Connect with us

Софт

Нова операційна система від Microsoft в два рази швидше Windows 10

Опубліковано

Не можна однозначно сказати, що Windows 10 – це погана операційна система для комп’ютерів, моноблоків, ноутбуків, планшетів та інших пристроїв, але і хорошою назвати її також не можна. Справа в тому, що дане програмне забезпечення є заручником великої кількості різних можливостей, в яких іноді складно розібратися навіть професіоналу своєї справи, не кажучи вже про початківця непідготовленій користувача. Судячи з усього, Microsoft нарешті зрозуміла, що користувачам потрібна простота і швидкість роботи, а не даремні функції і настройки.

Саме тому Microsoft створила нову операційну систему для електронних пристроїв, яка, в порівнянні з Windows 10, працює в два рази швидше, принаймні чисто теоретично. Нова платформа носить кодову назву Lite OS, але це далеко не найголовніше. Найважливіше те, що в цій платформі розробники реалізували принцип модульної структури, який дозволяє встановлювати новітнє програмне забезпечення навіть для телевізори і автомобілі, причому без значного навантаження на їх «залізо».

Однією з особливостей нової ОС стане простота її використання, тому що вона прямо «з коробки» буде працювати саме так, як повинна насправді. За рахунок цього її, на відміну від Windows 10, не доведеться налаштовувати і якось покращувати додатково. Всіх користувачів в Lite OS чекають абсолютно новий призначений для користувача інтерфейс, причому він виявиться не тільки поліпшений за частиною зовнішнього вигляду, але ще і значно спрощений. Більше не буде ніяких складних і заплутаних розділів з настройками – все виявиться розміщено в одному місці, як було в Windows 7.

Згадка новітньої платформи для комп’ютерів, планшетів, моноблоків, ноутбуків і інших електронних пристроїв все частіше з’являється в коді Windows 10, а це говорить про те, що Microsoft збирається запропонувати користувачам можливість поновлення до нової ОС без втрати особистих даних, тобто виробляти переустановку програмного забезпечення не прийдеться. Очікується, що новітнє програмне забезпечення анонсують вже цього літа, після чого почнеться його публічне тестування, тоді як остаточна стабільна збірка побачить світ в кінці цього року.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Apple випустила iOS 13.1 beta 4

Опубліковано

Американська компанія Apple випустила четверту бета-версію операційної системи iOS 13.1. Вона стане передостанньою перед глобальним запуском системи, який відбудеться 30 вересня для всіх користувачів iPhone.

Оновлення містить виправлення помилок і підвищення стабільності. На момент написання новини ніяких інших нових функцій або змін помічено не було.

iOS 13.1 поверне деякі можливості, які були заявлені в iOS 13, але в результаті не були реалізовані. Так, наприклад, повернулася функція «Поділитися ETA (очікуваним часом прибуття)» в «Картах» або функція автоматизації у «Швидких командах Siri».

Також, апдейт tvOS 11 прийшов на телевізори Apple TV (збірка 17J5584a). Виробник поки не повідомляє, коли буде випущена фінальна версія.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Google готує масштабні поліпшення Android TV

Опубліковано

Google розповів розробникам про зміни в Android TV. Компанія планує в наступному році представити нові пристрої, навички голосового помічника, а також додати підтримку хмарного ігрового сервісу Google Stadia. Про це представники компанії розповіли на презентації, що проходила в рамках однієї з профільних конференцій.

  • До кінця цього року пристрої з Android TV навчаться розпізнавати призначені для користувача фрази, що задіюють голосового асистента.
  • Реклама почне відображатися не тільки в додатках, але і в самому меню.
  • Google Play Store очікує масштабний редизайн, який розробники тестують з травня. Оновлення ТВ-версії операційної системи пов’язано з недавнім релізом Android 10.

Плани на 2020 рік набагато глобальніші. Найцікавіше – підтримка хмарного ігрового сервісу компанії Google Stadia у всіх смарт-ТВ. Для цього Google розробляє новий пристрій, який буде виконувати роль центру розумного будинку і працювати під управлінням Android 11. За даними форуму XDA, гаджет вийде в кінці 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Samsung почне тестування Android 10 для Galaxy S10 і Note 10 у жовтні

Опубліковано

Сайт SamMobile з посиланням на «заслуговуюче на довіру джерело» назвав приблизні дати старту відкритого бета-тестування оболонки One UI на основі Android 10 для останніх флагманів Samsung.

Про програму бета-тестування оголосять в кінці поточного місяця, а перші збірки для Samsung Galaxy S10 і Note 10 вийдуть на початку жовтня для користувачів США і деяких країн Європи.

У минулому році Samsung випустила стабільну версію Android 9 Pie та інтерфейс One UI для Galaxy S9 вже 24 грудня, запустивши тестування в листопаді.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.