Connect with us

Бізнес

США дозволили компаніям вести бізнес з Huawei

Опубліковано

Адміністрація президента США Дональда Трампа пом’якшила обмеження на співпрацю американського бізнесу з китайською компанією Huawei. Про це пише авторитетне видання Financial Times з посиланням на свої джерела з Білого дому.

Глава міністерства торгівлі США Уілбур Росс заявив, що заборона на продаж американськими компаніями свого телекомунікаційного обладнання китайському виробникові буде застосовуватися лише в тому випадку, коли це загрожує національній безпеці.  

Для реалізації директиви президента, про яку було оголошено на саміті G20 в Осаці два тижні тому, міністерство торгівлі видасть ліцензії на продаж тієї продукції, яка не загрожує національній безпеці США.

Два тижні тому президент США повідомив, що Вашингтон і Пекін уклали перемир’я після зустрічі з головою КНР Сі Цзіньпіном на саміті G20 в Осаці. Однак, Huawei все ще залишається в чорному списку: для ведення бізнесу з ним американським компаніям потрібно буде отримувати ліцензію. 

Яким буде термін видачі ліцензій, Росс не уточнив. Пом’якшення обмежень буде діяти «протягом обмеженого періоду часу». Імовірно, США можуть знову посилити своє ставлення до Huawei, якщо в переговорах з Китаєм не буде прогресу.

У травні цього року президент Трамп оголосив, що американські компанії повинні ліцензувати експортні поставки для продажу своєї продукції Huawei. Тоді Міністерство торгівлі США додало китайську корпорацію в «чорний список», після чого з неї неодноразово призупиняли відносини GoogleMicrosoft і багато інших. 

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.