Connect with us

Бізнес

CEO Huawei: «ми будемо заперечувати проти відплати Apple з боку Китаю»

Опубліковано

Генеральний директор Huawei Жень Чженфей в інтерв’ю Bloomberg розповів, що він проти будь-яких дій у відповідь санкцій з боку Китаю щодо американської Apple. Зараз на китайського виробника накладена заборона на торгівлю в США.

Цього не станеться, по-перше. І по-друге, якщо це станеться, я буду першим, хто буде протестувати. Apple – мій учитель, він попереду мене. Навіщо учневі йти проти свого вчителя?

Як вважають аналітики Goldman Sachs, Apple втратить до третини свого прибутку, якщо Китай заборонить продаж її товарів на своїх ринках.

Глава Huawei заперечує звинувачення в крадіжці технологій компаній Cisco, Motorola і T-Mobile. На його думку, Трампу б не було необхідності нападати на китайського виробника, якщо він був позаду.

[У такому випадку,] я вкрав завтрашні американські технології.

16 травня Huawei внесена в «чорний список» підприємств, з якими американським брендам заборонено вести торговельні відносини. Від співпраці з Huawei уже відмовилися Intel, Google, Microsoft, Wi-Fi Alliance, ARM та інші організації.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Apple купила компанію Spectral Edge для поліпшення якості нічної зйомки у майбутніх iPhone

Опубліковано

Компанія Apple купила британського розробника алгоритмів для обробки фотографій Spectral Edge, повідомляє видання Bloomberg.

У 2014 році інженери Spectral Edge розробили алгоритм, здатний покращувати фотографії, зняті на смартфони при слабкому освітленні. Імовірно, Apple планує використовувати цю технологію для поліпшення нічного режиму та інших можливостей зйомки в майбутніх iPhone.

Технологія Spectral Edge отримує інфрачервоний знімок, а потім накладає на нього звичайну фотографію, щоб зробити зображення більш чітким і підвищити точність передачі кольору.

За даними Bloomberg, Apple звільнила всіх керівників Spectral Edge і тепер сама контролює компанію. Виробник iPhone поки не прокоментував цю інформацію.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Samsung реалізувала 1 млн смартфонів Galaxy Fold

Опубліковано

Президент Samsung Electronics Янг Сон розповів на конференції Techcrunch Disrupt Berlin, що компанії вдалося продати 1 млн складних смартфонів Galaxy Fold.

І я думаю, справа в тому, що ми продаємо мільйон таких продуктів. Є 1 мільйон чоловік, які хочуть використовувати цей продукт за 2000 доларів, – Янг Сон, президент Samsung Electronics

У жовтні повідомлялося, що Samsung Galaxy Fold розійшовся тиражем в 500 000 одиниць.

Після презентації Galaxy Fold на MWC 2019 початку поточного року, Samsung довелося відкласти старт продажів через часті випадки поломок пристрою. У вересні компанія перевипустила смартфон з посиленою конструкцією.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Netflix може втратити до 4 мільйонів передплатників у 2020 році

Опубліковано

Один з найпопулярніших стрімінгових сервісів Netflix може втратити у наступному році до 4 мільйонів передплатників через високу вартість передплати на тлі більш вигідних пропозицій конкурентів. Про це повідомляє MarketWatch з посиланням на оцінку аналітика компанії Needham Лори Мартін.

На думку експерта, Netflix потрібен більш дешевий варіант підписки, щоб зберегти свою ринкову позицію і підтримувати свої акції. Мартін припускає, що тільки впровадження реклами в більш дешевий варіант підписки дозволить Netflix не втратити нинішніх і майбутніх передплатників.

Якщо зменшиться число американських глядачів, які приносять сервісу в три рази більше прибутку, ніж інші, Netflix може втратити в 2020 році приблизно 260 млн доларів прибутку.

Мартін, яка до сих пір рекомендувала тримати акції Netflix, знизила рекомендації до рівня «продавати», після чого акції сервісу впали на 3,1%.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.