Connect with us

Гаджети

Sony оголосила ціну PlayStation 5

Опубліковано

Вперше за останні кілька років компанія Sony нарешті відкрила завісу таємниці над ігровою приставкою PlayStation 5, почавши офіційно ділитися подробицями про неї. Сьогодні, 19 квітня 2019 року, даний виробник електроніки оголосив ціну базової модифікації консолі PS5, вихід якої на ринок очікується в найближчі два роки. Цим самим джерелом виступив Марк ЦЕРН, який зі схвалення керівництва японської корпорації розкрив цінні відомості про майбутню новинку.

Даний людина є архітектором консолі PS5, вносячи великий вклад в її створення. Слідом за тим, як стало відомо про використання SDD-пам’яті в приставці нового покоління, компанію Sony почали закидати питаннями про те, як це позначиться на вартості PlayStation 5, адже будь-яка твердотільна флеш-пам’ять – це дороге задоволення. Втім, переживати з цього приводу не варто, так як ціна майбутньої новинки, за словами Марк ЦЕРН, виявиться прийнятною для більшості покупців по всьому світу.

Стверджується, що цінник PS5 виявиться на рівні десь $ 500. Втім, в цю суму не включені податкові збори, тому в Європі вона коштуватиме, десь 550 доларів, а в Україні її цінник через низку причин може так і зовсім досягти позначки в 580 доларів. Багато це чи мало – кожен повинен вирішувати сам, але потрібно розуміти, що в таку суму грошей Sony оцінить базову модель PlayStation 5, яка оснащена накопичувачем на 500 ГБ.

Ігрова приставка Sony PlayStation 5 абсолютно точно буде виправдовувати свою вартість, адже її технічне оснащення виявиться одним з найбільш топових на ринку, нехай і з деякими застереженнями. Відомо, що апаратної основою консолі по частині процесора і відеокарти стане продукція компанії AMD, створена за спеціальним замовленням японської корпорації. Є думка, що перші півтора року після початку продажів PS5, компанія Sony продавати її буде собі в збиток в надії з лишком окупити всі витрати на відеоіграх і різних аксесуарах.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.