Connect with us

Софт

Прихована настройка в Windows 10 підвищує швидкість включення і роботи в два рази

Опубліковано

Операційні система для комп’ютерів, якщо говорити про дійсно популярні платфори, можна перерахувати по пальцях – це Windows 10, Linux Ubuntu і macOS Catalina. В силу загадкових причин більшість людей використовує першу платформу з даного списку, тим самим прирікаючи себе на вічні страждання. Виникають вони через те, що десята «вінда» є генератором різних проблем, що виникають на постійній основі, особливо після установки великих апдейтів. Через це власникам комп’ютерів, планшетів і ноутбуків доводиться знову і знову віддавати гроші за ремонт, або ж витрачати свій власний час на рішення різних неполадок.

З плином часу Windows 10 починає працювати все гірше і гірше, а відбувається це через те, що її продуктивність постійно знижується. Виною всьому є не тільки дії співробітників Microsoft, але і ще і недобросовісні розробники, які випускають далеко не повністю готове ПО. Таке без будь-якого попиту забиває реєстр, селиться в автозавантаження і постійно працює у фоновому режимі. Якщо для досвідченого користувачам позбутися від такого додатка не складає ніяких труднощів, то новачок в світі комп’ютерів навряд чи навіть подумає про те, навіщо йому це взагалі робити. Багато хто навіть думають, що комп’ютер просто «постарів», як би смішно це не звучало.

Втім, звичайно, насправді з протягом часу електронний пристрій не може працювати гірше, якщо хіба що тільки в його ПО не закладені спеціальні алгоритми, які знижують швидкодію. Як стало відомо, в операційній системі Windows 10 існує прихована настройка, а її використання призводить до того, що дуже відчутно підвищується швидкість включення всього пристрою, а також, крім того, швидкість роботи. Як відомо, чим швидше працює комп’ютер, планшет, ноутбук, моноблок або якийсь інший гаджет, тим більше різних завдань з його допомогою можна виконати за колишній інтервал часу.


Одна з головних причин, чому з плином часу «вінда» починає працювати набагато гірше, полягає в його засміченні різним ПО, яке встановлює власник електронного пристрою. Щоб повернути все назад потрібно просто відкрити меню «Пуск», після чого в рядку пошуку ввести «Диспетчер завдань» і запустити цю програму. Програмний продукт потрібно відкрити розділ «Автозавантаження», а потім видалити звідти будь-які програми, крім драйверів і якихось інших, які необхідні на постійній основі. В ідеалі, включені повинні бути не більше трьох додатків. Всі зміни вступлять в силу після перезавантаження, тому що відразу після неї вдасться відчути значний приріст в швидкості включення і загальному швидкодії.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Huawei випустила нову прошивку EMUI для смартфонів, і вона сильно підвищує швидкість роботи

Опубліковано

Китайська корпорація Huawei продовжує намагатися робити все можливе заради того, щоб її фірмова операційна система для мобільних пристроїв була якомога більш просунутою в усіх відношеннях, а для цього в неї додають різні нові функції і можливості, а старі значно покращують. Сьогодні, 20 липня 2019 року, розробники вирішили випустити нову прошивку EMUI для ряду телефонів, а містить вона в собі відразу дві важливі переваги, через які її зовсім точно варто встановити. Новітнє програмне забезпечення, поза будь-якими сумнівами, здатне значно поліпшити користувальницький досвід до максимуму.

Одним з головних нововведень випущеної лічені години назад нової прошивки EMUI 9.1 стала файлова система EROFS, яку китайська корпорація Huawei розробила спеціально для мобільних пристроїв і своєї фірмової флеш-пам’яті. Така забезпечує приріст в швидкості читання і запису до 20%, в порівнянні зі звичними всім системами. На практиці це означає, що будь-які завдання, пов’язані із записом і читанням інформації на накопичувачі, почнуть здійснюватися відчутно швидше, ніж раніше. Крім нової файлової системи, яка абсолютно точно припаде до смаку всім користувачам, в новому ПЗ присутній ще одне нововведення.

Свіжа збірка EMUI 9.1 для смартфонів Huawei і Honor володіє фірмовим компілятором Ark, а він, у свою чергу, значно підвищує швидкість роботи додатків для мобільних пристроїв і планшетних комп’ютерів, що працюють на базі Android. Розробники обіцяють, що плавність роботи інтерфейсу підвищується на 24%, швидкість відгуку зростає на 44%, а сторонні додатки після перекомпіляції здатні працювати швидше на цілих 60%, тобто дуже і дуже сильно. Один із секретів нового компілятора полягає в файлової системі EROFS, тому що тільки при її наявності він здатний працювати

Нова прошивка вийшла для смартфона Honor Play, а вже незабаром її повинні отримати і багато інших моделей мобільних пристроїв від китайської корпорації Huawei, що, поза будь-якими сумнівами, абсолютно точно позитивно позначиться на досвіді їх використання. Новітнє програмне забезпечення дуже значно підвищує швидкість роботи, і помітити цю різницю стане можливим на власні очі без будь-яких ігор і синтетичних тестів. Саме тому краще всього якомога швидше провести установку нової прошивки.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Таємна настройка в Windows 10 підвищує швидкість роботи в два рази

Опубліковано

Якщо іде мова про операційну систему Windows 10, то вона, на превеликий для всіх жаль, не може похвалитися дійсно високим рівнем стабільності, а як наслідок, надійність даного ПЗ знаходиться на вкрай низькому рівні. У будь-який момент часу комп’ютер на базі такого може почати гальмувати, глючити або просто навіть подвисать на кілька секунд. Звичайно, далеко не завжди у всіх таких бідах винна десята «вінда», але саме з неї, як правило, починаються всі проблеми. Виною всьому є те, що компанія Microsoft не має уделала в цій платформі уваги тому, про що її просили прості користувачі.

Сьогодні, 19 липня 2019 року, стало відомо про те, що в операційній системі Windows 10 існує таємна прихована настройка, яка підвищує швидкість роботи в два рази, а можливо і сильніше. Вона називається «Перевірка системних файлів», роблячи саме те, про що говорить її найменування. Вся справа в тому, що через безліч різних оновлень дуже давно десята «вінда» стає все гірше і гірше з кожним днем, а провиною всьому є те, що якісь системні файли можуть пошкоджуватися повністю або частково, що і призводить до зниження загального швидкодії всього електронного пристрою.

Для того, щоб повністю вирішити дану проблему, компанія Microsoft додала в десяту «вінду» спеціальну функцію, яка дозволяє провести діагностику стану всієї операційної системи. Для того, щоб скористатися такою можливістю, потрібно запустити додаток «Командний рядок», а потім, після цього, ввести команду sfc / scannow. Після цього почнеться процес тестування, а здійснюватися він може протягом декількох хвилин, або ж годин. Все залежить від швидкості накопичувача і, крім того, безлічі інших чинників, аж до продуктивності процесора.

Якщо в роботі комп’ютера, планшета або ноутбука на базі Windows 10 щось відбувається не так, як повинно, слід скористатися такою новою налаштуванням, щоб переконатися в цілісності всієї операційної системи. Якщо з цим будуть якісь проблеми, користувачеві прямо через командний рядок запропонують все полагодити. Важливо зауважити, що при будь-якому розкладі особисті дані в рамках ОС не пропадуть. Проводити таку процедуру слід хоча б раз на півроку, щоб бути впевненим в тому, що в роботі десятої «вінди» немає ніяких значних недоліків, через які в якийсь самий невідповідний момент часу вона може перестати працювати.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Apple випустила чергові бета-версії нових ОС

Опубліковано

Розробникам стали доступні четверті бета-версії iOS 13, iPadOS 13, macOS Catalina, tvOS 13 і watchOS 6.

Оновлення macOS Catalina не включає будь-яких серйозних змін, крім поліпшення продуктивності та виправлення багів. 

Нове в четвертій беті iOS 13 і iPadOS 13:

– Зменшився розмір меню для додатків на головному екрані iOS і iPadOS.

– З’явилася опція «Змінити порядок додатків» при тривалому натисканні на додатки в iOS та iPadOS.

– Змінено значок голосових повідомлень.

– Покращено відгук 3D Touch.

– Усунений баг, через який можна було отримати доступ до паролів для сайтів і ПО без Face ID або Touch ID.

Очікується, що публічні бета-версії будуть доступні найближчим часом.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.