Connect with us

MOBILZONE

Нова версія EMUI 9.1 від Huawei розповсюджується в Україною

Опубліковано

Київ, 5 червня 2019 р. — Підрозділ Huawei Consumer Business Group (BG) оголошує про оновлення фірмової оболонки EMUI до версії 9.1 у низці смартфонів. Власники моделей серії P30 і P30 lite зможуть відчути переваги нової версії оболонки вже цього тижня.

 

Посилений захист даних користувача

У світлі особливої уваги до безпеки нова версія оболонки гарантує підвищений захист даних споживачів. Усі встановлені додатки відповідають вимогам безпеки. EMUI 9.1 дозволяє виявити і знешкодити спроби крадіжки інформації, несанкціонованого дистанційного доступу до смартфона, передачі шкідливих файлів, системних атак і шахрайства, а також запобігти втраті даних.

 

Крім того, з’явилися додаткові функції захисту. Наприклад, File Safe дозволяє захистити окремим паролем обрані документи, фото або відео. Весь обраний контент зашифрований і захищений вашим ключем, і тільки ви можете отримати до нього доступ.

 

Подібним чином працює і функція App Lock ― якщо ви хочете убезпечити певні додатки від доступу сторонніх осіб, то можете встановити для них пароль. Якщо хтось захоче відкрити програму, він повинен буде ввести правильний пароль / пройти ідентифікацію за відбитком пальця або розпізнавання обличчя. Це запобігає несанкціонованому доступу до заблокованих додатків і захищає вашу конфіденційність.

 

Password vault ― це менеджер логінів і паролів для додатків та акаунтів користувача. Всі паролі зібрані і зберігаються в спеціальній захищеній зоні на телефоні, при цьому вони додатково зашифровані. Крім зберігання, Password vault автоматично вводить паролі, коли користувач хоче відкрити програму або увійти в обліковий запис.

 

Геймінг

EMUI 9.1 пропонує любителям ігор нову версію технології графічного прискорення GPU Turbo 3.0, яка забезпечує кращий сенсорний відгук, оптимізоване споживання ресурсів і заряду, підтримку 26 ігор, прискорену обробку графіки, а також режим гри full screen. Для найбільш популярних ігор, таких як Kings of Glory, Honkai Impact 3, Mobile Legend тощо, було суттєво знижено споживання потужності процесора, що дозволяє насолоджуватися геймінгом без затримок.

Інтерфейс

У EMUI 9.1 інтерфейс користувача став більш інтуїтивним: помітно спростилися настройки, на 20% зменшилася кількість елементів конфігурації.

 

З’явилося більше корисного простору екрана FullView, яким легко керувати однією рукою і за допомогою жестів. При цьому враховані особливості роботи з екраном як для правшів, так і для лівшів.

 

Серед нових функцій користувача також з’явилася можливість одночасного входу в один додаток з різних акаунтів.

 

Серед інших новинок ― зручне перенесення даних зі старого телефону на новий. Контакти, фотографії, відео та документи тепер можна легко копіювати з підтвердженням в один клік без ПК і використання інтернет-трафіку.

 

Мультимедіа

З оновленням EMUI 9.1 з’явився новий режим Moon mode для якісної зйомки місячних пейзажів. Виявляючи місяць, Master AI автоматично активує «Місячний режим» і відповідним чином коригує налаштування.

 

Також була додана можливість створювати короткі 10-секундні відеоролики в один дотик. Відеоредактор, що самонавчається, тепер використовується замість стороннього додатка Quik і дозволяє користувачам налаштовувати музику та спецефекти, а також слоу- і фастмоушн-відео.

 

Серед інших мультимедійних нововведень ― можливість встановлювати відеосигнали виклику на вхідні дзвінки, в тому числі музичні кліпи або відео з особистого архіву для певних контактів.

 

Смарт-функції

Функція OneHop дозволяє легко обмінюватися контентом, переглядати і записувати зображення зі сполученого ПК Huawei без підключення до інтернету. За 1 хвилину можна поділитися 2 ГБ відео або 500 фото. При цьому телефон повинен підтримувати NFC і перебувати достатньо близько до комп’ютера.

 

Особливості оновлення EMUI до версії 9.1

Оновлення оболонки до нової версії у восьми моделях смартфонів Huawei здійснюватиметься поетапно за заздалегідь визначеним графіком. При цьому оновлення EMUI у всіх смартфонах кожної моделі займе кілька тижнів.

 

Графік оновлення EMUI 8 до EMUI 9.1 залежно від моделі смартфона

 

Модель смартфона Huawei Період оновлення до EMUI 9.1
P10 липень-серпень
P10 Plus липень-серпень
P20 lite червень
P smart+ липень
P smart серпень
P20 липень
P20 Pro липень
Mate 10 Pro липень-серпень

Facebook Comments

MOBILZONE

Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону

Опубліковано

Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону

Від початку повномасштабного вторгнення, країну покинули понад 4 мільйони українців, що значно вплинуло на обсяги міжнародних переказів. Відтак перекази з-за кордону в Україну зменшилися, а з країни, навпаки, зросли.

Заступник голови банку правління “Глобус” Анна Довгальська нагадала, що правління Національного банку України ухвалило зміни до постанови No 18 від 24 лютого 2022 року і встановлено обмеження щодо переказу коштів за кордон.

«На сьогодні українцям дозволено тільки перекази з карток в іноземній валюті в розмірі до 100 тисяч гривень в місяць, а з гривневих карток перекази за кордон заборонені. Гривневі картки можна використовувати лише в обмежених випадках, таких як сплата аліментів, оплата лікування, навчання, транспортування хворих і померлих, купівля товарів критичного імпорту», — зазначила Довгальська.

Тобто, якщо з української валютної карти на іноземну переведено 100 тис. грн, то більше операцій переводу цього місяця буде провести неможливо. У результаті, через такі обмеження, обсяги грошових переказів за кордон зменшилися в порівнянні з попередніми роками.

Скільки грошей українці відправили за кордон у 2023 році

За даними НБУ, у 2023 році приватні грошові перекази в Україні становили $3,8 млрд. Натомість загальний дохід досягає 11,5 мільярдів доларів.

«За різними оцінками за 2 роки з України було перераховано до 500 мільйонів доларів (але це не точна статистика). З серпня 2023 року ситуація значно покращилася, коли стало можливим купувати валюту в безготівковій формі в розмірі до 50 тисяч гривень протягом календарного місяця.», — зауважила Довговальська.

Комерційні банки почали стрімко впроваджувати власні електронні послуги купівлю/продаж безготівкової валюти та швидкі перекази через власні мобільні додатки. Таким чином, відкрити валютну картку у застосунку банку стало доступно для всіх. На сьогодні банківська сфера стрімка розвивається та набирає популярність завдяки швидкості та зручності.

Раніше ми розповідали, що ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах.

Також наша редакція писала, які ліміти переказу з картки на картку встановив ПриватБанк та monobank.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілізувати

Опубліковано

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілзувати

У Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядають поправки до законопроєкту №10449, який спрямований на посилення мобілізаційних заходів. Про критерії виключення осіб від призову до Збройних Сил України інформував депутат від фракції “Голос” Роман Костенко.

Зазначено, що в парламенті затвердили звільнення від призову під час мобілізації наступних соціальних груп громадян:

• Українці, в яких є дитина/діти, батько чи мати яких померли, зникли безвісти або позбавлені батьківських прав.
• Багатодітні батьки, які утримують трьох і більше дітей віком до 18 років. Виняток – боржники за аліментами довше трьох місяців.
• Члени сім’ї українців з інвалідністю І та ІІ груп.
• Опікуни, опікуни, прийомні батьки, патронатні вихователі, батьки-вихователі, які містять дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт до 18 років.

Члени Комітету також розглянули розширення повноважень поліції та прийшли до висновку, що правоохоронці не повинні вручати повістки. Однак вони можуть разом зі співробітниками ТЦК сповіщати військовозобов’язаних українців та резервістів, а також документувати процес перевірки документів на фото та відео.

Полковник СБУ Роман Костенко уточнив, що його колеги підтримали пропозицію надати право особам, засудженим до випробувального строку та звільненим від відбування покарання, бути мобілізованими та приєднатися до армії. Також було прийнято рішення щодо бронювання чоловіків, але нардеп не розкрив подробиць. Залишилося обговорити положення щодо виконання військово-транспортного обов’язку та ротації, які не були включені до законопроєкту. Нагадаємо, що Рада ухвалила новий законопроєкт у першому читанні 7 лютого. На другому читанні депутати подали 4195 поправок.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Опубліковано

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Компанія LG розширила каталог фірмових ТБ ігровими моделями OLED evo G4 (2024) та OLED evo C4 (2024). Новинки отримали підтримку актуальних ігрових технологій і просунуті характеристики, спрямовані на поліпшення досвіду користувача як геймерів, так і кіноманів.

Телевізори серії OLED evo G4 оснащуються 4K-дисплеями та процесором Alpha 11 з ШІ-функціями, а також підтримують технологію Brightness Booster Max, яка збільшує максимальну яскравість підсвічування. Основою моделей сімейства OLED evo C4, своєю чергою, став чіп Alpha 9 AI Gen 7.

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Всі новинки підтримують частоту оновлення до 144 Гц, а також технології NVIDIA G-SYNC та AMD FreeSync для більш плавного ігрового процесу. Оновлена платформа webOS дозволяє персоналізувати профілі користувачів та розпізнавати голос, надаючи індивідуальні рекомендації та швидкий доступ до контенту. Усі ТБ сумісні з пристроями розумного будинку, Apple AirPlay та Google Chromecast.

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Телевізори з’являться у продажу 17 березня. Ціна LG OLED evo C4 у США складе від $1499 (діагональ 42 дюйми) до $5399 (83 дюйми). Модель evo G4 буде коштувати від $2599 (55 дюймів) до $24999 (97 дюймів).

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону
MOBILZONE2 години тому

Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілзувати
MOBILZONE3 години тому

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілізувати

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC
MOBILZONE3 години тому

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись
MOBILZONE4 години тому

Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах
MOBILZONE7 години тому

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову
MOBILZONE9 години тому

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу
MOBILZONE22 години тому

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт
MOBILZONE1 день тому

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації
MOBILZONE1 день тому

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти
MOBILZONE1 день тому

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.