Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi випустила Android 10.0 Q для популярних смартфонів

Опубліковано

Чим більше нова операційна система встановлена ​​на мобільний пристрій, тим краще воно буде працювати, і тим більше різних можливостей виявиться доступно. Уже в першій половині серпня цього року компанія Google випустить платформу Android 10.0 Q, встановити яку на свої телефони зможуть власники сучасних моделей, але за умови, що їх виробники випустять таку ОС. Сьогодні, 30 червня 2019 року, стало відомо про те, що китайська корпорація Xiaomi вже підготувала новітнє програмне забезпечення для популярних моделей телефонів, а його реліз відбудеться зовсім скоро.

Лічені години назад з’явилася інформація про те, що вже 7 липня 2019 року компанія Xiaomi випустить операційну систему Android 10.0 Q для одного зі своїх телефонів, а виявиться таким модель Pocophone F1. Власникам цього смартфона пощастило, тому що він стане першим мобільним пристроєм бренду, на який стане можливим встановити новітнє програмне забезпечення. Йдеться про тестовій збірці нової ОС, взяти участь в тестуванні якої зможуть всі бажаючі за рахунок програми раннього доступу Mi Pilot MIUI, яка прийшла на зміну існуючої раніше Global Beta.

Потім, через якийсь час, встановити нову операційну систему від Google на свої телефони зможуть власники моделей Xiaomi Mi 9 і Mi 9 SE, тоді як потім вона стане доступна на моделях Mi 9T, Mi 9T Pro, Redmi K20 і Redmi K20 Pro. Всі ці смартфони повинні отримати тестову збірку Android 10.0 Q до релізу фінального билда в середині серпня цього року. Для того, щоб взяти участь в тестуванні, потрібно залишити заявку на форумі MIUI, причому англійською мовою, після чого бути готовим до зворотного зв’язку, щоб повідомляти розробникам про виявлені недоліки.

Подати заявку на тестування можна до 7 липня 2019 року включно, а потім такої можливості вже не буде, якщо Xiaomi, звичайно, не захоче призвести до раптового збільшення числа людей, охочих протестувати нову операційну систему. Головних нововведення у Android 10.0 Q буде два – підтримка повноцінної темної теми на системному рівні, а також, крім того, значне посилення системи безпеки, завдяки чому смартфони та інші пристрої стане набагато складніше заражати шкідливим програмним забезпеченням. У фінальному стабільному вигляді нова ОС повинна вийти для смартфонів Xiaomi і Redmi, швидше за все, в другій половині року.

Facebook Comments

MOBILZONE

“Дія” спростила процедуру оформлення грошових виплат

Опубліковано

12 областей можуть отримати допомогу в 2200 гривень прямо на карту Приватбанка: інструкція

Тепер отримати допомогу для ВПО стало набагато простіше: Кабмін поділився важливим нововведенням. На жаль, багатьом українцям довелось шукати більш безпечних куточків країни. Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, розповіла про важливе.

Міністерка стверджує, що депутати ухвалили закон № 7310, який допоможе переселенцям в спрощеній процедурі отримати внутрішньо переміщеним осібам свідоцтв про народження та смерть. Також переселенці можуть швидше стати на облік та отримати соціальні виплати. Ірина Верещук подякувала всім українським громадським організаціям, адже з їхньої допомоги відбулись законодавчі зміни.

Глава міністерства також наголосила, що в основі багатьох ухвалених державою рішень лежать практичний досвід та експертні знання саме громадських організацій нашої країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Опубліковано

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Серед всього різноманіття мобільних додатків, одним з цікавих є getcontact. Суть його досить проста, програма показує те, як вас записують у своїй телефонній книзі інші користувачі. Підключивши платну передплату, ви зможете ввести будь-який номер та дізнатися інформацію про власника. Найчастіше це дозволяє зрозуміти, коли номер, що дзвонив вам, є банальним спамом, а іноді по getcontact можна обчислити ім’я людини, яка дзвонила вам.

Що таке теги в Getcontact? Це насправді імена контактів, які автоматично синхронізуються з сервісами Google і також з’являються в Getcontact. Кожна назва, яку ви даєте тому чи іншому контакту у своїй телефонній книзі, є тегом. Користувач може додавати теги самостійно до існуючих контактів.

Два способи для видалення тегів:

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.