Connect with us

Софт

Прихована настройка в Windows 10 збільшує в два рази швидкість роботи

Опубліковано

Операційну систему Windows 10, існуючу на ринку з 2015 року, явно не можна назвати простою і зрозумілою, причому часто навіть досвідчені користувачі стикаються з якимись труднощами в її роботі, що заважають повноцінно використовувати комп’ютер, планшет, ноутбук або якийсь інший гаджет. Регулярно власники різної електроніки стикаються з неприємними неполадками. Це дуже неприємно, тому що на десяту «вінду» ніколи не можна покластися. Кожне оновлення для неї може привести до того, що щось перестане працювати, а це може порушити весь робочий процес, або ж зіпсувати вихідні, якщо раптом якась відеогра почне подвисать.

Виною всьому є те, що Microsoft не навчила свою фірмову платформу самостійно себе обслуговувати, що регулярно і призводить до виникнення різних неполадок, негативно позначаються на житті мільйонів людей, тому що таким доводиться витрачати сили і час на те, щоб з ними боротися. Втім, в операційній системі Windows 10 існує одна прихована настройка, яка, без перебільшення, збільшує в два рази швидкість роботи, тобто дуже сильно. Принцип її роботи досить простий – вона просто перевіряє цілісність всієї платформи і, якщо раптом будуть виявлені якісь відхилення від норми, вона сама видалить «зламані» файли і відновить оригінальні.

 

Для того, щоб скористатися прихованої від очей простих користувачів налаштуванням, потрібно запустити програму «Командний рядок», після чого ввести команду «sfc / scannow», слідом за чим підтвердити цю дію натисканням клавіші на клавіатурі. Процес діагностики системи, в залежності від продуктивності електронного пристрою, може зайняти від декількох хвилин до декількох годин, тому проводити таку процедуру краще всього тоді, коли комп’ютер не буде необхідний, нехай в процесі такої операції їм і можна продовжувати користуватися повною мірою, але з зниженою продуктивністю через виконання завдань у фоновому режимі.


За підсумками перевірки і відновлення ряду файлів опція сама сповістить про те, що було зроблено. Щоб змусити Windows 10 працювати швидше в два рази, якщо були якісь неполадки, потрібно просто перезавантажити комп’ютер, планшет, ноутбук або інший гаджет, слідом за чим вдасться відчути не тільки значний приріст за частиною швидкодії, але ще і збільшення загальної стабільності. На практиці це означає, що така почне працювати набагато стабільніше, рідше подвіс і забезпечуючи більш кращий користувальницький досвід. Іншими словами, суцільні плюси. Призначені для користувача дані при виконанні такої операції не постраждають.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Google закриє сервіс зі створення додатків App Maker в 2021 році

Опубліковано

Google оголосила про припинення розвитку і подальшого закриття сервісу App Maker ( «Конструктор додатків»). Рішення прийнято через низьку затребуваність продукту.

План завершення роботи Google App Maker:

 • 27 січня 2020 року – активна розробка сервісу припинена
 • 15 квітня 2020 року – відключення можливості створення нових додатків. Редагування вже створених раніше доступне
 • 19 січня 2021 року – відключення існуючих додатків. Зібрані в Cloud SQL дані залишаться без змін

Як альтернативу Google пропонує користуватися AppSheet для автоматизації бізнес-процесів, App Engine для розгортання додатків і Google Forms для збору даних. Через специфічний код користувачі не зможуть перенести свої додатки з App Maker на іншу платформу.

Google App Maker представлений у 2016 році як сервіс для швидкого і зручного створення бізнес-додатків практично без програмування.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Які пристрої отримають iOS 14 та iPadOS 14

Опубліковано

У Мережі з’явилася перша інформація про майбутні операційні системи Apple iOS 14 та iPadOS 14. Французький сайт iPhoneSoft.fr опублікував список пристроїв, сумісних з новими ОС Apple.

З чуток, наступна версія iOS буде підтримувати ті ж моделі iPhone, що й iOS 13, в той час, як деякі планшети, які отримали iPadOS 13, залишаться без iPadOS 14.

За даними iPhoneSoft.fr, iOS 14 буде доступна на наступних пристроях:

 • iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max;
 • iPhone XS / XS Max;
 • iPhone XR;
 • iPhone X;
 • iPhone 8/8 Plus;
 • iPhone 7/7 Plus;
 • iPhone 6s / 6s Plus;
 • iPhone SE;
 • iPod touch (7-го покоління).

При цьому, джерело зазначає, що список не є остаточним, оскільки, Apple може відмовитися від випуску оновлень для iPhone SE та iPhone 6s після анонса iPhone 9, який відбудеться у березні.

Видання iPhoneSoft.fr вважає, що iPad Air 2 та iPad mini 4 не отримають iPadOS 14. У список сумісних планшетів увійшли:

 • 12,9-дюймові iPad Pro;
 • 11-дюймовий iPad Pro;
 • 10,5-дюймовий iPad Pro;
 • 9,7-дюймовий iPad Pro;
 • 10,2-дюмовий iPad (7-го покоління);
 • 9,7-дюймовий iPad (6-го покоління);
 • 9,7-дюймовий iPad (5-го покоління);
 • 7,9-дюймовий iPad mini (5-го покоління);
 • 10,5-дюймовий iPad Air (3-го покоління).

Варто відзначити, що на початку 2019 року сайт iPhoneSoft.fr помилився в прогнозах щодо взаємодії між різними пристроями з iOS 13. Тоді видання заявило, що iPhone SE не отримає iOS 13.

Очікується, що Apple представить iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14, watchOS 7 і macOS 10.16 на Всесвітній конференції розробників (WWDC) у червні 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft випустить ще одне оновлення Windows 7 після закінчення підтримки

Опубліковано

Microsoft оголосила, що випустить ще одне оновлення для Windows 7 та Windows Server 2008 після закінчення їх офіційної підтримки. Апдейт покликаний усунути баг, допущений в релізі під кодовим номером KB4534310.

Останній на сьогоднішні апдейт KB4534310 випущено 14 січня 2020 року – в останній день підтримки Windows 7 і Windows Server 2008. Якщо встановити режим зображення робочого столу в положення «Розтягнути», воно могло відображатися як чорне.

Терміни випуску оновлення з виправленням помилки не оголошуються, але Microsoft рекомендує тимчасово вибрати будь-який інший доступний режим: «Заповнення», «Замостити», «За розміром» або «По центру».

Microsoft випускає апдейт ОС після завершення її підтримки у винятковому порядку: зазвичай їх продовжують оновлювати тільки платно і корпоративним користувачам в рамках Extended Security Updates.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.