Connect with us

Софт

Microsoft випустила нову ОС, яка в два рази швидше Windows 10

Опубліковано

Американська корпорація Microsoft займається створенням нових операційних систем вже більше 20 років, за які вона встигла багато чому навчитися. В даний час її найновішою і сучасної платформою для комп’ютерів і планшетів є Windows 10, але вже в недалекому майбутньому все може дуже сильно змінитися. Справа в тому, що розробники створили нову ОС, яка в два рази швидше десятої «вінди», причому відчути цю різницю всі користувачі зможуть при звичайному використанні, а не в якихось програмах.

Весь секрет нової ОС в тому, що вона не містить в собі такої великої кількості функцій і можливостей, як в Windows 10. За рахунок цього розробникам вдалося в кілька разів скоротити кількість фонових процесів, а за рахунок відмови від ряду елементів, на зразок «живих плиток », навантаження на технічне оснащення значно знизиться. На слабких і далеко не найбільш потужних електронних пристроях це дозволить домогтися вдвічі швидшої роботи при виконанні звичайних завдань.

Крім того, зниження навантаження на «залізо» дозволить значно підвищити час автономної роботи, адже за рахунок цього всі компоненти при використанні ноутбука або планшета будуть споживати менше системних ресурсів. Нова операційна система буде називатися Lite OS, а отримає вона абсолютно новий інтерфейс і, крім того, масу інших особливостей, однією з яких повинен стати абсолютно новий дизайн всіх елементів. Очікується, що нова ОС виявиться набагато краще Windows 10 у всьому.

Компанія Microsoft, як очікується, представить операційну систему Lite OS публіці вже досить скоро, а якщо бути точним, то в першій половині травня нинішнього року. Новітнє програмне забезпечення гарантовано виявиться краще Windows 10 в усіх відношеннях, адже воно буде не тільки швидше, але ще і простіше в процесі використання. Фінальна версія нової ОС стане доступна в другій половині нинішнього року, але доведеться за неї платити гроші чи ні – достеменно невідомо, тому що ряд джерел запевняють, що новітня платформа виявиться повністю безкоштовною.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Apple додала в iOS 14 довгоочікувану функцію, про яку мріяли всі власники iPhone

Опубліковано

Apple додала в iOS 14 довгоочікувану функцію, про яку мріяли всі власники iPhone

Як відомо, вже в червні нинішнього року відбудеться виставка WWDC 2020 року, в ході якої громадськості покажуть операційну систему iOS 14 для iPhone, і вона принесе з собою безліч різних нововведень, здатних поліпшити життя кожної людини. Сьогодні, 25 лютого 2020 року, ресурс 91mobiles опублікував інформацію про те, чим саме зможе приємно порадувати нова платформа для мобільних пристроїв «яблучної» корпорації. Як стало відомо, кому-то в руки потрапив iPhone 11 Pro Max зі встановленою на нього альфа-версією нової ОС, призначеної для внутрішнього тестування всередині Apple. Як можна легко помітити на опублікованому відеоролику, система роботи з багатозадачністю вкрай сильно зміниться, ставши відчутно зручніше в усіх відношеннях.

Судячи з усього, Apple вирішила впровадити використовуваний зараз в iPad на iPadOS макет багатозадачності в своїх смартфонах. Якщо раніше для перемикання між додатками доводилося прокручувати їх по одному в великому списку, то в новенькій iOS 14 робити це стане можливим з підвищеним комфортом, так як на одному екрані будуть відразу ж відображатися до чотирьох додатків, тому процес перемикання між такими виявиться відчутно більш зручним , ніж в доступній в даний час iOS 13. Користувачі зможуть прокручувати список запущених програм та ігор за допомогою свайпа, а разом з тим легко і просто закривати будь-які додатки вивантажуючи їх з пам’яті, роблячи це паль ом вгору.

 

Аналогічний зовнішній вигляд меню багатозадачності вже давно використовується в прошивці MIUI від Xiaomi, тому, поза будь-якими сумнівами, компанія Apple вирішила використовувати таке рішення, які зустріти можна в телефонах від інших виробників електроніки. Стверджується, що в операційній системі iOS 14 у користувачів з’явиться можливість вибору меню багатозадачності, а запропоновано виявиться відразу чотири варіанти на вибір: Deck Switcher, Grid Switcher, Automatic і Minimum Viable Switcher. Якщо це насправді так, у власників iPhone з’являться вкрай широкі можливості по частині кастомізації інтерфейсу, тому всі власники телефонів «яблучної» корпорації зможуть самостійно вирішувати, як саме буде виглядати їх мобільний пристрій по частині програмного забезпечення.

Уже відомо про те, що в новій операційній системі для iPhone у користувачів також з’явиться можливість вибирати призначати зі стандартними програмами, наприклад, для відкриття посилань в веб-браузері і відправки листів. Анонс новенької iOS 14 трапиться вже в першій половині червня в ході конференції для розробників WWDC 2020 року, а відразу після такої повинні почати виходити бета-версії нової операційної системи. Фінальна ж стабільна її збірка побачить світ вже у вересні цього року. Само собою, що апдейт до цієї ОС виявиться абсолютно безкоштовним для всіх телефонів Apple, тоді як нові моделі з лінійки iPhone 12 працюватимуть на її базі прямо «з коробки», і можливо навіть отримають якісь ескізні можливості, як це зазвичай завжди буває .

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Вкладка «Оновлення» «Google Асистента» тепер у новому дизайні

Опубліковано

Google почала поширення нового дизайну вкладки «Оновлення», що входить до складу помічника «Google Асистент». Тепер розділ називається «Сьогодні».

Візуальний стиль повністю перероблений, ставши чистішим і легши за рахунок карток з м’якими тінями і скругленнями. Функціональних змін не так багато: розділ, як і раніше, відображає поточну погоду, час поїздки до роботи або до будинку, інформацію про акції, найближчі події та нагадування.

Сторінка оптимізована для роботи як зі світлою, так і з темної темою додатків Google.

Як це зазвичай відбувається з оновленнями сервісів Google, новий дизайн поширюється поступово. Поява на пристроях усіх користувачів може зайняти кілька тижнів.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft оновила системні ікони в Windows 10 Insider Preview

Опубліковано

Microsoft випустила попередню версію Windows 10 Insider Preview Build 19569. Одна з помітних змін – нові іконки системних додатків.

Тепер іконки додатків «Пошта», «Календар», «Калькулятор», «Будильники і годинник» та інших слідують Fluent Design – парадигмі, що розвивається Microsoft. Хоча новий дизайн логотипів доступний тільки передплатникам Insider Preview, оновлення ікон приходить як апдейт додатків через Microsoft Store.

Microsoft поступово впроваджує елементи Fluent Design в Windows 10: очікується, що в найближчих апдейтах компанія переробить дизайн програми «Провідник».

З інших змін у Windows 10 Insider Preview Build 19569 – виправлення помилок в меню «Пуск», OneDrive і драйвери.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.