Connect with us

Софт

У MIUI 10 з’явилася функція відстеження часу використання смартфона

Опубліковано

У бета-версії 9.4.15 оболонки MIUI 10 компанія Xiaomi додала нову функцію, яка допоможе відслідковувати і регулювати активність користувачів в смартфоні.

Новинка отримала назву Screen Time, прямо як аналог від Apple для iOS. Щось подібне для чистої версії Android вже презентували на минулорічній конференції розробників Google I / O 2018 під назвою Digital Wellbeing.

Свіжа опція надасть користувачам детальний звіт про те, скільки часу було витрачено в додатках. Статистика за останні 30 днів представлена ​​у вигляді гістограми. На додаток, можна налаштувати обмеження тривалості користування девайсом в робочі та вихідні дні. Після вичерпання норми з’явиться нагадування, що варто зробити перерву.

Крім того, Screen Time може продемонструвати кількість блокувань смартфона і число отриманих повідомлень протягом дня або навіть тижні.

Незважаючи на активне доопрацювання популярної MIUI 10, Xiaomi вже взялася за створення оболонки наступного покоління – MIUI 11.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Apple додала в iOS 14 довгоочікувану функцію, про яку мріяли всі власники iPhone

Опубліковано

Apple додала в iOS 14 довгоочікувану функцію, про яку мріяли всі власники iPhone

Як відомо, вже в червні нинішнього року відбудеться виставка WWDC 2020 року, в ході якої громадськості покажуть операційну систему iOS 14 для iPhone, і вона принесе з собою безліч різних нововведень, здатних поліпшити життя кожної людини. Сьогодні, 25 лютого 2020 року, ресурс 91mobiles опублікував інформацію про те, чим саме зможе приємно порадувати нова платформа для мобільних пристроїв «яблучної» корпорації. Як стало відомо, кому-то в руки потрапив iPhone 11 Pro Max зі встановленою на нього альфа-версією нової ОС, призначеної для внутрішнього тестування всередині Apple. Як можна легко помітити на опублікованому відеоролику, система роботи з багатозадачністю вкрай сильно зміниться, ставши відчутно зручніше в усіх відношеннях.

Судячи з усього, Apple вирішила впровадити використовуваний зараз в iPad на iPadOS макет багатозадачності в своїх смартфонах. Якщо раніше для перемикання між додатками доводилося прокручувати їх по одному в великому списку, то в новенькій iOS 14 робити це стане можливим з підвищеним комфортом, так як на одному екрані будуть відразу ж відображатися до чотирьох додатків, тому процес перемикання між такими виявиться відчутно більш зручним , ніж в доступній в даний час iOS 13. Користувачі зможуть прокручувати список запущених програм та ігор за допомогою свайпа, а разом з тим легко і просто закривати будь-які додатки вивантажуючи їх з пам’яті, роблячи це паль ом вгору.

 

Аналогічний зовнішній вигляд меню багатозадачності вже давно використовується в прошивці MIUI від Xiaomi, тому, поза будь-якими сумнівами, компанія Apple вирішила використовувати таке рішення, які зустріти можна в телефонах від інших виробників електроніки. Стверджується, що в операційній системі iOS 14 у користувачів з’явиться можливість вибору меню багатозадачності, а запропоновано виявиться відразу чотири варіанти на вибір: Deck Switcher, Grid Switcher, Automatic і Minimum Viable Switcher. Якщо це насправді так, у власників iPhone з’являться вкрай широкі можливості по частині кастомізації інтерфейсу, тому всі власники телефонів «яблучної» корпорації зможуть самостійно вирішувати, як саме буде виглядати їх мобільний пристрій по частині програмного забезпечення.

Уже відомо про те, що в новій операційній системі для iPhone у користувачів також з’явиться можливість вибирати призначати зі стандартними програмами, наприклад, для відкриття посилань в веб-браузері і відправки листів. Анонс новенької iOS 14 трапиться вже в першій половині червня в ході конференції для розробників WWDC 2020 року, а відразу після такої повинні почати виходити бета-версії нової операційної системи. Фінальна ж стабільна її збірка побачить світ вже у вересні цього року. Само собою, що апдейт до цієї ОС виявиться абсолютно безкоштовним для всіх телефонів Apple, тоді як нові моделі з лінійки iPhone 12 працюватимуть на її базі прямо «з коробки», і можливо навіть отримають якісь ескізні можливості, як це зазвичай завжди буває .

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Вкладка «Оновлення» «Google Асистента» тепер у новому дизайні

Опубліковано

Google почала поширення нового дизайну вкладки «Оновлення», що входить до складу помічника «Google Асистент». Тепер розділ називається «Сьогодні».

Візуальний стиль повністю перероблений, ставши чистішим і легши за рахунок карток з м’якими тінями і скругленнями. Функціональних змін не так багато: розділ, як і раніше, відображає поточну погоду, час поїздки до роботи або до будинку, інформацію про акції, найближчі події та нагадування.

Сторінка оптимізована для роботи як зі світлою, так і з темної темою додатків Google.

Як це зазвичай відбувається з оновленнями сервісів Google, новий дизайн поширюється поступово. Поява на пристроях усіх користувачів може зайняти кілька тижнів.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft оновила системні ікони в Windows 10 Insider Preview

Опубліковано

Microsoft випустила попередню версію Windows 10 Insider Preview Build 19569. Одна з помітних змін – нові іконки системних додатків.

Тепер іконки додатків «Пошта», «Календар», «Калькулятор», «Будильники і годинник» та інших слідують Fluent Design – парадигмі, що розвивається Microsoft. Хоча новий дизайн логотипів доступний тільки передплатникам Insider Preview, оновлення ікон приходить як апдейт додатків через Microsoft Store.

Microsoft поступово впроваджує елементи Fluent Design в Windows 10: очікується, що в найближчих апдейтах компанія переробить дизайн програми «Провідник».

З інших змін у Windows 10 Insider Preview Build 19569 – виправлення помилок в меню «Пуск», OneDrive і драйвери.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.