Connect with us

Інтернет

Google тестує темну тему в мобільних «Пошуку», «асистент» і Discover

Опубліковано

Деякі користувачі програми Google App 10.4.3 beta виявили запрошення активувати темну тему в сполучених сервісах: «Пошуку» і стрічці новин Discover.

При включенні нічної теми фон усіх екранів додатка Google перефарбовується в темно-сірий, включаючи вкладки, стрічку пошукових результатів, настройки, меню останніх дій та інші. Discover мав темну тему тільки на робочому столі при свайпі вправо, всередині програми Google його інтерфейс залишався світлим. Частина користувачів також звернула увагу на появу темної теми в «асистент».

Перевірити можливість включення нічного режиму можна у налаштуваннях програми в розділі «Основні»> «Темна тема». Буде запропоновано включити, вимкнути нове оформлення або прив’язати його до системних налаштувань.

Оновлення до останньої версії програми (доступно на APKMirror ) не гарантує можливості активації темної теми: Google обмежує число тестувальників оформлення і додає перемикач невеликому відсотку користувачів.

Темною темою вже обзавелися багато додатків Google: «Календар»Keep, «Телефон», Chrome та інші.

 

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Apple випустила два трейлера дитячих шоу для TV +

Опубліковано

Apple показала два нових трейлера оригінальних дитячих шоу Helpsters і Ghostwriter, які будуть транслюватися на їх власному стрімінговом сервісі TV +.

  • Helpsters від творців «Вулиці Сезам» є освітнім шоу для дошкільнят, в якому персонажі-маріонетки будуть вчити дітей вирішувати різні проблеми.
  • Ghostwriter являється перезапуском американського серіалу для дітей 90-х років. Чотири школярі (головні герої) розкривають таємницю того, як вигадані персонажі потрапляють у реальний світ. У трейлері показали Білого Кролика з “Аліси в Країні чудес”. Мета шоу – допомогти дітям навчитися читати і писати.

Запуск майданчики намічений на 1 листопада 2019 року, а підписка складе $ 4,99 на місяць.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Уразливість в iOS 13 дозволяє переглядати контакти iPhone на заблокованому екрані

Опубліковано

Незважаючи на те, що реліз iOS 13 відбудеться на наступному тижні, в ній вже була знайдена серйозна уразливість, яка дозволяє обійти блокування смартфона і отримати доступ до всіх контактів iPhone. Експлойт виявив користувач Хосе Родрігез в передрелізній версії iOS 13 Gold Master (GM).

З екрану блокування можна запустити виклик FaceTime, а потім через голосового помічника Siri та функцію VoiceOver активувати доступ до контактів. Звідти можна переглянути адреси електронної пошти та інші дані користувачів у телефонній книзі.

Однак, повністю розблокувати iPhone таким способом не вийде. Схожа вразливість була знайдена Родрігезом і в iOS 12.1.

Знайшов вразливість повідомив, що її усунуть вже в наступній версії iOS з індексом 13.1, реліз якої відбудеться 30 вересня.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Ця програма дозволять встановити розклад для темної теми в Android 10

Опубліковано

Додаток Automatic Dark Theme for Android 10 дозволяє налаштувати автоматичне перемикання темного і світлого оформлень інтерфейсу Android 10 в залежності від поточного часу.

У налаштуваннях можна вибрати час, в який додаток буде перемикати оформлення на світле і на темне. Додаткова опція – зміна теми тільки поки смартфон заблокований, щоб раптово не починати перезавантаження інтерфейсу під час роботи з пристроєм.

Для установки Automatic Dark Theme for Android 10 буде потрібно комп’ютер і пакет ADB (Android Debug Bridge) на ньому. Після підключення смартфона з Android 10 на борту до комп’ютера, потрібно відкрити на останньому командний рядок в тій папці, де розпакований ADB.

У командному рядку потрібно ввести цю команду:

adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Для macOS Terminal команда інша:

./adb shell pm grant com.cannic.apps.automaticdarktheme android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Використання ADB не впливає на гарантію смартфона, але використання інструменту тільки на страх і ризик користувача.

Додаток доступний безкоштовно в Google Play.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.