Connect with us

MOBILZONE

Samsung Galaxy A50 – хіт 2019 року, але у нього є три важливих мінус

Опубліковано

Недоліки корейського середняка, про яких знають не всі. На початку цього року Samsung прийшла до тями і почала клепати А-серію – нові моделі виходили практично щотижня. Серед них помітно виділяється модель Galaxy A50, яка миттєво стала хітом за рахунок співвідношення ціна-характеристики.

Погодьтеся, приємно адже за 7000 гривень отримати і NFC, і AMOLED, і навіть потрійну камеру. Але тим не менш, у цього девайса є компроміси, які можуть стати визначальними при виборі нового смартфона. І багато користувачів про ці компроміси забувають.

Оптичний сканер в дисплеї

Хтось скаже, що це плюс. Але ж очевидно, що це маркетинговий хід – на ділі цей спосіб розблокування поки що працює в рази гірше, ніж той же стандартний сканер на спинці / фізичної кнопці / торці. До того ж, сканер ніяк не працюватиме, якщо у вас буде мокрий або замерзлий палець.

Ще на дисплей цього смартфона ви з імовірністю 99 відсотків наклеїте захисне скло, хоча б тому, що екрани у Samsung дорогі, і розбити їх шкода. А, як відомо, з захисним склом процес анлока по сканеру в екрані стає повільніше ще в рази. Так що якщо вже брати среднебюджеткі з даної фичей, то тільки через півроку-рік, коли технологія буде більш-менш обкатана.

Зовнішній динамік
Ще одна слабка сторона даного девайса. Galaxy A50 звучить не як смартфон середнього класу, а як Redmi 6a за 3000 гривень: дуже, дуже погано. По звуку девайс програє не те що нинішнім конкурентам, а навіть свого старшого брата – А7 2016, який старший на три роки.

У А50 немає великого запасу гучності і хоча б приблизно чистого звуку. Іншими словами, це тупо пищалка.

Відеозйомка / Нічна зйомка і Gcam
Уявіть собі: купуєте ви в офіційному роздрібному магазині Galaxy A50 за 8300 гивень, починаєте знімати на нього відео, але тут виявляється, що в налаштуваннях можна поставити режим зйомки в 4К.

Ви скажете: “ну, а сенс тут від 4 к? Все одно погано знімає “. І будете частково праві. Але в цій моделі немає і зйомки в 1080p60fps за стандартом! У того ж Redmi Note 7 цей режим вибрати можна. Більш того, китаєць навіть трохи краще справляється зі зйомкою відео: більше деталей, трохи краще сама електронна стабілізація. А ось у A50 з відео явні проблеми.

Також можна покритикувати Galaxy A50 і за фотозйомку вночі. І тут знову порівняємо А50 з прямим конкурентом – Redmi Note 7.

У нічний час доби обидва справляються не дуже, але і тут (хай і невелике) перевага в стокової камері має Xiaomi – більше деталей, менше мила.

Більш того, на Redmi в стокової камері є режим “Ніч”, якого немає на Galaxy A50. Ну, і врешті-решт, на користь Note 7 тут позначається можливість завантажити стабільний робочий порт Google Camera. На А50 робочого порту немає і навряд чи буде – все через те, що дані моди в основному клепають на девайси з процесорами Snapdragon, у Samsung фірмові чіпи Exynos.

Що можна сказати за підсумком?
Galaxy A50 – звичайно, хороший девайс за свою ціну. Адже за 7000 гривень ви ніде не знайдете смартфон з гідним Super AMOLED, NFC, Type-C, швидкою зарядкою, потрійним модулем камери і повноцінним лотком (можна вставити 2SIM і карту пам’яті одночасно).

Але в той же час, як і у будь-якого девайса в даній ціновій категорії, доведеться зіткнутися з компромісами. У кожного свої запити і пріоритети, тому самі вирішуйте, наскільки для вас критичні сканер, динамік і мінуси камери.

Facebook Comments

MOBILZONE

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку

Опубліковано

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку

В асортименті realme з’явився новий адаптер живлення на основі нітриду галію (GaN) із високою потужністю. Він універсальний і підходить для зарядки будь-яких сучасних пристроїв, чи то смартфон, планшет, навушники або навіть ноутбук.

Максимальна вихідна потужність зарядного пристрою становить 240 Вт, що робить його універсальним. Адаптер виконаний у мінімалістичному дизайні із одним портом USB Type-C. Його розміри становлять 57,82 х 57,94 х 30,39 мм, а вага – 173 грами.

Заявлена щільність потужності – 2,34 Вт/см³. Адаптер підтримує протокол швидкої зарядки SuperVOOC, що робить його сумісним з усіма реальними пристроями. Крім того, він підтримує інші поширені стандарти, включаючи Quick Charge 3.0 і Power Delivery 3.0, хоча в цьому випадку вихідна потужність обмежена на рівні 65 Вт.

Новинка вже доступна у Китаї за ціною 299 юанів, що еквівалентно приблизно $41.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати

Опубліковано

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати

Малозабезпечені українські сім’ї мають право на державні виплати. Розмір фінансової допомоги вираховується, як різниця між розміром прожиткового мінімуму та його середньомісячним сукупним доходом.

Фахівці з “Юридичного радника для ВПО” повідомляють, що всі працездатні члени сім’ї повинні навчатися, працювати або стати на облік у центрах зайнятості. Також можна взяти відпустку по догляду за дитиною до 3-ох років.

В умовах воєнного стану діє виняток: соціальна допомога може бути призначена на шість місяців, якщо в сім’ї є працездатна особа, яка відповідає таким вимогам:

  •  є ВПО і не працює або не сплатила ЄСВ у період, за який враховуються доходи;
  • і/або повернулася після тривалого перебування/міграції за кордоном, не працює або не сплатила/за неї не сплачено ЄСВ, не перебуває на обліку як ВПО та звертається за призначенням допомоги не раніше ніж через 15 робочих днів після повернення.

Розмір допомоги, що надається державою, не є фіксованим, а визначається індивідуально.

Для отримання матеріальної допомоги, представники сім’ї мають звернутися до:

  • виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної ОТГ за місцем реєстрації чи проживання;
  • органи населення та соціального захисту;
  • ЦНАП.

Подати документи на отримання матеріальної допомоги можна особисто – відвідавши відповідну установу або надіслати їх поштою.

Також читайте:

Обленерго видало нове роз’яснення, коли потрібно передати показники лічильника електроенергії

Київстар переходить на нові номери SIM-карток з кодом 077

Як українцям узаконити перебування у Польщі без паспорту

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Redmi офіційно представила дешевий 100-герцевий монітор A27Q (2025)

Опубліковано

Redmi офіційно представила дешевий 100-герцевий монітор A27Q (2025)

Бренд Redmi випустив оновлену версію бюджетного монітора A27Q. Модифікація з приставкою 2025 в назві отримали IPS-матрицю з підвищеною частотою оновлення та незвично високим для своєї цінової категорії показником достовірності передачі кольору.

Redmi A27Q 2025 оснащений 27-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2560×1440 пікселів та частотою оновлення 100 Гц. Виробник заявляє про охоплення 95% колірного простору DCI-P3 та показник ΔE менше двох одиниць, що відповідає рівню недорогих професійних моніторів.

Набір інтерфейсів включає роз’єм DisplayPort 1.4 і HDMI 2.0, а також 3,5-мм гніздо для навушників. Доповнюють список особливостей моделі сертифікація TUV на відповідність вимогам до низького рівня синього світла та трирічну заводську гарантію в Китаї (в інших регіонах модель поки не представлена). Ціна новинки складає $138 без урахування знижки для перших покупців.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.