Connect with us

Софт

Нова Windows 10 встановила рекорд по швидкості роботи

Опубліковано

Найбільш відомою операційною системою в світі зараз є Windows 10, яка була випущена ще в 2015 року, коли всі користувачі отримали доступ до її фінальної стабільної версії. З тих самих пір для десятої «вінди» встигли випустити цілих шість великих оновлень, а сьоме вже зовсім поруч. Сьогодні, 7 липня 2019 року, стало відомо про те, що дана платформа вже незабаром встановить рекорд по швидкості роботи, тому що оновлення 19H2 виявиться повністю присвячено підвищенню загальної продуктивності всієї ОС. За рахунок цього підвищиться швидкодія, а стабільність в рази зросте.

Компанія Microsoft нарешті визнала, що за останні роки вона перетворила Windows 10 в щось жахливе в усіх відношеннях, так як в даний час дана операційна система сильно глючить, а особливо помітно це стає після установки великих оновлень, які в тій чи іншій ступеня ушкоджують різні файли, в зв’язку з чим користувачі регулярно стикаються з якимись неполадками. Саме тому в сьомому великому оновленні для десятої «вінди», яке вийде з номером збірки 19H2, американська корпорація вирішила зробити ставку на вирішення всіх цих проблем.

Такі виникли звичайно ж через розробників, які створюють недостатньо якісне ПЗ, створюючи лише загальну видимість того, що з плином часу вся операційна система стає краще, однак на ділі нічого такого, звичайно, не відбувається. У збірці 19H2, за словами Microsoft, основна увага була вирішено приділити підвищенню продуктивності, зниження числа фонових процесів і вирішення проблем, через які спостерігаються великі неполадки зі стабільністю. При цьому наголошується, що нова збірка даної ОС встановить рекорд по швидкості роботи серед всіх інших, випущених до цього самого моменту.

Очікується, що оновлення 19H2 вийде вже восени нинішнього року, тобто чекати цієї події дуже довго не доведеться, а це гарантовано сильно порадує всіх користувачів, адже багатьом вже набридло постійно стикатися з різними проблемами в Windows 10, що виникають іноді з будь-якого дріб’язкового приводу. Залишається вірити, що нова збірка десятої «вінди» дійсно виявиться краще будь-яких інших, які випустила Microsoft, тому що це остання надія власників комп’ютерів, планшетів і ноутбуків на те, що користуватися всіма цими електронними пристроями нарешті стане можливим без будь-яких складнощів .

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Google закриє сервіс зі створення додатків App Maker в 2021 році

Опубліковано

Google оголосила про припинення розвитку і подальшого закриття сервісу App Maker ( «Конструктор додатків»). Рішення прийнято через низьку затребуваність продукту.

План завершення роботи Google App Maker:

 • 27 січня 2020 року – активна розробка сервісу припинена
 • 15 квітня 2020 року – відключення можливості створення нових додатків. Редагування вже створених раніше доступне
 • 19 січня 2021 року – відключення існуючих додатків. Зібрані в Cloud SQL дані залишаться без змін

Як альтернативу Google пропонує користуватися AppSheet для автоматизації бізнес-процесів, App Engine для розгортання додатків і Google Forms для збору даних. Через специфічний код користувачі не зможуть перенести свої додатки з App Maker на іншу платформу.

Google App Maker представлений у 2016 році як сервіс для швидкого і зручного створення бізнес-додатків практично без програмування.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Які пристрої отримають iOS 14 та iPadOS 14

Опубліковано

У Мережі з’явилася перша інформація про майбутні операційні системи Apple iOS 14 та iPadOS 14. Французький сайт iPhoneSoft.fr опублікував список пристроїв, сумісних з новими ОС Apple.

З чуток, наступна версія iOS буде підтримувати ті ж моделі iPhone, що й iOS 13, в той час, як деякі планшети, які отримали iPadOS 13, залишаться без iPadOS 14.

За даними iPhoneSoft.fr, iOS 14 буде доступна на наступних пристроях:

 • iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max;
 • iPhone XS / XS Max;
 • iPhone XR;
 • iPhone X;
 • iPhone 8/8 Plus;
 • iPhone 7/7 Plus;
 • iPhone 6s / 6s Plus;
 • iPhone SE;
 • iPod touch (7-го покоління).

При цьому, джерело зазначає, що список не є остаточним, оскільки, Apple може відмовитися від випуску оновлень для iPhone SE та iPhone 6s після анонса iPhone 9, який відбудеться у березні.

Видання iPhoneSoft.fr вважає, що iPad Air 2 та iPad mini 4 не отримають iPadOS 14. У список сумісних планшетів увійшли:

 • 12,9-дюймові iPad Pro;
 • 11-дюймовий iPad Pro;
 • 10,5-дюймовий iPad Pro;
 • 9,7-дюймовий iPad Pro;
 • 10,2-дюмовий iPad (7-го покоління);
 • 9,7-дюймовий iPad (6-го покоління);
 • 9,7-дюймовий iPad (5-го покоління);
 • 7,9-дюймовий iPad mini (5-го покоління);
 • 10,5-дюймовий iPad Air (3-го покоління).

Варто відзначити, що на початку 2019 року сайт iPhoneSoft.fr помилився в прогнозах щодо взаємодії між різними пристроями з iOS 13. Тоді видання заявило, що iPhone SE не отримає iOS 13.

Очікується, що Apple представить iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14, watchOS 7 і macOS 10.16 на Всесвітній конференції розробників (WWDC) у червні 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft випустить ще одне оновлення Windows 7 після закінчення підтримки

Опубліковано

Microsoft оголосила, що випустить ще одне оновлення для Windows 7 та Windows Server 2008 після закінчення їх офіційної підтримки. Апдейт покликаний усунути баг, допущений в релізі під кодовим номером KB4534310.

Останній на сьогоднішні апдейт KB4534310 випущено 14 січня 2020 року – в останній день підтримки Windows 7 і Windows Server 2008. Якщо встановити режим зображення робочого столу в положення «Розтягнути», воно могло відображатися як чорне.

Терміни випуску оновлення з виправленням помилки не оголошуються, але Microsoft рекомендує тимчасово вибрати будь-який інший доступний режим: «Заповнення», «Замостити», «За розміром» або «По центру».

Microsoft випускає апдейт ОС після завершення її підтримки у винятковому порядку: зазвичай їх продовжують оновлювати тільки платно і корпоративним користувачам в рамках Extended Security Updates.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.