Connect with us

Гаджети

Чому Xiaomi Mi Band 3 відключається від Android: вирішення проблеми

Опубліковано

Одна з найпоширеніших скарг користувачів Mi Band – постійні від’єднання. Браслет втрачає зв’язок з телефоном, а якщо з розриву проходить більше 24 годин, то ще й втрачає дані про кількість пройдених кроків і фазах сну (внутрішня пам’ять пристрою обмежена).


Проблему описують по-різному. У кого-то браслет від’єднується в абсолютно випадкові проміжки часу, у інших же зв’язок втрачається відразу при закритті програми Mi Fit. Що цікаво, у користувачів iPhone такі проблеми з Mi Band практично не виникають. Так що страждають переважно користувачі бюджетних Android-телефонів.


Насправді, щоб уникнути діськоннектов, досить дотримуватися двох простих правил:

 

1. Дати додаток Mi Fit дозвіл на роботу в фоні.

2. Ні в якому разі не закривати Mi Fit в меню багатозадачності.

 

Справа в тому, що для постійної синхронізації Mi Fit запускає на телефоні невеликий фоновий сервіс, який періодично запитує поновлення з браслета. Якщо у додатки не буде прав на роботу у фоновому режимі, сервіс буде працювати тільки коли додаток Mi Fit активно.


Друга проблема стосується розумників, які в 2019 році продовжують постійно закривати всі програми з меню багатозадачності. І як тільки ви викидаєте з цього меню Mi Fit, примусово завершує роботу і фоновий сервіс. Так робити не потрібно.


Правда, сумніваємося, що цих людей щось може переконати. Про те, що постійне закриття додатків не тільки не поліпшує роботу телефону, а негативно впливає на швидкість завантаження і час життя від батареї, говорив навіть один з керівників Google. Але тисячі людей все одно продовжують це робити.

 

Інші користувачі можуть зіткнутися з розривами не зі своєї вини, а через слабку продуктивності смартфона. На девайсах з малою кількістю оперативної пам’яті при навантаженнях телефон може автоматично припиняти роботу Mi Fit в фоні.

Користувачам MIUI і EMUI уникнути цього досить легко: достатньо «залочити» Mi Fit в пам’яті через меню багатозадачності. Після цього додаток перестане вилітати і можна буде насолоджуватися повноцінним експірієнсом Mi Band.

Facebook Comments

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Опубліковано

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Насправді цей месенджер не такий зручний та безпечний. Як і у будь-якого месенджера, у Viber є переваги та недоліки. Але мінуси при цьому досить серйозні.

Зараз Viber вважається одним із найпопулярніших месенджерів. Незважаючи на це, програма має низку проблем, які все ще не усунуті.

Займає багато місця на смартфоні. За промовчанням файли автоматично переходять у пам’ять телефону. Крім того, чим людина використовує цей месенджер, тим більше непотрібного контенту накопичується. І це не тільки відео та фото, а й інформація про листування, чати тощо.

Можна читати чужі листування. Незважаючи на те, що функція збереження чатів тепер доступна окремо в налаштуваннях, сторонні можуть додати туди свою електронну адресу або взагалі замінити вказану на свою. До того ж ці налаштування ще потрібно постаратися знайти. Ну і вхід в один обліковий запис на різних пристроях суто теоретично теж може дати доступ до вмісту чатів будь-якій людині.

Viber може працювати як фоновий додаток. Якщо забути закрити месенджер, то він буде показувати, що ви «в Мережі». А ще статус та інші налаштування конфіденційності програма дозволяє змінювати лише один раз на 24 години.

Приховані параметри за замовчуванням. Після запуску програми автоматично встановлюються такі налаштування, як збереження на фото водяного знака (вітермарка), можливість користувачам не зі списку контактів бачити вашу фотографію, функція peer-to-peer (через неї інші люди бачать вашу IP-адресу). Також месенджер може збирати інформацію про ваше місцезнаходження. При цьому знайти потрібні параметри та вимкнути ці функції нелегко.

Можливість злому. Фахівці фонду зазначили, що головні мінуси месенджера – відсутність тестів на безпеку (публічних), а також закритий код.

Застарілий дизайн та фільтрація спаму. Оформлення програми виглядає застарілим у порівнянні навіть із WhatsApp, вважають автори. Крім того, часто користувачі стикаються зі спамом, тобто повідомленнями від різних магазинів та організацій. А фільтрація цього потоку за замовчуванням у месенджері вимкнена.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.