Connect with us

Інтернет

Mozilla випустить платну версію Firefox восени

Опубліковано

Mozilla випустить преміум-версію Firefox з додатковими функціями восени цього року. Про це розповів глава компанії Кріс Бірд в інтерв’ю виданню T3N.

Додатковими можливостями можуть стати свій VPN-сервіс і захищене хмарне сховище. За вже наявні функції платити не доведеться, відзначає Бірд.

Ми можемо визначити, чи використовуєте ви публічну мережу Wi-Fi або перебуваєте в онлайн-банкінгу, і підказати, що варто скористатися VPN. Ми запропонуємо кожному певну кількість VPN-трафіку всім, а потім запропонуємо преміум-рівень за допомогою щомісячної підписки.

Mozilla планує запустити преміум-підписку цієї осені, орієнтовно в жовтні. Спочатку всі функції будуть протестовані окремо.

В інтерв’ю Кріс Бірд також розповів, що 90% поточного доходу компанії приходить від пошуку: системи платять за те, щоб бути попередньо встановленими в браузері Firefox.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Apple випустила два трейлера дитячих шоу для TV +

Опубліковано

Apple показала два нових трейлера оригінальних дитячих шоу Helpsters і Ghostwriter, які будуть транслюватися на їх власному стрімінговом сервісі TV +.

  • Helpsters від творців «Вулиці Сезам» є освітнім шоу для дошкільнят, в якому персонажі-маріонетки будуть вчити дітей вирішувати різні проблеми.
  • Ghostwriter являється перезапуском американського серіалу для дітей 90-х років. Чотири школярі (головні герої) розкривають таємницю того, як вигадані персонажі потрапляють у реальний світ. У трейлері показали Білого Кролика з “Аліси в Країні чудес”. Мета шоу – допомогти дітям навчитися читати і писати.

Запуск майданчики намічений на 1 листопада 2019 року, а підписка складе $ 4,99 на місяць.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Уразливість в iOS 13 дозволяє переглядати контакти iPhone на заблокованому екрані

Опубліковано

Незважаючи на те, що реліз iOS 13 відбудеться на наступному тижні, в ній вже була знайдена серйозна уразливість, яка дозволяє обійти блокування смартфона і отримати доступ до всіх контактів iPhone. Експлойт виявив користувач Хосе Родрігез в передрелізній версії iOS 13 Gold Master (GM).

З екрану блокування можна запустити виклик FaceTime, а потім через голосового помічника Siri та функцію VoiceOver активувати доступ до контактів. Звідти можна переглянути адреси електронної пошти та інші дані користувачів у телефонній книзі.

Однак, повністю розблокувати iPhone таким способом не вийде. Схожа вразливість була знайдена Родрігезом і в iOS 12.1.

Знайшов вразливість повідомив, що її усунуть вже в наступній версії iOS з індексом 13.1, реліз якої відбудеться 30 вересня.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ця програма дозволять встановити розклад для темної теми в Android 10

Опубліковано

Додаток Automatic Dark Theme for Android 10 дозволяє налаштувати автоматичне перемикання темного і світлого оформлень інтерфейсу Android 10 в залежності від поточного часу.

У налаштуваннях можна вибрати час, в який додаток буде перемикати оформлення на світле і на темне. Додаткова опція – зміна теми тільки поки смартфон заблокований, щоб раптово не починати перезавантаження інтерфейсу під час роботи з пристроєм.

Для установки Automatic Dark Theme for Android 10 буде потрібно комп’ютер і пакет ADB (Android Debug Bridge) на ньому. Після підключення смартфона з Android 10 на борту до комп’ютера, потрібно відкрити на останньому командний рядок в тій папці, де розпакований ADB.

У командному рядку потрібно ввести цю команду:

adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Для macOS Terminal команда інша:

./adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Використання ADB не впливає на гарантію смартфона, але використання інструменту тільки на страх і ризик користувача.

Додаток доступний безкоштовно в Google Play.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.