблено. Щоб змусити Windows 10 працювати швидше в два рази, якщо були якісь неполадки, потрібно просто перезавантажити комп’ютер, планшет, ноутбук або інший гаджет, слідом за чим вдасться відчути не тільки значний приріст за частиною швидкодії, але ще і збільшення загальної стабільності. На практиці це означає, що така почне працювати набагато стабільніше, рідше подвіс і забезпечуючи більш кращий користувальницький досвід. Іншими словами, суцільні плюси. Призначені для користувача дані при виконанні такої операції не постраждають.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Плани Nokia з приводу оновлення смартфонів до Android 10

Опубліковано

Менеджер по продукту HMD Global Юхо Сарвікас анонсував у своєму Twitter дати випуску Android 10 для смартфонів під брендом Nokia. Нову версію операційної системи отримають щонайменше 17 пристроїв.

Спочатку оновлення вийде для Nokia 7.1, 8.1 і 9 PureView – вже в четвертому кварталі 2019 року. До кінця першого півріччя 2020 року компанія переведе всі актуальні моделі на свіжий Android 10.

У списку не зазначені деякі моделі, які вийшли найближчим часом після відродження бренду Nokia. Але раніше компанія пообіцяла, що смартфони Nokia 3, 5, 6 і 8 отримають додатковий рік патчів безпеки Android. Випуск мажорних оновлень системи для них припинений.

22 серпня Google оголосила, що відмовляється від «солодких іменувань» версій Android: наступний випуск буде називатися Android 10.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Google відмовилася від десертних іменувань версій Android

Опубліковано

Google оголосив про зміни в бренд Android, які почнуть впроваджуватися починаючи з релізу Android 10. Основні нововведення – логотип і відмова від десертних іменувань версій системи.

У компанії розповіли, що зіткнулися зі складнощами в сприйнятті назв-солодощів в ряді країн світу. Наприклад, зефір (Marshmallow) і пиріг (Pie) означає десерт не в кожному регіоні, а звуків L і R немає в японській мові, що викликало б проблеми при релізі наступних версій Android.

Тому відтепер черговий випуск Android позначається номером. Наступна версія буде називатися Android 10: в її логотипі буква Q складається з цифр 1 і 0.

Новий бренд Android означає для Google інновації та відкритість. Тепер в логотипі використовується чорний фон, так як зі слабким зором користувачам було важко розгледіти зелені іконки на білій підкладці. Шрифт з написом Android став гострішим і чіткішим, а іконка робота змінила забарвлення на темніший зелений, а також трохи змінила розташування антен і очей.

Google презентувала нову фірмову палітру з широким асортименту квітів. Компанія протестувала відтінки разом з виробниками на поєднання з іншими кольорами.

Реліз Android 10 повинен відбутися в поточному кварталі, швидше за все, в кінці серпня-початку вересня.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Apple випустила восьму бета-версію iOS 13 та iPadOS 13 для розробників

Опубліковано

Американська компанія Apple сьогодні випустила восьму бета-версію для власних операційних систем iOS 13, iPadOS 13, а також watchOS 6 і tvOS 13.

Важливі зміни зазнає додаток «Фото». Останнім часом Apple серйозно переглянула підхід до редагування записаних відео, яке стає більш інтуїтивним. Їх можна обробляти прямо в програму «Фотографії», додавати різні фільтри і регулювати колірний баланс.

Для деяких країн доступний режим перегляд вулиць у фірмових «Картах».

Список пристроїв, що підтримують останню бета-версію:

 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
 • iPhone XR
 • iPhone X
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 6s
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone SE
 • iPad Pro 12.9 3rd Gen 
 • iPad Pro 12.9 2nd Gen 
 • iPad Pro 12.9 1st Gen 
 • iPad Pro 9.7
 • iPad Air 3rd Gen
 • iPad Air 2
 • iPad 6th Gen
 • iPad 5th Gen
 • iPad mini 5th Gen
 • iPad mini 4
 • iPod touch 7th generation

Публічна бета-версія системи з’явиться найближчим часом. Версія для розробників може мати деякі збої і недоробки.

У минулому році Apple випустила 11 бета-версій для iOS 12. Це означає, що поточна бета iOS 13 може виявитися далеко не останньою.

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.