Connect with us

Гаджети

Краще AirPods: нові бездротові навушники Amazon і Microsoft підірвали інтернет

Опубліковано

Бездротові технології з кожним днем ​​стають все більш затребуваними, а відбувається це в першу чергу за рахунок того, що великі IT-корпорації випускають революційні продукти. Одним з таких стали бездротові навушники AirPods, які Apple представила і запустила в продаж ще в 2016 році. В даний час вони є найпопулярнішими і відомими в своєму класі, але їх успіх не дає спокою всім виробникам, в тому числі Amazon і Microsoft.

Сьогодні, 30 квітня 2019 року, стало відомо про те, що вже в недалекому майбутньому дві вкрай відомих американських корпорації, які входять в топ-5 найбагатших у світі, випустять свої власні бездротові навушники, а нагадувати вони будуть саме AirPods. Користувачів чекають два незалежних один від одного навушника, а також, крім того, спеціальний кейс, який призначений для підзарядки цих самих навушників. Він буде виступати чимось на зразок док-станції для їх підзарядки, а також служити способом транспортування.

Головною особливістю бездротових навушників від компаній Amazon і Microsoft стане підтримка аналога функції «Привіт, Siri». Це означає, що їх власникам виявиться досить вимовити якусь конкретну фразу, як відразу після цього запуститься віртуальний помічник, і з ним можна буде почати взаємодіяти. Використовувати новинки вдасться з гаджетами на базі операційних систем Android, Windows і Linux, а ось на macOS і iOS доступні виявляться далеко не всі можливості.

Успіх нових бездротових навушників, які мають всі шанси затьмарити AirPods від Apple, безпосередньо залежить від рівня реалізації, а також, крім того, від зовнішнього вигляду і вартості майбутньої новинки. Продукт «яблучної» корпорації в версії з бездротовим чохлом обходиться в $ 200, тоді як дітище Amazon і Microsoft буде коштувати значно дешевше, але скільки саме – невідомо. Очікується, що новинки стануть доступні для покупки вже в другій половині 2019 року, а анонсувати їх повинні вже влітку, тобто через кілька місяців.

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.