Connect with us

Софт

Нова операційна система Microsoft повністю затьмарить Windows 10

Опубліковано

В даний час найновішою і сучасною операційною системою на ринку є Windows 10, яку американська корпорація Microsoft випустила ще влітку 2015 року. З тих самих пір пройшло вже досить багато часу, за який ця платформа сильно застаріла, нехай для неї постійно і випускали великі апдейти майже кожні півроку. Втім, цій платформі прийшов кінець, так як її творці розробили нову ОС, яка повністю затьмарить собою десяту «вінду», а станеться це вже в найближчі кілька місяців. Йдеться про нову «легкої» платформі для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і багатьох інших електронних пристроїв, на яких вона зможе працювати без будь-яких складнощів.

У коді останньої збірки Windows 10 було виявлено згадку нової операційної системи, яка має назву Lite OS. Точно невідомо, кодове це найменування або остаточне релізний. Втім, це й не так важливо, тому що таке ніяк не впливає на якість підсумкового продукту. Нова платформа замінить собою Windows 10, тому що вона повноцінно працює з будь-якими додатками, створеними на базі Win32, PWA і UWP. Це робить її максимально універсальною, будучи здатною вирішувати будь-які завдання. Відомо, що в порівнянні з десятої «виндой» нова ОС виявиться значно простіше у використанні, тому що багато можливостей через неї приберуть, а інтерфейс так і зовсім вкрай сильно спростять.

 

Все це позитивно позначиться на досвіді її використання, проте на цьому список доступних нововведень не обмежиться. Справа в тому, що в Lite OS всіх користувачів чекає нове ядро ​​власної розробки Microsoft, за рахунок якого вся операційна система зможе працювати рекордно швидко, а це, безумовно, сильно порадує всіх користувачів, адже чим швидше працює електронний пристрій, тим більше різних завдань з його допомогою можна виконати за той чи інший період часу. Крім того, за рахунок фірмового ядра зросте загальна стабільність, тому що вся ОС зможе краще підлаштовуватися під пристрій, на яке вона встановлена.

З заміни операційної системи Windows 10 приберуть «живі плитки» і багато інших можливостей, що абсолютно точно порадує користувачів, тому що такими особливостями десятої «вінди» зараз навряд чи хтось задоволений. Навпаки, вони сильно заважають, споживаючи при цьому ще значна кількість системних ресурсів, які можна було б витратити на більш важливі цілі і потреби. Відомо, що для всіх користувачів ліцензійної версії існуючої ОС нова виявиться повністю безкоштовно, але лише протягом одного року з моменту релізу в фінальному стабільному вигляді. Її вихід очікується в першій половині 2020 року, але бета-версії стануть доступні вже в кінці нинішнього року.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

LG визнала, що недостатньо оперативно оновлює свої смартфони

Опубліковано

Корейський підрозділ LG Electronics анонсувала старт публічного попереднього тестування прошивок на базі Android 10. У цьому місяці спробувати нову систему зможуть власники LG G8 ThinQ, в наступному – LG V50 ThinQ.

Мова йде про бета-версії для корейського ринку – LG пообіцяла, що до кінця року випустить фінальні збірки. Коли вони досягнуть західних країн і СНД, неясно. Користувачі, які бажають випробувати нову версію системи раніше всіх, можуть скористатися додатком Quick Help.

LG Electronics намагається відновити довіру споживачів через Software Update Center, який запущено у квітні минулого року. Він пропонує оновлення ОС, патчі безпеки і нові версії іншого програмного забезпечення.

У минулому році LG оголосила про тестування Android 9 Pie лише в листопаді. Знадобилося вісім місяців, щоб оновлення досягли американських користувачів.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова ОС від Microsoft зможе знищити Windows 10

Опубліковано

Попит на різного роду програмне забезпечення по всьому світу стрімко зростає, а відбувається це з тієї простої причини, що всі більш широке коло людей використовує різні електронні пристрої, які не можуть працювати без такого. Однією з найпопулярніших операційних систем в світі зараз є Windows 10, встановлена ​​яка за чотири роки перебування на ринку була більш ніж на 900 млн комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і інших електронних пристроїв, яких в даний час на ринку дуже і дуже багато. Втім, багато користувачів будь-яких гаджетів на базі десятої «вінди» не надто сильно задоволені цією платформою, знаходячи в такий безліч найрізноманітніших недоліків, через які вона не дозволяє в повній мірі отримувати задоволення від використання.

Це наявність безліч різних багів, регулярні проблеми зі стабільністю, неполадки після установки оновлень, слабка система захисту, знижується з часом швидкість роботи, складний і заплутаний інтерфейс, не дуже сучасний і однаковий зовнішній вигляд, а також безліч інших аспектів, через які Windows 10 явно не може претендувати на звання кращої операційної системи року. Втім, вже незабаром все зміниться, тому що американська корпорація Microsoft створює нову ОС для комп’ютерів, планшетів та інших електронних пристроїв, яку всі бажаючі зможуть завантажити і встановити. Як саме вона буде називатися поки що невідомо, проте все зводиться до її кодовому найменуванню Lite OS.

Якщо нова операційна система отримає саме таку назву на споживчому ринку, це буде означати смерть всієї лінійки Windows, історія якої налічує вже більш ніж 27 років. Нова платформа, за даними інсайдерів, стане повноцінною заміною для десятої «вінди», тому що вона зможе запускати як універсальні додатки UWP і PWA, так і стандартні Win32, за рахунок чого все старі програми та ігри зможуть на ній в повній мірі працювати без будь -або неполадок. Однією з головних її особливостей є ядро ​​Windows Core, за рахунок якого вона виявиться максимально стабільною, безпечною і швидкою. Користувачі можуть розраховувати навіть на повноцінну нормальну систему установки оновлень, при якій кожен раз перезавантажувати електронний пристрій не буде потрібно.

Само собою, що і це далеко не все, чим зможе приємно порадувати Lite OS. Їй приписують зовсім новий перероблений інтерфейс, який виявиться в рази краще за становище в Windows 10. Він буде простіше і зрозуміліше, а це абсолютно точно порадує всіх користувачів, адже чим простіше розібратися в операційній системі, тим приємніше їй користуватися на постійній основі. Ніяких «живих» плиток в новій платформі не буде, а це ще один плюс в її скарбничку. Очікується, що нову платформу компанія Microsoft представить вже в найближчі місяці, а вийде її фінальна версія, завантажити і встановити яку зможуть всі бажаючі, в наступному 2020 році. За деякими даними, користувачі ліцензійної десятої «вінди» зможуть зробити її завантаження без будь-якої плати, просто безкоштовно оновивши ліцензію.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

На Huawei повернуться сервіси Google

Опубліковано

Представлені на початку вересня Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro вийшли цікавими смартфонами, але відсутність сервісів Google для багатьох користувачів поставило хрест на цих моделях. За даними видання The New York Times, вже незабаром ситуація може змінитися і флагмани все ж отримають сертифікацію Google.

За даними журналістів, адміністрація Дональда Трампа вже планує випустити ліцензії, які дозволять деяким американським компаніям співпрацювати з Huawei. Розмови про це ходили вже давно, але тепер нібито з’явився реальний шанс, що справа зрушиться з мертвої точки.

На думку експертів, видача ліцензій Huawei є важливим кроком у майбутніх торговельних відносинах між США і Китаєм. Раніше генеральний директор зі споживчого бізнесу компанії Річард Ю заявив, що в разі зняття санкцій вони готові протягом однієї ночі випустити оновлення на Mate 30 і Mate 30 Pro з сервісами та додатками Google.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.