Connect with us

Софт

Прихована настройка в Windows 10 підвищує швидкість включення і роботи в два рази

Опубліковано

Операційні система для комп’ютерів, якщо говорити про дійсно популярні платфори, можна перерахувати по пальцях – це Windows 10, Linux Ubuntu і macOS Catalina. В силу загадкових причин більшість людей використовує першу платформу з даного списку, тим самим прирікаючи себе на вічні страждання. Виникають вони через те, що десята «вінда» є генератором різних проблем, що виникають на постійній основі, особливо після установки великих апдейтів. Через це власникам комп’ютерів, планшетів і ноутбуків доводиться знову і знову віддавати гроші за ремонт, або ж витрачати свій власний час на рішення різних неполадок.

З плином часу Windows 10 починає працювати все гірше і гірше, а відбувається це через те, що її продуктивність постійно знижується. Виною всьому є не тільки дії співробітників Microsoft, але і ще і недобросовісні розробники, які випускають далеко не повністю готове ПО. Таке без будь-якого попиту забиває реєстр, селиться в автозавантаження і постійно працює у фоновому режимі. Якщо для досвідченого користувачам позбутися від такого додатка не складає ніяких труднощів, то новачок в світі комп’ютерів навряд чи навіть подумає про те, навіщо йому це взагалі робити. Багато хто навіть думають, що комп’ютер просто «постарів», як би смішно це не звучало.

Втім, звичайно, насправді з протягом часу електронний пристрій не може працювати гірше, якщо хіба що тільки в його ПО не закладені спеціальні алгоритми, які знижують швидкодію. Як стало відомо, в операційній системі Windows 10 існує прихована настройка, а її використання призводить до того, що дуже відчутно підвищується швидкість включення всього пристрою, а також, крім того, швидкість роботи. Як відомо, чим швидше працює комп’ютер, планшет, ноутбук, моноблок або якийсь інший гаджет, тим більше різних завдань з його допомогою можна виконати за колишній інтервал часу.


Одна з головних причин, чому з плином часу «вінда» починає працювати набагато гірше, полягає в його засміченні різним ПО, яке встановлює власник електронного пристрою. Щоб повернути все назад потрібно просто відкрити меню «Пуск», після чого в рядку пошуку ввести «Диспетчер завдань» і запустити цю програму. Програмний продукт потрібно відкрити розділ «Автозавантаження», а потім видалити звідти будь-які програми, крім драйверів і якихось інших, які необхідні на постійній основі. В ідеалі, включені повинні бути не більше трьох додатків. Всі зміни вступлять в силу після перезавантаження, тому що відразу після неї вдасться відчути значний приріст в швидкості включення і загальному швидкодії.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

LG визнала, що недостатньо оперативно оновлює свої смартфони

Опубліковано

Корейський підрозділ LG Electronics анонсувала старт публічного попереднього тестування прошивок на базі Android 10. У цьому місяці спробувати нову систему зможуть власники LG G8 ThinQ, в наступному – LG V50 ThinQ.

Мова йде про бета-версії для корейського ринку – LG пообіцяла, що до кінця року випустить фінальні збірки. Коли вони досягнуть західних країн і СНД, неясно. Користувачі, які бажають випробувати нову версію системи раніше всіх, можуть скористатися додатком Quick Help.

LG Electronics намагається відновити довіру споживачів через Software Update Center, який запущено у квітні минулого року. Він пропонує оновлення ОС, патчі безпеки і нові версії іншого програмного забезпечення.

У минулому році LG оголосила про тестування Android 9 Pie лише в листопаді. Знадобилося вісім місяців, щоб оновлення досягли американських користувачів.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова ОС від Microsoft зможе знищити Windows 10

Опубліковано

Попит на різного роду програмне забезпечення по всьому світу стрімко зростає, а відбувається це з тієї простої причини, що всі більш широке коло людей використовує різні електронні пристрої, які не можуть працювати без такого. Однією з найпопулярніших операційних систем в світі зараз є Windows 10, встановлена ​​яка за чотири роки перебування на ринку була більш ніж на 900 млн комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і інших електронних пристроїв, яких в даний час на ринку дуже і дуже багато. Втім, багато користувачів будь-яких гаджетів на базі десятої «вінди» не надто сильно задоволені цією платформою, знаходячи в такий безліч найрізноманітніших недоліків, через які вона не дозволяє в повній мірі отримувати задоволення від використання.

Це наявність безліч різних багів, регулярні проблеми зі стабільністю, неполадки після установки оновлень, слабка система захисту, знижується з часом швидкість роботи, складний і заплутаний інтерфейс, не дуже сучасний і однаковий зовнішній вигляд, а також безліч інших аспектів, через які Windows 10 явно не може претендувати на звання кращої операційної системи року. Втім, вже незабаром все зміниться, тому що американська корпорація Microsoft створює нову ОС для комп’ютерів, планшетів та інших електронних пристроїв, яку всі бажаючі зможуть завантажити і встановити. Як саме вона буде називатися поки що невідомо, проте все зводиться до її кодовому найменуванню Lite OS.

Якщо нова операційна система отримає саме таку назву на споживчому ринку, це буде означати смерть всієї лінійки Windows, історія якої налічує вже більш ніж 27 років. Нова платформа, за даними інсайдерів, стане повноцінною заміною для десятої «вінди», тому що вона зможе запускати як універсальні додатки UWP і PWA, так і стандартні Win32, за рахунок чого все старі програми та ігри зможуть на ній в повній мірі працювати без будь -або неполадок. Однією з головних її особливостей є ядро ​​Windows Core, за рахунок якого вона виявиться максимально стабільною, безпечною і швидкою. Користувачі можуть розраховувати навіть на повноцінну нормальну систему установки оновлень, при якій кожен раз перезавантажувати електронний пристрій не буде потрібно.

Само собою, що і це далеко не все, чим зможе приємно порадувати Lite OS. Їй приписують зовсім новий перероблений інтерфейс, який виявиться в рази краще за становище в Windows 10. Він буде простіше і зрозуміліше, а це абсолютно точно порадує всіх користувачів, адже чим простіше розібратися в операційній системі, тим приємніше їй користуватися на постійній основі. Ніяких «живих» плиток в новій платформі не буде, а це ще один плюс в її скарбничку. Очікується, що нову платформу компанія Microsoft представить вже в найближчі місяці, а вийде її фінальна версія, завантажити і встановити яку зможуть всі бажаючі, в наступному 2020 році. За деякими даними, користувачі ліцензійної десятої «вінди» зможуть зробити її завантаження без будь-якої плати, просто безкоштовно оновивши ліцензію.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

На Huawei повернуться сервіси Google

Опубліковано

Представлені на початку вересня Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro вийшли цікавими смартфонами, але відсутність сервісів Google для багатьох користувачів поставило хрест на цих моделях. За даними видання The New York Times, вже незабаром ситуація може змінитися і флагмани все ж отримають сертифікацію Google.

За даними журналістів, адміністрація Дональда Трампа вже планує випустити ліцензії, які дозволять деяким американським компаніям співпрацювати з Huawei. Розмови про це ходили вже давно, але тепер нібито з’явився реальний шанс, що справа зрушиться з мертвої точки.

На думку експертів, видача ліцензій Huawei є важливим кроком у майбутніх торговельних відносинах між США і Китаєм. Раніше генеральний директор зі споживчого бізнесу компанії Річард Ю заявив, що в разі зняття санкцій вони готові протягом однієї ночі випустити оновлення на Mate 30 і Mate 30 Pro з сервісами та додатками Google.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.