Connect with us

MOBILZONE

Vivo випустила швидку зарядку 120 Вт, яка заряджає будь-смартфон за 13 хвилин

Опубліковано

Відносно недавно Xiaomi представила найшвидшу в світі зарядку для смартфонів, яка має потужність 100 Вт. Жоден інший виробник на ринку ще не робив нічого подібного, а телефони з підтримкою такої повинні початися випускатися в другій половині 2020 року, тобто першим мобільним пристроєм з такою особливістю повинен стати Mi Mix 4. Втім, тепер все це виглядає вже не так цікаво , тому що сьогодні, 20 червня 2019 року, китайська корпорація Vivo представила ще більш перспективну технологію, яка заряджає будь-смартфон за 13 хвилин.

Відбувається це в зв’язку з тим, що потужність зарядки досягає 120 Вт, а сама нова технологія називається 120W Super FlashCharge. Компанія Vivo обіцяє почати випускати на ринок смартфони з підтримкою такої «в найближчому майбутньому», тобто, швидше за все, вже через кілька місяців. Як приклад було наведено телефон з батареєю ємністю 4000 мАг, одного повного заряду якої вистачає приблизно на добу автономної роботи. При використанні звичайної зарядки такий акумулятор доведеться заряджати 1 – 2 години, тобто дуже довго, а нова технологія дозволяє зробити це всього за 13 хвилин.

За словами розробників, новий спосіб зарядки повністю безпечний навіть при високій температурі. На практиці це означає, що заряджати мобільний пристрій з потужністю 120 Вт можна буде навіть в таких приміщеннях, де висока температура, а це особливо актуально для жителів теплих країн світу, де більшу частину року нестерпно жарко. Демонстрація нової технології відбулася в соцмережі Weibo, де телефон з батареєю 4000 мАг зарядився з 10% до 14% всього за 16 секунд. Простіше кажучи, 1% заряду надходить за 4 секунди, що дуже і дуже швидко. За рахунок цього мобільний пристрій може повністю зарядиться до всіх 100% всього за 13 хвилин.

За словами Vivo, її нова технологія не має аналогів, і це дійсно так, тому що жоден інший бренд на ринку не може запропонувати нічого подібного. Єдине, що не зовсім зрозуміло – яким чином заряджається телефон з такою високою потужністю через інтерфейс USB Type-C, де максимальна потужність знаходиться на рівні 100 Вт. Це на цілих 20 Вт менше, ніж потрібно для забезпечення роботи технології 120W Super FlashCharge. Повноцінна публічна презентація нової технології відбудеться з одним з нових мобільних пристроїв, вихід якого запланований на другу половину нинішнього року.

Facebook Comments

MOBILZONE

Monobank починає видавати готівку

Опубліковано

Monobank починає видавати готівку

Monobank готується до розгортання пристроїв для видачі готівки. Про отримання першого банкомату повідомив співзасновник онлайн-додатки Олег Гороховський. Радісну для клієнтів новина топ-менеджер опублікував на своєму телеграм-каналі, підкріпивши заяву підтверджує фото.

Monobank починає видавати готівку

Перший час пристрій буде працювати в тестовому режимі (де саме і за якою адресою, Горохівський промовчав). Тривалість випробувань банкомату топ-менеджер також не озвучив. Розгортання власної банкоматної мережі позбавить клієнтів monobank від необхідності сплати комісій при знятті коштів, відзначають ознайомилися з новиною експерти.

Скільки саме банкоматів monobank планується встановити в Україні, поки залишається невідомим.

 

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Сервіси Google і YouTube перестали працювати на мільйонах смартфонів

Опубліковано

Google відключив свої сервіси на мільйонах смартфонів

«Гугл» анонсував припинення підтримки YouTube, «Карт», Gmail та інших сервісів власного виробництва на десятках мільйонів пристроїв з застарілими (від 2011 і нижче) версіями ОС «Андроїд».

Плани корпорації по забезпеченню безпеки акаунтів передбачають заборону на вхід у всі сервіси, розміщених на девайсах з операционкой Android 2.3.7 Gingerbread і нижче, починаючи з 27.09.2021, інформує Times of India.

Для збереження доступу до додатків представники корпорації рекомендують зробити апдейт системи до Android 3.0 або вище.

Як пояснює сама компанія Google, версії Android від 2.3.7 і старше стають  занадто уразливими для хакерів, тому їх необхідно відключити. Для того, аби користуватись смартофном, версія ПО має бути 3.0 та новіше. Тому, з 27 вересня користувачі зустрілись з проблемою достовірності паролей, при спробі увійти до сервісів Google (Gmail, YouTube, Google Maps, тощо).

 

Відзначається, що пристрої з застарілими версіями «зеленого робота» уразливі перед атаками хакерів і набагато частіше схильні до збоїв і помилок, ніж більш нові аналоги.

Операційка Android 2.3.7 Gingerbread побачила світ рівно 10 років тому, у вересні-2011. Для переходу на більш нову версію користувачам досить дати необхідну для цього команду в «Оновленні системи». Знайти відповідний розділ можна в функції «Додатково» (вхід через «Систему»), відзначається в публікації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Опубліковано

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

«Сяомі» анонсувала початок внутрішнього тестування Ambient Sound Recognition – версії MIUI для людей з проблемами слуху, яка дозволяє користувачам сприймати навколишні звуки за рахунок вбудованої технології штучного інтелекту, інформує MyDrivers.

Церемонія презентації новинки відбулася вчора і була приурочена до 64-го Міжнародного дня людей з вадами слуху людей. В рамках зазначеного рішення власники смартфонів екосистеми «Сяомі» можуть сприймати на слух 9 видів оточуючих звуків, починаючи від стуку в двері і «виття» включеної сигналізації – закінчуючи звуками води, що ллється і гавкоту / нявкання домашніх вихованців.

Xiaomi відкриває бета-тестування нової функції MIUI: диференціація 9-й типів оточуючих звуків в реальному часі

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Алгоритм розпізнавання навколишніх звуків базується на даних свіжих досліджень «мовного» департаменту Технологічного комітету Xiaomi.

– Все обчислення проводяться безпосередньо на смартфоні, без розпізнавання в Мережі. Такий підхід гарантує недоторканність персональних даних користувачів, – наголошується в публікації.

Споживання енергії при цьому незначно (витрати порівнянні з витратою енергії пристрою на запуск Xiao Ai).

Влитися в ряди випробувачів функції можна через центр внутрішнього тестування «Сяомей» (сайт компанії => налаштування системи => доп. Настройки => розділ «Доступність»).

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.